Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 17:12:13
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2012  (Prečítané 108964 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #180 kedy: 18. September , 2012, 15:06:27 »

PS: Kazde album LedZep dobova kritika brutalne poplivala. Prestoze je to zralo (zvlast Page) tak jeli dal a postupne se stali klasikou klasik a na reunion koncert s kapacitou 18tis se chtelo dostat nekolik set tisic lidi.... a na dobovou kritiku sere pes, stejne jako fóroví žvanilové budou nakonec jenom k smichu

PPS: a hned se muze strhnout prestrelka ze Page je nula ktera neumi vubec hrat a Pucci onanista bez kousku citu :)
No aspon se ukaze kdo co ma na praci :)

Naco, staci si pozriet par dni dozadu co Iggy napisal o Pageovi. Dvojprsty smatlak, co by dnes nemal sancu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #181 kedy: 18. September , 2012, 15:40:42 »

to hlasovanie je fakt blbo vymyslené. Rád by som si behom polhodinky mrkol všetky videá a hneď mal možnosť aicky hlasovať za tie, ktoré sa mi páčia. Ale mrknem jedno, idem hlasovať a teraz vidím procedúru /potvrdenia cez email, možnosť hlasovať 1x za deň v jednej kategórii/. V tom prípade radšej nezahlasujem, lebo zvýhodním len toho jedného hlasom - nechce sa mi tráviť čas hlasovaním niekoľko dní.  Popiskujem si
Nechám to na porotu. :)

A to je ešte naozaj málo ľudí prihlásených.
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #182 kedy: 18. September , 2012, 15:53:53 »

podla mna uplne naj http://www.gitariada.sk/hlasovanie.html?sutaziaci=28   Nechajte ma vydýchať  Zdravíčko
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #183 kedy: 18. September , 2012, 16:12:40 »


Som tie ukazky narychlo preletel, ale tento je tiez aj podla mna jednoznacne naj.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #184 kedy: 18. September , 2012, 16:19:53 »


som ohromeny  Fuuha zíram pecka!  Bravooo
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #185 kedy: 18. September , 2012, 16:47:46 »


z tejto ukážky mi vôbec nepríde zlý. Dobre zahratý beglajt. Ak to tak hrá aj naživo, tak je to slušný gitarista do rockovej kapely. Radšej by som poslal ďalej jeho ako krivých sólistov, čo o poriadnom doprovode ani nechyrujú.  Popiskujem si
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #186 kedy: 18. September , 2012, 17:33:42 »

z tejto ukážky mi vôbec nepríde zlý. Dobre zahratý beglajt. Ak to tak hrá aj naživo, tak je to slušný gitarista do rockovej kapely. Radšej by som poslal ďalej jeho ako krivých sólistov, čo o poriadnom doprovode ani nechyrujú.  Popiskujem si
Ved tam je aj super solo.  Žmurk
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #187 kedy: 18. September , 2012, 17:43:14 »

Ved tam je aj super solo.  Žmurk

tak detto..  Bavím sa skvele
som sa len preklikával videami a nejako mi to krátke a fajn sólo ušlo. :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #188 kedy: 18. September , 2012, 17:53:36 »

a vsak toto tu uz daval hyenik pri prezentacii salvation mods je to super cele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #189 kedy: 18. September , 2012, 17:56:06 »

to hlasovanie je fakt blbo vymyslené. Rád by som si behom polhodinky mrkol všetky videá a hneď mal možnosť aicky hlasovať za tie, ktoré sa mi páčia. Ale mrknem jedno, idem hlasovať a teraz vidím procedúru /potvrdenia cez email, možnosť hlasovať 1x za deň v jednej kategórii/. V tom prípade radšej nezahlasujem, lebo zvýhodním len toho jedného hlasom - nechce sa mi tráviť čas hlasovaním niekoľko dní.  Popiskujem si
Nechám to na porotu. :)

A to je ešte naozaj málo ľudí prihlásených.

presne tak vobec sa mi tym nechce preklikavat celym tym torturnym procesom.. stacilo to normalne cez like prepojit s FB a este by to aj pekne spropagovalo.. ale neee.. najebme tam 17 krokov
Zaznamenané

bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #190 kedy: 18. September , 2012, 18:14:16 »

otravne to je, ale staci to udelat raz a pak pouzivas to same heslo. Horsi je to s tim jednim hlasem, dal bych hlas vic ukazkam, ale kdo si na to ma porad myslet  Smútim
s tim facebookem to zas moze skoncit tak, ze kdo ma vic pratel je lepsi kytarista  Fuuha zíram

