Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 17:36:59
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2012  (Prečítané 108965 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #45 kedy: 23. August , 2012, 00:02:01 »

Ale stale si nemozem odpustit fajn chlapsku kombinaciu stareho rocku, chlastu a klasickej rockovej muziky

Mne chyba takyto uprimny uleteny hard rock, ktory sa neskryva za skatulky, pozy, ego a ine maniere.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #46 kedy: 23. August , 2012, 00:05:47 »

preukazu ze vedia nieco, prostrednictvom coho maju vacsiu sancu podat adekvatny vykon pri intepretacii svojich skladieb, alebo vykon ako studiovi hraci

Ved jasne. :) Len premeni sa to do tvorby napr. nejakych zaujimavych albumov, ktore ovplyvnia slovensku rockovu hudobnu scenu? Nechcem vyzniet ako nejaky saboter alebo krcmovy neprajnik, len v nasich realiach su taketo akcie dost samoucelne...
« Posledná zmena: 23. August , 2012, 00:09:17 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #47 kedy: 23. August , 2012, 00:08:52 »

Mne chyba takyto uprimny uleteny hard rock, ktory sa neskryva za skatulky, pozy, ego a ine maniere.

No to si dal.  Bavím sa skvele Teraz nas minimalne Rasto dojebe, ako je to rozladene, potom dojdu Pistovci a MisoKolovci, aka je to zachodova nahravka s dojebanymi zvukmi a konec.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 23. August , 2012, 00:10:46 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #48 kedy: 23. August , 2012, 00:12:42 »

Ved jasne. :) Len premeni sa to do tvorby napr. nejakych zaujimavych albumov, ktore ovplyvnia slovensku rockovu hudobnu scenu? Nechcem vyzniet ako nejaky saboter alebo krcmovy nepranik, len v nasich realiach su taketo akcie dost samoucelne...

to je jedno, tiez mam svoj nazor na preteky o najlepsich gitaristov. ale tuto je skratka nejaka sutaz a dali sa tu do placu 2 videa - chalan, co gitaru ovlada a ma vsetky zakladne dispozicie zucastnit sa tej sutaze a chalan, co hra skratke zle a v kontexte kapely uplne katastrofalne... a ty mas nejaku potrebu tu jeho katastrofalnost obhajovat s tym, ze radsej zly rokenrol, ako bezduche onanie... OK, je to vec preferencii, ale stale sa bavime o sutazeni gitaristov... ak na to pride a ma byt SK rockovej scene niekto "uzitocny", tak som presvedceny, ze 100% sanci dokazat to mal len jeden z tych dvoch  Popiskujem si
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #49 kedy: 23. August , 2012, 00:13:08 »

No to si dal.  Bavím sa skvele Teraz nas minimalne Rasto dojebe, ako je to rozladene, potom dojdu Pistovci a MisoKolovci, aka je to zachodova nahravka s dojebanymi zvukmi a konec.  Bavím sa skvele

... sa mi to nechce pocuvat priznam  No hanbím sa..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #50 kedy: 23. August , 2012, 00:14:24 »

... sa mi to nechce pocuvat priznam  No hanbím sa..

Sak klasika si lenivy.  Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #51 kedy: 23. August , 2012, 00:16:56 »

Sak klasika si lenivy.  Ja som čert..

no dobre...

... normalna dobova kapela, nic jej nechyba. dobre slapu, ma to drive, typci dobre hraju. toto chces porovnavat s Dugom ?  Nechajte ma vydýchať aj to ma dobry zvuk, vsetko tam je, co tam ma byt ...
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #52 kedy: 23. August , 2012, 00:20:29 »

boha progy ty si uplne stratil sudnost?

viem ze musis za kazdu cenu obhajovat hocico co sa tvari nebyt moderne ale toto? ides porovnavat captaveho rozladeneho duga s kapelou ktora uzasne neslape s tipka ktory ma techniku v malicku?

asi ti uz jebe, treba zajst obcas na cerstvy vzduch a vyvetrat mozog
« Posledná zmena: 23. August , 2012, 00:23:05 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #53 kedy: 23. August , 2012, 00:24:07 »

a ty mas nejaku potrebu tu jeho katastrofalnost obhajovat s tym, ze radsej zly rokenrol, ako bezduche onanie...

