Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 17:07:14
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2012  (Prečítané 108962 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #195 kedy: 18. September , 2012, 22:27:08 »


vyborne, pripomina mi to Zazu
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
philreal
nováčik
*
Príspevkov: 15



« Odpoveď #196 kedy: 19. September , 2012, 08:20:22 »

vyborne, pripomina mi to Zazu

Je to Whitesnake, skladba Call on me
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #197 kedy: 19. September , 2012, 08:29:19 »

Je to Whitesnake, skladba Call on me


hoho, tak je to jasne potom boa, Doug Aldrich  Som metlak

inak by tu mali niekde teraz byt tusim. ray kana nieco orhanizuje. jeho by som si fakt dal
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #198 kedy: 19. September , 2012, 13:27:16 »

Je to Whitesnake, skladba Call on me


je to meddley
0:00-0:42 - Call On Me (2008)
0:42-1:55 - All Out Of Luck (2011)

Zaznamenané

philreal
nováčik
*
Príspevkov: 15



« Odpoveď #199 kedy: 19. September , 2012, 14:19:51 »

je to meddley
0:00-0:42 - Call On Me (2008)
0:42-1:55 - All Out Of Luck (2011)



JJ jasne, Forevermore nemám tak napočúvaný ako Good to be Bad
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #200 kedy: 22. September , 2012, 17:35:48 »

tento petr lux je moj favorit
Zaznamenané
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #201 kedy: 01. Október , 2012, 12:07:37 »

Ahojte, som rad ze je tu aj par reakcii k veci. Dakujeme za ne. V prvom rade, nas tak isto ako Petra Luhu prekvapilo, ze sa prihlasuje malo muzikantov. Neviem kde je chyba, lebo som presvedceny ze ceny stoja za to, Gitariada uz ma svoje meno a je dokazatelne, ze ma zmysel dostat sa do finale tejto sutaze. Prihlasovanie sa tak isto ulahcilo, netreba nic posielat, staci zavesit video na YouTube a hotovo. Cize asi ide aj trochu o lenivost. Alebo, uz nemame dalsich muzikantov? Uvidime pri dalsom rocniku. To namargo poctu prihlasenych. Co sa hlasovania tyka, kritizovat od PC je slovensky sport. Kazdy napise ako je to nahovno, ale nikto nenavrhne ako by to bolo lepsie urobit. Teda az na jedneho - rovno odpoviem, cez FB to nefunguje tak aby to bolo korektne a ciste.. To stazenie hlasovania je presne preto aby nedochadzalo k podvodom. Par jedincov sice pokus dalo, ale presne preto, ze sa vymyslel tento system, ani jeden hlas navyse nepresiel. Kazda sranda nieco stoji, tak isto vybudovanie webu, organizacia, plagaty, inzercia, nas cas, prenajom priestorov, aparatu atd, atd. Cize, ak nachadzate nejake chyby, budeme radi ak na ne upozornite a pripadne ponuknete riesenie. Gitariada NIE JE zarobkova cinnost, preto vsetko riesime "za behu" a ak sa len trochu da, tak svojpomocne.  Verime ze aj tento rocnik prebehne bez problemov a ze uroven bude opat vyssia ako po minule roky. Verim ze tento krat aj clenovia tohoto fora sa zodvihnu z fotelov a pridu nas poctit svojou ucastou na finale ktore bude 20.10.2012 v Statnej opere, Banska Bystrica. Aty Beres
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #202 kedy: 01. Október , 2012, 12:20:45 »

Teda az na jedneho - rovno odpoviem, cez FB to nefunguje tak aby to bolo korektne a ciste.. To stazenie hlasovania je presne preto aby nedochadzalo k podvodom.

To hlasovanie bude vzdy "podvodne" a odraza mobilizaciu fanusikovskej a kamaratskej zakladne. Niektore sutaze ako Emergenza ci ako sa vola to povysili na uroven podnikania.

FB mi pride uplne korektne. Dat napr. fotku kazdeho sutaziaceho a kto chce nech ho lajkne alebo pripise kratky komentar. Neviem, co sa tam da ine podvadzat oproti inym moznostiam.

Stazenie hlasovania, ak tam nebude nejaka pridana hodnota ako napr. nejaka vecna vyhra, rovna sa ignoracia sirokou masou.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #203 kedy: 01. Október , 2012, 15:40:48 »

ATY,dole klobúkom pred vami,že takéto niečo vôbec organizujete!Bol som aj minulý rok a idem aj teraz a berem aj fanúšikov,takže obecenstvo určite bude Žmurk
Zaznamenané
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #204 kedy: 01. Október , 2012, 15:57:40 »

To hlasovanie bude vzdy "podvodne" a odraza mobilizaciu fanusikovskej a kamaratskej zakladne. Niektore sutaze ako Emergenza ci ako sa vola to povysili na uroven podnikania.