Kdyz sa na to podivam z pohledu, ze moji favoriti /J. Hajnar a Pedro DeLuxe/ mají prave ted 19 a 23 hlasu a takovy dugo 30, tak nemam slov...
Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #191 kedy: 18. September , 2012, 18:29:35 »


vazne je dobry :-) fajn groove.. to uz asi nie je teenager ze? :-)
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #192 kedy: 18. September , 2012, 20:46:42 »

takze samozrejme musi byt kazdy pripraveny ze kdyz zahraje
- technickou etudu - nema feeling
- pomalou baladu - neumi poradne hrat
- kdyz to zkombinuje (napr. ten jack thammarat) - kopiruje satche (nebo kohokoli jineho) a je to stejne nuda
- tvrde - nema dynamiku
- mekce - nema energii

a jeste jsem zapomel na obligatni
- nahrajes vybornou ukazku se spickovym zvukem, nenudici (tj. sestrihanou z ruznych pohledu kamery) - okamzite prichazi reakce: to by me zajimalo jestli to zahraje taky nazivo :)
jako by nekdo nahraval namrtvo ...

letosni podminka dodat live video (coz u soutezi obcas byva) je imho silne kontroverzni, protoze prestoze organizatori uvadeji ze video jde nahrat dnes i na mobil, tak vyrobit slusnou video ukazku je asi tak 10x vic prace nez audio (coz se take jasne projevilo v drastickem snizeni poctu soutezicich oproti minulym letum). Na jednu stranu rozumim, ze chteli eliminovat nazivo neschopne bedroom heroes, nicmene v okamziku kdy se vybira z vice lidi tak je treba co nejvic zaujmout a to se nejakym pidlikanim na mobil (bez atmosfery, zvuku, hlasitosti), byt nazivo... podari jenom tezko.
Hlasovani kamosu taky rozumim, at si o tom myslim co chci ohledne falsovani a pokriveni reality. To se elegantne vyresilo 3 vybery poroty, takze kvalita se tam dostane, at si Dugo hlasuje co mu sily staci. A na podiu uz to bude konecne ferovka.

Pedra jsem vicemene k ucasti dotlacil ja, protoze je mi lito, ze tak znamenity a napadity kytarista (a mimochodem fantasticky zvukar-michac), neni trosku znamejsi, zvlast kdyz konecne pomalicku rozjizdi svuj vlastni projektik. Kdyby mohl vic cvicit (opravdu uz neni teenager a to pak zivot uz bohuzel(?) neni jenom hejvy metál), tak by se otrasala i pozice virtuoza Pitua Žmurk
Komu nestacila kraticka ukazka whitesnake, muze si v jeho podani poslouzit epickym ztvarnenim pomyslneho kytaroveho souboje Steva Vaie s Vlastou Redlem - http://bandzone.cz/paladran
song Wasteland suite, od 2:15....
« Posledná zmena: 18. September , 2012, 20:47:39 od hyenik » Zaznamenané

marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #193 kedy: 18. September , 2012, 20:54:27 »

Súhlasím s hyenikom Na zdravie!
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #194 kedy: 18. September , 2012, 22:03:04 »

nikdy nemuzes uspokojit vsechny, to je proste nemozne.
a proto lidi, kterym se to nelibi (nejcasteji jenom subjektivne), tak hledaji vysvetleni (obhajobu) proc.....
A pak se to nakonec zvrhne na slovni souboj s cilem porazit toho druheho debila :)

takze samozrejme musi byt kazdy pripraveny ze kdyz zahraje
- technickou etudu - nema feeling
- pomalou baladu - neumi poradne hrat
- kdyz to zkombinuje (napr. ten jack thammarat) - kopiruje satche (nebo kohokoli jineho) a je to stejne nuda
- tvrde - nema dynamiku
- mekce - nema energii

a samozrejme se hned vyroji zastup bedroom heroes, kteri mu budou radit jak a co a kdy a kde a proc  a na jaky gear by mel hrat, pritom sami nezahrajou poradne ani hoří.


toto si teraz zabil ze klobuk dolu  Bavím sa skvele vystihol si v jednej citacii vsetky buzeracie co tu na fore pise vacsina na hocijaku vec a to doslova (cest vynimkam)  Popiskujem si ale pobavilo
Zaznamenané

Im a little princess
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 23 otázok.