Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
26. Apríl , 2024, 19:03:38
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2012  (Prečítané 108936 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #30 kedy: 22. August , 2012, 23:19:09 »

Radsej by som sedel v krcme, kde je ticho, aby sme sa nemuseli rozculovat nad oboma stranami tychto extremov.  Bavím sa skvele

Hej, to je jasne. K tomu este ale mile babeny, dobra debata a je to fajn.  :) Ale stale si nemozem odpustit fajn chlapsku kombinaciu stareho rocku, chlastu a klasickej rockovej muziky vid napr.

A mozem jebat vsetkych hajgayjn ultrarychlych majstrov.  Bavím sa skvele Žmurk Ja som čert..
« Posledná zmena: 22. August , 2012, 23:21:06 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #31 kedy: 22. August , 2012, 23:23:14 »

Ale stale si nemozem odpustit fajn chlapsku kombinaciu stareho rocku, chlastu a klasickej rockovej muziky vid napr.

Dobre, ale aka cover kapela ti dneska zahra toto?  Bavím sa skvele To je taka vrazedna kombinacia drog, techniky, starych aparatov a dobovej nalady, ze sa mi az zatocila hlava. Radsej z japonskeho cd-cka v jukeboxe ako od hocijakeho znameho cover bandu.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #32 kedy: 22. August , 2012, 23:25:58 »

Ruku na srdce, kam si postupil hranim za poslednych 6 rokov Ty? A druhu ruku na srdce, nevypocujes si radsej aj Ty pri hociakej prilezitosti hociaky domrveny stary rock ako nejake virtuozne spalnove technicke vyhravky?  Žmurk
ja pridam aj dalsi ud na srdce, prihlasil by si sa s tymto do gitarovej sutaze? kde sa podla poslednych rocnikov prihlasili ludia, ktori ten nastroj aj zvladaju na vyssej urovni ako len, ze zahram si pejdza s kamosmi a pritom sa najebem  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #33 kedy: 22. August , 2012, 23:29:19 »

Dobre, ale aka cover kapela ti dneska zahra toto?  Bavím sa skvele To je taka vrazedna kombinacia drog, techniky, starych aparatov a dobovej nalady, ze sa mi az zatocila hlava. Radsej z japonskeho cd-cka v jukeboxe ako od hocijakeho znameho cover bandu.

Ved to.  :) Len aka je potom podstata toho ultrarychleho viruoza, ked realny zmysel hudby v jeho pripade unika? :) Je sam, nie je v orchestri (technicky na urovni hracov klasiky)... Straca sa...
« Posledná zmena: 22. August , 2012, 23:30:11 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #34 kedy: 22. August , 2012, 23:31:53 »

Ved to.  :) Len aka je potom podstata toho ultrarychleho viruoza, ked realny zmysel hudby v jeho pripade unika? :) Je sam, nie je v orchestri... Straca sa...

Ale to tu uz predsa bolo povedane. Je to gitarova sutaz, ukazal, co vie, vela ludi z toho padne na rit a o to ide.  :) Zvolil to, co dneska fici. Ja by som tiez pri takejto vysokej urovni hrania radsej nahral nieco na styl Guthrieho.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #35 kedy: 22. August , 2012, 23:36:09 »

vela ludi z toho padne na rit a o to ide.  :)

Myslis par clenov poroty?  :) Jebat na nu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #36 kedy: 22. August , 2012, 23:39:51 »

Ruku na srdce, kam si postupil hranim za poslednych 6 rokov Ty? A druhu ruku na srdce, nevypocujes si radsej aj Ty pri hociakej prilezitosti hociaky domrveny stary rock ako nejake virtuozne spalnove technicke vyhravky?  Žmurk

