Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 10:54:14
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2012  (Prečítané 108932 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #285 kedy: 23. Október , 2012, 12:24:33 »

Pre mna je tato tema uzavreta. Priprava dalsieho rocnika Gitariada 2013 je uz v plnom prude takze kto chce nech kritizuje dalej a ostatne publikum pozyvam do Banskej Bystrice na finale ktore sa uskutocni 19.10.2013 . vyhlasenie sutaze ako aj terminove upresnenia oznamime v marci 2013. ak mate chut a cas, budem vdacny za kazdy navrh ci poznamku pre zlepsenie tejto akcie. dik. aty beres

držím palce, nech je to každým rokom úspešnejšie. Žmurk
Zaznamenané

beercompatibile
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372


beercompatibile


« Odpoveď #286 kedy: 23. Október , 2012, 12:30:16 »

tiez drzim palce, inak aku akciu vymysleli ti co najvac frflu??? Popiskujem si
keby som vedel hrat na gitare, tak sa aj prihlasim  Smútim
« Posledná zmena: 23. Október , 2012, 12:31:11 od beercompatibile » Zaznamenané

uz radsej nic nepisem, zas by som to musel po case zmenit :)
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #287 kedy: 23. Október , 2012, 15:10:41 »

....tiež fandím gitariáde a je super že sa niekto podujal niečo takéto organizovať....



to vikur:
ok vikur, asi mas malo rokov na normalnu debatu... sice velmi dobre vies kto som ale mozem to tu specialne pre teba napisat volam sa aty beres a organizujem Gitariadu. ak chces moju adresu poslem ti ju v sukromnej sprave.

....no a čo sa tohto týka, nie je to o rokoch ani po o porovnávaní si že kto ho má najväčší, lebo Greksa je najväčší Popiskujem si tiež by som mohol napísať že s ním hráš a že si zaujatý a preto nevidíš poriadne čo je to za človeka....

....a teda pokiaľ v reštaurácii dostanem horšie jedlo než som schopný sám navariť, tak tam viac nepáchnem, detto Greksa a jeho umenie na base, ktorú bohužiaľ tiež obťažuje, medzi inými....tak teda ho naozaj nemôžem považovať za relevantného porotcu, pri všetkej úcte....

....takže to neber tak osobne Žmurk ....
« Posledná zmena: 23. Október , 2012, 15:13:18 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #288 kedy: 23. Október , 2012, 15:25:16 »

zas to neries z pohladu basaka.. on hra na basu lebo proste chce a na tie pesnicky mu to staci.... neni nejaky instrumentalista ani to o sebe  nikdy netvrdil.. inak co som ho parkrat stretol tak bol v poho uplne.. dokonca si robil picu sam zo seba heh.. on je zabavac.. niekde tu padlo  vyjadrenie ze je saso.. to vcelku sedi, ako entertainer funguje spolahlivo.. ludia na tie jeho koncerty chodia.. chlieb a hry system..  inak mne sa naprikald vcelku lubi aj grexabat.. ako taky miestami experimental ulet je to fakt do pohody.. jedina jeho blba stranka je ze je na  mlade dievcata  Bavím sa skvele niekedy az moc mlade
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #289 kedy: 23. Október , 2012, 15:30:53 »

....vôbec ho neriešim, narážal som na to tu spomenuté interné rozhodnutie a vyslovenú kritiku, ak niekto povie že je to chyba posadiť takéhoto človeka medzi porotcov tak sa nad tým treba zamyslieť a nie urážať ho a vyzývať či ho má väčší....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #290 kedy: 23. Október , 2012, 15:43:10 »

Tato debata by mala ist viac do hlbky. Posielam pre naladenie sa na spravnu notu nieco z konkurencneho festivalu

Take it easy  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
tru
nováčik
*
Príspevkov: 22



« Odpoveď #291 kedy: 23. Október , 2012, 20:21:53 »

neviem kedy (a ci vobec) budu videa...tak sem hadzem link veci, co som tam hral...nech si kazdy vytvori nazor sam....
je to nahrate este pred sutazou - vlastna vec je z velkej casti improvizovana, cize na sutazi mohla vyzniet pomerne inak....toto bolo nahrate ako demo na ucely kritiky od kamosov...
(vsetko som robil sam a priprava mi trvala cca 15 hodin cisteho casu)
peace
http://soundcloud.com/truhlana

update:

