Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 18:23:31
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2012  (Prečítané 108971 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #60 kedy: 23. August , 2012, 08:36:34 »

ozaj kto je v porote?

takto..dugo hra krivo..ale tak hlavne ze ho to bavi. trocha panku gitariade nezaskodi mozno..a ked nie..tak to mozme brat jak toho plavca co bol na predposlednej olympiade a v bazene sa skoro utopil lebo sa to ucil v rwande na piesku akurat tak...ale pobavil ludi a teraz robi trenera :-D

ten druhy typek hra mrte dobre..hra v nejakej kapele ? :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #61 kedy: 23. August , 2012, 08:39:17 »

Nemam. Ja som čert..  Len je to cele nuda. Ci uz krivy rock n roll alebo onanisticke kokotiny. Slovenska rockova alebo metalova scena taketo akcie aj tak nepotrebuje... Nic to aj  tak nezmeni. Schopne kapely ficia bez ohladu na taketo akcie, nie?  :)

and where is the point? toto je sutaz.. predstav si ze behavas vonku... no a mas nejake tempo... a potom su ludia co sa venuju sutazeniu v behu a snazia sa byt co najrychlejsi, toto neni prezentacia kapiel a tvorby ucinkujucich, toto je sutaz schopnosti, talentov, predpokladov....

 mas cloveka co drti na gitaru tak ze nevidis ani prsty jak lietaju - snazi sa byt najrychlejsi, venoval tomu vela casu, takze sice nehra feelingovo, ale v niecom je vynimocny a zaujiamvy pre sutaz..

V com prosim ta je v sutazi zaujimavy krivy zeppelin? daj mi aspon jednu vec? je to zaujimava piesenka? ok ale nezlozil ju sutaziaci. Je to tazky song na zahratie? vela zmien? hell NO! Je to cisto feelingova vec v style gary moore? nie.. je to rockova pesnicka? ano, ale to by musela slapat a nie vliect sa jak postreleny mexikanec co dealuje meth..

inak rad by som odporucil vsetkym vam co kecate jak u nas nikto nehra dobru poctivu staru acidrockovu muziku - uz si konecne preneste aparaty do tej pivnice spolu a zacnite ju hrat, lebo plakat a buchat do stola nestaci, niekto s tym zacat musi a chalani co prave cvicia metallicu to isto nebudu Žmurk preco by ste to nemali byt prave vy?


mne tu chyba na slovenskej scene viac Elanu  Zdravíčko
« Posledná zmena: 23. August , 2012, 08:40:42 od kaolko » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #62 kedy: 23. August , 2012, 08:40:07 »

Ved jasne. :) Len premeni sa to do tvorby napr. nejakych zaujimavych albumov, ktore ovplyvnia slovensku rockovu hudobnu scenu? Nechcem vyzniet ako nejaky saboter alebo krcmovy neprajnik, len v nasich realiach su taketo akcie dost samoucelne...
je to sutaz pre vacsinou mladych, talentovanych ludi, ktori maju sancu ukazat, ze vedia hrat a vdaka tomu aj ziskat nejaku hodnotnu cenu, ktora mnohym moze tiez pomoct napr v tom, ze nemusia cele leto zebracit v tescu za pokladnou aby si mohli kupit vysnivane vox ad 50 s kvalitnymi efektami a nadhernym lampovym zvukom. ta sutaz nema vobec ambicie ponukat nejake "pracovne ponuky" na nahravanie hitov, ale tak ako vsade aj toto je sanca ako sa zviditelnit a mozno si niekto niekoho vsimne a vznikne z toho zaujimava spolupraca. a navyse je to aj dokaz, ze medzi kopou captavych, ktori nemaju sudnost sa najdu aj ludia, co to vedia  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #63 kedy: 23. August , 2012, 08:46:16 »

viete co je na tom ale najzabavnejsie? ze mu to opat raz vyslo.. kebyze tu je tak vam napise ze - drz picu ja som vo finale, meemeee ty si mozes v tej svojej izbietke hrat petrucciho dalej  Bavím sa skvele
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #64 kedy: 23. August , 2012, 08:47:37 »

viete co je na tom ale najzabavnejsie? ze mu to opat raz vyslo.. kebyze tu je tak vam napise ze - drz picu ja som vo finale, meemeee ty si mozes v tej svojej izbietke hrat petrucciho dalej  Bavím sa skvele

hej to je ironia osudu :-D dost ma zaujima kam to az zajde a co bude dalej :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #65 kedy: 23. August , 2012, 08:48:47 »

no dalej pride sutazenie v emergenze, kde vyhra slovenske finale, potom pride europske kolo a potom po nahrati dvoch coverov uz wembley priamo..
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #66 kedy: 23. August , 2012, 08:49:39 »