FB mi pride uplne korektne. Dat napr. fotku kazdeho sutaziaceho a kto chce nech ho lajkne alebo pripise kratky komentar. Neviem, co sa tam da ine podvadzat oproti inym moznostiam.

Stazenie hlasovania, ak tam nebude nejaka pridana hodnota ako napr. nejaka vecna vyhra, rovna sa ignoracia sirokou masou.


Spyros, nechapem ako mozes napisat ze hlasovanie je podvodne. To akoze ked si nazenies fanusikov na stranku Gitariada a poziadas ich o hlas, to je podla teba podvod? Ked si nazenies fanusikov na svoj koncert (ak si uz niekedy nejaky mal) aby kazdy zaplatil vtupne to je tiez podvod? Su to tvoji fanusikovia, oznamis im ze sa nieco deje a oni ti daju svoj hlas co je na tom podvod??? Prepac ale mozes ma povazovat za ignoranta, ale hlasovat cez FB nie je moze. Po prve, nie je to "bezpecne" a po druhe nie kazdy ma konto na FB, ano, predstav si ze je vela ludi co sa nechce zaradit do davu co oznamuje denne svetu ze si prdol a ze je po opici. Cize by vela ludi bolo vylucenych z hlasovania. No ak pises ze za hlas treba posielat vecnu vyhru, ak ti len to chyba, daj adresu, nieco ti posleme.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #205 kedy: 01. Október , 2012, 16:10:29 »


Spyros, nechapem ako mozes napisat ze hlasovanie je podvodne. To akoze ked si nazenies fanusikov na stranku Gitariada a poziadas ich o hlas, to je podla teba podvod?
spyros skor narazal na ten efekt, ze ludia zahlasuju za to, co sa im povie a nie za to, co sa im realne paci, cize to neodraza realnu "kvalitu" interpreta, ale to, kto vie kolko ludi ukecat. podobne ako ked dochodcovia, nezamestnani a asociali idu volit fica lebo im to povedali ujovia a tety na mitingu a este pridali aj parok v rozku a pivo.
« Posledná zmena: 01. Október , 2012, 16:10:49 od styrioci » Zaznamenané
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #206 kedy: 01. Október , 2012, 16:22:04 »

spyros skor narazal na ten efekt, ze ludia zahlasuju za to, co sa im povie a nie za to, co sa im realne paci, cize to neodraza realnu "kvalitu" interpreta, ale to, kto vie kolko ludi ukecat. podobne ako ked dochodcovia, nezamestnani a asociali idu volit fica lebo im to povedali ujovia a tety na mitingu a este pridali aj parok v rozku a pivo.


S tym suhlasim, ale nie je to podvod. Bolo by dobre neurazat muzikantov - kolegov. Co sa hlasovania tyka, bol  to napad na propagaciu sutaze ako takej a zaroven propagacie muzikantov co  takuto moznost nemaju. A takto maju denne 2-3 tisic ludi na svojich profiloch, taka je totizto momentalna navstevnost na stranke. Tazko povedat ci je to dobry napad alebo nie. Ten co ma vela kamaratov je asi spokojny, ten co nema ziadneho asi spokojny nebude. No kecat a buzerovat vie kazdy, nie kazdy vsak vie nieco aj urobit, ci uz pre seba aleb pre druhych. Na tuto temu koncim, mam pred sebou vela hodin priprav finale. Takze ten kto chce, rad ho uvidim 20.10. v BB. Po sutazi je koncert finalistov, jam session, chlieb s mastou a cibulou a vela pivka, tam mozeme podebatovat o dalsich rocnikoch, kazda rada sa berie vazne a s vdakou. Kto nechce, nech sedi za PC a dava kapky.  aty
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #207 kedy: 01. Október , 2012, 18:13:47 »

Mohli by ste to urobit dakedy v Bratislave, by som sa veru dosiel kuknut :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #208 kedy: 01. Október , 2012, 18:19:01 »

Aty - myslím, že tu nikto nekritizuje gitariádu ako takú. Je to naozaj fajn vec. Ale človek sa vždy učí, čo spraviť lepšie, aby veci fungovali dobre, hlavne keď už základ-organizácia funguje výborne.  Je to frajer

Pozri sa na pripomienky ako na možnosti zlepšenia /a rady, ktoré ako píšeš, berieš vážne. Žmurk/, ani ja nefrflem od klávesnice. Vážne som chcel zahlasovať za ľudí, ktorí sa mi páčia, ale celý systém ma odradil. Lebo by som na začiatku dal hlas len jednému a ostatní by boli o môj hlas ukrátení, keďže by sa mi nechcelo robiť celú procedúru x-dní za sebou.
A ešte väčší problém by bol, ak by bolo desiatky až stovky prihlásených.