za poslednych 6 rokov som bol rad, ze som nestratil, co som mal a faktom je, ze aj ked som nemal vela, svojho casu zamladi som do toho dal dost. za poslednych 6 rokov som ziskal mozno este trochu nadhladu a mozno aj toho citu pre to, co ano a co nie. a hentaka uroven, ako dal Dugo, tak to rozhodne nie, ani ako podmaz do krcmy pre uplnych najebancov... do krcmy, kde by preludoval nejaky bezduchy virtuoz by som sice asi nadlho nevliezol, ale ak by tam malo zacat prudit nieco urovne diskutovaneho rokenroloveho videa, tak by som sa tiez odtial velmi rychlo pakoval  :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #37 kedy: 22. August , 2012, 23:43:16 »

do krcmy, kde by preludoval nejaky bezduchy virtuoz by som sice asi nadlho nevliezol, ale ak by tam malo zacat prudit nieco urovne diskutovaneho rokenroloveho videa, tak by som sa tiez odtial velmi rychlo pakoval  :)

Ale ved nebud taky citlivy na ladenie. Celkovo inak prvy Spielbergov film je fajn.  :) Na zdravie! Ta dobova zhyrala a cynicka atmosfera je podla mna fascinujuca.  :)
« Posledná zmena: 22. August , 2012, 23:46:37 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #38 kedy: 22. August , 2012, 23:46:39 »

Ale ved nebud taky citlivy na ladenie.

Keby Townshend nehral na hiwattoch a nahodou by absentovali Moon a Entwistle, tiez by si si Leeds dobrovolne nepustil.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #39 kedy: 22. August , 2012, 23:47:19 »

Ale ved nebud taky citlivy na ladenie. ...

preboha, vsak to neni len ladenie  Nechajte ma vydýchať zacne sama gitara v nejakom tempe, po prvom takte zrychli o polovicu, po druhom spomali o 1/3 a do toho sa napoji bubenik s brejkom, ktory skonci o 3/4 dobu skorej a to sme len v 5tej sekunde videa  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #40 kedy: 22. August , 2012, 23:48:12 »

preboha, vsak to neni len ladenie  Nechajte ma vydýchať zacne sama gitara v nejakom tempe, po prvom takte zrychli o polovicu, po druhom spomali o 1/3 a do toho sa napoji bubenik s brejkom, ktory skonci o 3/4 dobu skorej a to sme len v 5tej sekunde videa  Nechajte ma vydýchať

Poser sa.  Ja som čert.. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #41 kedy: 22. August , 2012, 23:48:50 »

Myslis par clenov poroty?  :) Jebat na nu  Bavím sa skvele

presne tak. Dnes je frajer nie ten co vie mastit na nastroji, co na sebe nieco odpracoval,  ale ten co ma doma profi vybavu za dva miliony a vie na tom zahrat max 4 akordy. Dnes je moderne skor zberatelstvo  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
yeah
Hosť
« Odpoveď #42 kedy: 22. August , 2012, 23:49:24 »

jaj dugo dugo... svojho casu mi posielal sukromne spravy na fasbooku v akej na hovno kapele podla neho hram v ramci jeho domnelej pomsty zato ze som sa mu tu vysmieval... tento rok opat nic... zlatino moje ak to citas... prosim, bud zacni cvicit, alebo ja neviem uz co. si daj naoperovat usi dopici.

co sa tyka one, kriva fetakovina vs. strikovanie tak v mojom pripade s rukou na srdci jednoznacne strikovanie. mne sa to paci, tiez som sa to chcel jak mladsi naucit ale som necvicil kolko trebalo tak z toho zislo ked sa zmenili hudobne priority.

takze na gitariade drzim prsty tym, ktory maju nacvicene a neskryvaju sa za nimi vyfabulovany feeling  Je to frajer
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #43 kedy: 22. August , 2012, 23:56:22 »

takze na gitariade drzim prsty tym, ktory maju nacvicene a neskryvaju sa za nimi vyfabulovany feeling  Je to frajer

Ved jasne, len co z toho?  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yeah
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 22. August , 2012, 23:59:43 »

Ved jasne, len co z toho?  :)
preukazu ze vedia nieco, prostrednictvom coho maju vacsiu sancu podat adekvatny vykon pri intepretacii svojich skladieb, alebo vykon ako studiovi hraci
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.101 sekund, 22 otázok.