Mne chyba takyto uprimny uleteny hard rock, ktory sa neskryva za skatulky, pozy, ego a ine maniere.

tak toto šlape ako treba. Neverím, že to hral Dugo..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #67 kedy: 23. August , 2012, 08:50:31 »

viete co je na tom ale najzabavnejsie? ze mu to opat raz vyslo.. kebyze tu je tak vam napise ze - drz picu ja som vo finale, meemeee ty si mozes v tej svojej izbietke hrat petrucciho dalej  Bavím sa skvele
ja myslim, ze sa tam dostal len vdaka velkej davke skodoradosti a zmyslu pre humor poroty
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #68 kedy: 23. August , 2012, 08:51:02 »

progy ze ty si bol najebany ked si tu v noci vypisoval  Bavím sa skvele

Nie, len ma opantala lahka moznost zabavit sa. Neber to vsetko tak vazne Pistik.  Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #69 kedy: 23. August , 2012, 08:51:50 »

viete co je na tom ale najzabavnejsie? ze mu to opat raz vyslo.. kebyze tu je tak vam napise ze - drz picu ja som vo finale, meemeee ty si mozes v tej svojej izbietke hrat petrucciho dalej  Bavím sa skvele


ale veď mu nič zatiaľ nevyšlo. Gitaristi sa prihlasujú, pridávajú videá a ako som postrehol, niekedy v septembri sa spustí hlasovanie. Tam sa uvidí, koľko má Dugo kamarátov. :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #70 kedy: 23. August , 2012, 08:53:05 »


ale veď mu nič zatiaľ nevyšlo. Gitaristi sa prihlasujú, pridávajú videá a ako som postrehol, niekedy v septembri sa spustí hlasovanie. Tam sa uvidí, koľko má Dugo kamarátov. :)

jaj tak ja ze toto su uz finalisti a ten co ma najvaaac klikov bude nieco ako miss sympatia.. ale ze vsetci svojim sposobom dostanu priestor na hranie live.. inak je dost mozne ze pri tych jeho 6000 friendoch na FB dostane tak 2000 hlasov  Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #71 kedy: 23. August , 2012, 08:57:02 »


takto..dugo hra krivo..ale tak hlavne ze ho to bavi. trocha panku gitariade nezaskodi mozno..a ked nie..tak to mozme brat jak toho plavca co bol na predposlednej olympiade a v bazene sa skoro utopil

Realne zhrnutie. :) Sa divim pani, ze ste nepostrehli celkovo aj moju ironiu a vobec moznu jedinecnost situacie, ked sa na tej sutazi moze zjavit po kvante rychlych domacich bezcov prave ten krivy zeplin.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #72 kedy: 23. August , 2012, 09:55:39 »

....podľa mňa by sa ešte mohli prihlásiť števinovci, nech tam Dugo nie je sám Bavím sa skvele ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #73 kedy: 23. August , 2012, 09:58:57 »

Inak nechem zase rypat, ani nie som ziaden copywriter, ale tak strasne texty na ofic stranke nejakeho predajcu som este asi nevidel:

www.vintage-gitary.sk

... no dobre, marianguitar... ale inak - hruuza  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #74 kedy: 23. August , 2012, 10:00:30 »

....podľa mňa by sa ešte mohli prihlásiť števinovci, nech tam Dugo nie je sám Bavím sa skvele ....

stevino je narozdiel od henteho aspon pohodak a jeho kapelu sme ani nepoculi ... i ked ukazky co tu uz zazneli davali co-to tusit :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.114 sekund, 23 otázok.