Nemam. Ja som čert..  Len je to cele nuda. Ci uz krivy rock n roll alebo onanisticke kokotiny. Slovenska rockova alebo metalova scena taketo akcie aj tak nepotrebuje... Nic to aj  tak nezmeni. Schopne kapely ficia bez ohladu na taketo akcie, nie?  :)
« Posledná zmena: 23. August , 2012, 00:28:26 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #54 kedy: 23. August , 2012, 00:26:36 »

ides porovnavat captaveho rozladeneho duga s kapelou ktora uzasne neslape s tipka ktory ma techniku v malicku?

asi ti uz jebe, treba zajst obcas na cerstvy vzduch a vyvetrat mozog

Dugo ma ovladol, vzdy som ho tajne podporoval.  Popiskujem si Nie, len sa bavim. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #55 kedy: 23. August , 2012, 02:53:03 »

Jeden chalanisko pri prihlásení sa na gitarovú súťaž ukázal, že vie naozaj dobre a s nadhľadom hrať. Druhý je krivý a nevie nič.

Čo už sa dá na nich porovnávať.   ?§!.
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 23. August , 2012, 06:39:31 »

Čo už sa dá na nich porovnávať.   ?§!.
aura  Som frajer
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #57 kedy: 23. August , 2012, 07:14:40 »

No to si dal.  Bavím sa skvele Teraz nas minimalne Rasto dojebe, ako je to rozladene, potom dojdu Pistovci a MisoKolovci, aka je to zachodova nahravka s dojebanymi zvukmi a konec.  Bavím sa skvele

progy ze ty si bol najebany ked si tu v noci vypisoval  Bavím sa skvele ale aspon sa ukazalo ako objektivne dokazes porovnavat, rasto s misom kolom to napisali presne tak ako si to myslim aj ja. ked si sa zhadzoval fakt zle znejucimi hajzlovinami tak som povedal ze okej, mas proste svojsky vkus, ale toto uz je moc  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #58 kedy: 23. August , 2012, 07:34:23 »

Mne chyba takyto uprimny uleteny hard rock, ktory sa neskryva za skatulky, pozy, ego a ine maniere.
super famozne Zdravíčko aj mne to chyba
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #59 kedy: 23. August , 2012, 08:32:59 »

to je jedno, tiez mam svoj nazor na preteky o najlepsich gitaristov. ale tuto je skratka nejaka sutaz a dali sa tu do placu 2 videa - chalan, co gitaru ovlada a ma vsetky zakladne dispozicie zucastnit sa tej sutaze a chalan, co hra skratke zle a v kontexte kapely uplne katastrofalne... a ty mas nejaku potrebu tu jeho katastrofalnost obhajovat s tym, ze radsej zly rokenrol, ako bezduche onanie... OK, je to vec preferencii, ale stale sa bavime o sutazeni gitaristov... ak na to pride a ma byt SK rockovej scene niekto "uzitocny", tak som presvedceny, ze 100% sanci dokazat to mal len jeden z tych dvoch  Popiskujem si

s tymto maximalne suhlasim.. stale ide o sutaz gitaristov, ktori maju mat nejake zakladne predpoklady.. jednym zo zakladnych predpokladov je vediet hrat do tempa.. a to vo vacsine tych videi ti hraci ukazali, aj ked tam boli kadeake onanie.. remeselne to bolo zvladnute super.

Ten zeppelin bola krivotina krivotin zial. Proste je to tak a teraz to tu obhajuju ludia ze radsej krivy zeppelin ako zmaknute, spravne zahrane kukurice ktore ma niekto vyslovene nadrete a vidno ze to hra jak maly boh, ktore ma sice nebavia ale aspon ma neseru.. ten zeppelin by hentakym sposobom zahral na tu gitaru aj moj brat kebyze mu teraz dam rok na ucenie na gitare (vzivote nehral).
Na druhu stranu uvazujem ze kto je dpc v porote tento rok? Ste tam zacali ludia davat fosfanovy plyn do gebule?
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 23 otázok.