Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 02:27:26
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2012  (Prečítané 108889 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #300 kedy: 25. Október , 2012, 14:08:26 »

tak ja sem zapracoval na tom co jsme meli z vlastnich zdroju (....nez dosly baterky v nahravadle Smútim



super hra, paradne to slape spolu.. aj ked.. ten zvuk gitary mi teda vobec nesedi, neviem preco.. kebyze neviem ze to je salvation mods tak by som to tipol na golem od gerhata, presne takto sa to zachlastavalo a bolo to gumene v basoch..  a na tenkych tonoch tiez zprocesovany zvuk hmm.. uplne jak dizel :D ale aspon mam predstavu ako to hra v kapele, prelezie to to je hlavne..  Zdravíčko
« Posledná zmena: 25. Október , 2012, 14:13:11 od kaolko » Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #301 kedy: 25. Október , 2012, 14:12:19 »

Je to fajn, ale zvuk mi tiez nic nehovori, je to take uchrchlane. Ale to je samozrejme subjektivne.  Zdravíčko
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #302 kedy: 25. Október , 2012, 14:21:35 »

No, ako písal Kaol, pripomína mi to Zoom G2, bohužiaľ po všetkých stránkach.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #303 kedy: 25. Október , 2012, 14:25:58 »

No, ako písal Kaol, pripomína mi to Zoom G2, bohužiaľ po všetkých stránkach.
Mal som vcera v noci rozpisany podobny post ako Karol... suhlasim do bodky.

Hyenik, fakt si ta vazim pre niektore tvoje prispevky, ale henten zvuk je jak z procaka Boss GT6.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #304 kedy: 25. Október , 2012, 14:32:39 »

tak ja sem zapracoval na tom co jsme meli z vlastnich zdroju (....nez dosly baterky v nahravadle Smútim

Mne sa to video paci, neriesim ci je zvuk taky, alebo onaky. Zda sa mi ok. Hlavne je to cele nahrate kusok improvizovane - vzhladom na to pekny live zvuk.
Zaznamenané

ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #305 kedy: 25. Október , 2012, 22:45:53 »

Chalani,pokúsme sa radšej pomôcť ATY-mu s tým že mu budeme dávať nápady ohladne budúcej gitariády,je to lepšie ako furt tu v jednom kuse kritizovať,každí má tú svoju pravdu v niečom ale netreba to tu takto rozpisovať podla mňa,radšej skúste poradiť.Ja začnem ako ...

Velka vdaka Marek.  Prva pripomienka - urcite sa este nieco zmeni a druha - vyborny system - urcite pouvazujeme a skusime nieco vymysliet. V kazdom pripade, uz teraz sa v "nasej kuchyni" dalo na stol vela napadov ktore Gitariadu posunu dalej. tieto od Mareka pridavam na zvazenie. Este raz dakujem a tesim sa na dalsie pripomoenky. aty
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #306 kedy: 25. Október , 2012, 23:26:12 »

jo - nechat vsetky improvizovat do rovnakeho "stredne tazkeho" podkladu je velky ukazovatel, vacsi jak kto ma jak nadrete techniky...
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #307 kedy: 26. Október , 2012, 07:06:39 »

ja jsem mel Zoom 505, G1, G2 a porad mam G2Nu a G3 a na takovy komentar se da reagovat jedine



samozrejme to ze se to nekomu nelibi je naprosto v poradku, zvuk je subjektivni.
« Posledná zmena: 26. Október , 2012, 07:15:52 od hyenik » Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #308 kedy: 26. Október , 2012, 07:14:38 »

a jeste si dovolim komentar k marekovu navrhu:
Neni zadna spojitost mezi improvizaci a dobrym muzikantem (i kdyz jazzmani ekonomikou nemilosrdne nuceni hrat v peti ruznych seskupenich za tyden to muzou vnimat jinak Žmurk
Takze ja jsem rozhodne proti takove discipline, zvlaste proto, ze "jamovani" je cinnost ktera v drtive vetsine pripadu je mnohem zabavnejsi pro samotne aktery nez publikum.
A pak sledovat prehlidku nacvicenych instatnich stupnic, behu a licku......dekuji nechci Žmurk
Zaznamenané

marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #309 kedy: 26. Október , 2012, 07:25:03 »

Jasné v poho,každí máme iný názor na všetko,tak to aj má byť!Ty to hovoríš zo svojich skúseností a ja zasa zo svojich,máme ich asi troška rozdielne ale aj to je v poho :)
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #310 kedy: 26. Október , 2012, 07:28:34 »

ja jsem mel Zoom 505, G1, G2 a porad mam G2Nu a G3 a na takovy komentar se da reagovat jedine



samozrejme to ze se to nekomu nelibi je naprosto v poradku, zvuk je subjektivni.

pockajpockaj, zas nikto tu nie je vcerajsi. bez ohladu na nejake subjektivne preferencie, ten zvuk nie je ziadna vyhra, viem si predstavit co za charakter to chcelo zo seba dat mozno, no overall to vypalilo tak trochu ako z lacneho maleho procaku, to zas davam za pravdu ostatnym.

keby chalan nehral ako hra a nevyzmykal by z toho aj poslednu kvapku, zavrel by som to po 10tich sekundach.

bacha, tym nehovorim,ze tie moduly hraju zle - v ukazke co si dal minule whitesnake to hralo skvelo, co sa o tomto videu neda povedat (samozrejme moze mat na tom podiel vela veci, hodnotime ale to co pocut z videa)
« Posledná zmena: 26. Október , 2012, 07:41:24 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #311 kedy: 26. Október , 2012, 07:29:55 »

Ja som tiez za impro , ktora moze nahrat niekomu do karat inemu nemusi, ved improvizacia dooost dolezita pre gitaristu imho.  Na zdravie!  A nemyslim ze dobra jamka nie je zaujimava aj pre publikum.
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #312 kedy: 26. Október , 2012, 07:30:20 »

Jasné v poho,každí máme iný názor na všetko,tak to aj má byť!Ty to hovoríš zo svojich skúseností a ja zasa zo svojich,máme ich asi troška rozdielne ale aj to je v poho :)

na vsetko urcite ne Žmurk
ale na improvizaci urcite.
btw tento muj nazor se zaverecne vyprofiloval pri hrani s absolventama Berkeley Žmurk
Zaznamenané

marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #313 kedy: 26. Október , 2012, 07:40:14 »

na vsetko urcite ne Žmurk
ale na improvizaci urcite.
btw tento muj nazor se zaverecne vyprofiloval pri hrani s absolventama Berkeley Žmurk
Verím Ti! Ale aj tak mám vlastné skúsenosti a vlastný názor
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #314 kedy: 26. Október , 2012, 18:01:36 »

... zvlaste proto, ze "jamovani" je cinnost ktera v drtive vetsine pripadu je mnohem zabavnejsi pro samotne aktery nez publikum. .

pockaj - jamovanie, ako ked sa stretnu 2 a viac gitaristi a hraju jeden cez druheho alebo spolu, je nieco ine, ako ked ma niekto podklad a ma do toho ukazat, ako citi muziku... a vsetci sutaziaci maju ten podklad rovnaky a zrazu zacne byt pocut, kto v sebe co ma...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.