« Posledná zmena: 27. Október , 2012, 21:32:19 od tru » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #292 kedy: 23. Október , 2012, 21:19:06 »

neviem kedy (a ci vobec) budu videa...tak sem hadzem link veci, co som tam hral...nech si kazdy vytvori nazor sam....
je to nahrate este pred sutazou - vlastna vec je z velkej casti improvizovana, cize na sutazi mohla vyzniet pomerne inak....toto bolo nahrate ako demo na ucely kritiky od kamosov...
(vsetko som robil sam a priprava mi trvala cca 15 hodin cisteho casu)
peace
http://soundcloud.com/truhlana


ten Dimeov medley ti znie pekne, revolution is my name som svojho casu rubal aj ja. skvela vec ! ty si ten, co coveroval toho Vaia v tej detskej ? to sa mi napriklad totalne nepacilo,ale tie veci na SCloude mas velmi fajn
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #293 kedy: 24. Október , 2012, 07:52:46 »

Videa sa spracuvaju, predsa len, je to 6 hodin zaznamu, musime to postrihat a popisat minutaze kto a kedy. Majte prosim vas strpenie, pracujeme na tom.   Pomoooc!
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #294 kedy: 24. Október , 2012, 23:18:26 »

tak ja sem zapracoval na tom co jsme meli z vlastnich zdroju (....nez dosly baterky v nahravadle Smútim
Zaznamenané

borax
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« Odpoveď #295 kedy: 25. Október , 2012, 05:11:41 »

Tak toto bol jeden z mojich favoritov Bravooo
Zaznamenané

FENDER STRATOCASTER
Marshall JCM 2000 DSL 100
Marshall 1960B
Marshall EH-1 Echohead
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #296 kedy: 25. Október , 2012, 08:22:30 »

tak ja sem zapracoval na tom co jsme meli z vlastnich zdroju (....nez dosly baterky v nahravadle Smútim

To je ten Petr Lux? Super sa ho pocuva.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #297 kedy: 25. Október , 2012, 08:28:49 »

tak ja sem zapracoval na tom co jsme meli z vlastnich zdroju (....nez dosly baterky v nahravadle Smútim


toto mi zdvihlo naladu. paradne hrate. aj gitara aj basa su presne podla mojho gusta. od zaciatku som tvrdil ze peter lux je v tejto sutazi jasny favorit.

+ perfektny zvuk
« Posledná zmena: 25. Október , 2012, 08:30:35 od Locksmith » Zaznamenané
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #298 kedy: 25. Október , 2012, 10:49:55 »

Chalani,pokúsme sa radšej pomôcť ATY-mu s tým že mu budeme dávať nápady ohladne budúcej gitariády,je to lepšie ako furt tu v jednom kuse kritizovať,každí má tú svoju pravdu v niečom ale netreba to tu takto rozpisovať podla mňa,radšej skúste poradiť.Ja začnem ako prvý.Napríklad súťažné video nedať na stránku len ak už je uzavreté prihlasovanie,dôvod je ten,že môžu byť gitaristi ktorí sa chcu prihlásiť ale uvidia tam už vopred napr. 5 skvelých a možno ich to tak troška odradí od toho a pritom sú aj oni dobrí,viem že sú  aj takýto típci.... druhá vec čo by som ja vylepšil v tomto že by som nenechal na prihlasujúcich aby hrali čo chcu na videu,ale dal by som každej kategórii nejaký hotový podklad ,a to z toho dôvodu že fakt slabý muzikant nebude vedieť poriadne improvizovať do toho alebo vôbec,tým pádom teoreticky sa ani neprihlási.... Toto som videl na jednej nemenovanej súťaži v madarsku /vyhral tam chalan od nás z sk mimochodom/.Tam sa dalo ihned zistiť kto je aký dobrý,lebo podklad bol rovnaký ale u každého to znelo inak/Ak ,tak viem dať link na to/.Takže toto sú len návrhy na premyslenie,určite každí z vás ich má habadej,tak sem s nimi!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #299 kedy: 25. Október , 2012, 14:03:15 »

s tym pripravenym podkladom to znie dobre, to by sa mi pacilo  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.105 sekund, 22 otázok.