Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 20:10:08
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2012  (Prečítané 108975 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
tru
nováčik
*
Príspevkov: 22



« Odpoveď #120 kedy: 01. September , 2012, 11:02:24 »

Ohladne súťaže,podla videa sa dá určiť len tolko,že niekto vie hrať a niekto nie,a ten kto vie to sa ukáže jedine naživo že ako vie.Bol som minulý rok na Giteriáde s kamošom lebo on súťažil v jazz/blues kategórii(Peter Emmer),a poviem Vám že rocková kategoria bola.... no osobne som bol nemilo prekvapený ako hrali chalani naživo.... Pritom som si istý že poslali super nahrávky aj som zopár počul a zneli bombovo,práve preto som bol až smutný s toho že to vôbec nezahrali naživo na takej úrovni bohužial,možno to bolo aj trémou alebo neviem,ale to je jedno...
... presne toto...preto som poslal ukazku, ktora sice nie je zahrata dokonale, ale stojim pritom, aspon trochu sa snazim hybat, nemam gitaru pod krkom (nic proti typkom, co sa im to tak paci) a nie je to 35. pokus :)
http://www.gitariada.sk/hlasovanie.html?sutaziaci=16
(troska sebapropagacie :))
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #121 kedy: 01. September , 2012, 11:37:51 »

... Realita je taka, ze ...  a Hendrix zostanu navzdy precenovani...

takze taka je realita ? :) tak to trochu skus odmytizovat, ze co je trebars na tom Hendrixovi precenene ? co z toho, co si dnes o nom tak vela ludi mysli neplati ?  Popiskujem si
Zaznamenané
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #122 kedy: 01. September , 2012, 12:04:24 »

Kuknite si toto video,to bolo v roku 1986 a to boli vtedy špičkový madarský gitaristi,toho času som na nich pozeral ako na bohov,teraz ked to pozerám je mi skôr do plaču.Podla mňa je zbytočné brázdiť po minulosti,vtedy to bola bomba a možno pre niektorých aj dnes,to netuším,ale teraz aký gitaristi sú ak len berem madarsko,tak títo by nekopli ani do lopty dnes.Práve preto ja osobne neporovnávam gitaristov z minulosti s prítomnými,lebo to boli vtedy iné časy,samozrejme dole klobúkom pred všetkými čo všetko pre nás urobili,lebo hocikto hocičo povie tie základy sú od nich,a tú slávu od nich nikto už nezoberie
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #123 kedy: 01. September , 2012, 12:12:24 »

neviem ci je nieco horsie ako 5 gitaristov na podiu co sa pretekaju asi by som si do hlavy strelil po 2 minutach tych gallopov
Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #124 kedy: 01. September , 2012, 13:45:05 »

takze taka je realita ? :) tak to trochu skus odmytizovat, ze co je trebars na tom Hendrixovi precenene ? co z toho, co si dnes o nom tak vela ludi mysli neplati ?  Popiskujem si

Nechcem to stavat do takejto roviny. Je to na dlhu debatu. Niekedy najblizsie na pive v ba.  :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #125 kedy: 01. September , 2012, 14:11:28 »

Kuknite si toto video,to bolo v roku 1986 a to boli vtedy špičkový madarský gitaristi,toho času som na nich pozeral ako na bohov,teraz ked to pozerám je mi skôr do plaču.


Toto mi skor pride hranim aj zvukovo ako z roku 1974.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #126 kedy: 01. September , 2012, 15:31:41 »

Kuknite si toto video,to bolo v roku 1986 a to boli vtedy špičkový madarský gitaristi,toho času som na nich pozeral ako na bohov,teraz ked to pozerám je mi skôr do plaču.Podla mňa je zbytočné brázdiť po minulosti,vtedy to bola bomba a možno pre niektorých aj dnes,to netuším,ale teraz aký gitaristi sú ak len berem madarsko,tak títo by nekopli ani do lopty dnes.Práve preto ja osobne neporovnávam gitaristov z minulosti s prítomnými,lebo to boli vtedy iné časy,samozrejme dole klobúkom pred všetkými čo všetko pre nás urobili,lebo hocikto hocičo povie tie základy sú od nich,a tú slávu od nich nikto už nezoberie


ziadna spicka ani na vtedajsie doby, ani na doby o 10 rokov skorej. v 70tych rokoch takto hrali vsetci priemerni bigbitaci... cele to co pises inak moc nesedi a tym videom si to korunoval  :)

takto vyzerala spicka v 1986...



alebo:



... a to su dodnes aktualne veci co sa tyka techniky a hry...

...

Zaznamenané
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #127 kedy: 01. September , 2012, 16:14:27 »

Asi si zle pochopil čo som písal,písal som Madarská špička,nie celosvetovo.Proste to boli gitaristi o ktorých sa dalo počuť z TV a tak...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #128 kedy: 01. September , 2012, 16:15:29 »

tak poto uz vobec neviem, co chces povedat :)
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #129 kedy: 01. September , 2012, 16:22:18 »

Ked to bola v madarsku spicka, tak to bolo dost biedne potom v madarsku.
Zaznamenané
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #130 kedy: 01. September , 2012, 16:42:22 »

Jasné že to bolo biedne ak to dnešným uchom počúva človek..... Ale ani u nás to nebolo lepšie ani o kúsok
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #131 kedy: 01. September , 2012, 16:46:21 »

Jasné že to bolo biedne ak to dnešným uchom počúva človek..... Ale ani u nás to nebolo lepšie ani o kúsok

Griglak ? ten vzdy trcal nad akykolvek bezny priemer
Zaznamenané
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #132 kedy: 01. September , 2012, 16:52:22 »

Mal som vtedy 15 rokov,nepamätám sa z tej doby na nijaké meno ,len Bratislavská lýra a elán a modus atd....
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #133 kedy: 01. September , 2012, 16:53:13 »

Rasto ti uz napisal meno.
Zaznamenané
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #134 kedy: 01. September , 2012, 16:55:28 »

Ved nahodte nejaké video z tej doby teda
Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 23 otázok.