FB je v tomto smere v poriadku, lebo stačí dať like a bude od každého človeka iba jeden. Ak by fungoval iný podobný systém, môžeš použiť ten, alebo viac naraz /lajky z FB, G+ a pod. by sa sčítavali/. Alebo vyrobíš systém, ktorý ti povolí lajk len z jednej IP adresy.  Ale potom strácaš prepojenie so sociálnymi sieťami, ktoré výrazne zvyšujú možnosti propagácie.

Určite by sa mala zrušiť možnosť hlasovať v jednej kategórii len raz za deň. Kvôli predošlej pripomienke.

Kľudne sa o tom môžeme pobaviť osobne, ale aj na takéto debaty je toto fórum.
« Posledná zmena: 01. Október , 2012, 18:23:01 od Pitu » Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #209 kedy: 01. Október , 2012, 18:51:19 »

dovolim si dve zamysleni

V prvom rade, nas tak isto ako Petra Luhu prekvapilo, ze sa prihlasuje malo muzikantov. Neviem kde je chyba,

Ja vim = video.
Prestoze Aty pises ze dnes neni video problem a zvladne to kazdy lepsi mobil, tak to zdaleka neni tak jednoduche. Protoze sam videa vyrabim, tak vim ze je s tim minimalne 10x vic prace nez s nahravkou..... jestli to ma NEJAK vypadat.  A jestli posilam prihlasku na soutez kde mam zaujmout mezi dalsimi desitkami lidi, tak samozrejme nechci posilat nejaky shit z mobilu. No a tim padem je to mnohem! komplikovanejsi nez jenom audio.
Ja rozumim, ze to byla snaha vyloucit bedroom heroes, kteri pak nezahrajou naživo ani Hoří, nicmene se ukazalo ze to je i dost kontraproduktivni.  Ja jsem navic presvedceny, ze kdo neumi skutecne trochu hrat, tak nedokaze udelat ani poradnou nahravku a je to vzdycky slyset i kdyby tam mel padesat strihu (nebo prave proto Žmurk)
Vratit k puvodnim dvema nahravkam?  Nebo nahravky + video? Nebo zustat uz jenom u videa?
to uz bude muset vyhodnotit organizator co bylo lepsi, treba pristi rok zas zopakovat video a budou ke srovnani 2 a 2 roky.

Nicmene si myslim, ze ani jeden rok nedoslo k zadnym minelám, a ceny nesly do nespravnych rukou.
Ze se to nekomu na podiu nepovedlo? No to se stane i v lepsich rodinach
Na druhou stranu video je huste sito, ktere vytridi ty, kteri o to opravdu stoji a udelaji pro to neco navic (napr. natoci slusne konkurenceschopne video) ... to uz pak zalezi na porote jestli je lepsi kvantita a prokousavani se tunama nahravek aby neunikl nejaky talent, anebo ......

Kazdemu chytrakovi bych pral si nekdy vyzkouset porotcovani (o organizovani neceho takoveho ani nemluve)



no a nestastne hlasovani :)
Tohle uz je pomerne transcen-dentální problematika a prestoze mi to bylo ze zacatku hodne proti srsti, nakonec jsem zamer organizatoru pochopil a prijal.
To nahaneni fanousku a zebrani o hlasy ja osobne povazuju, kdyz ne za podvod, tak za pokriveni reality (zvlast kdyz se podivam na neci youtube channel a srovnam pocet shlednuti ostatnich klipu). Co to tedy je, kdyz prinutim hlasovat sve zname, spolupracovniky, rodinu atd ... i kdyz je jim moje muzika jinak v drtive vetsine pripadu prokazatelne u prd*ele?
O vlastnim systemu hlasovani nemedituju, podvadet jde pri kazdem a vetsinou obranne opatreni odradi pouze poctive hlasujici (viz pitu)
 
Jenomze to je jenom jeden uhel pohledu, a druhy zase mluvi o doprovodnem usili, umeni sehnat si svoje "publikum", a dat o sobe vedet......coz je taky velmi podstatna soucast muzak buznysu (at se nam to libi nebo ne). Nakonec mi to pripomelo moralni dilema stahovat (vpodstate krast) nebo ne, je to kazdeho osobni rozhodnuti....
Kdyby u vyberu soutezicich zustalo jenom u hlasovani, tak jsem nejhlasitejsi kritik, jenomze organizatori z toho vybruslili v podstate genialne a ja jim za to tleskam.
Dva soutezici se tam muzou prohlasovat, ale tri stejne vybere odborna porota, takze je zajisteno ze se dostane na oba tabory a rozhodne se ferove az na podiu. Kdo vyhraje? hlasovac? nebo bedroom hero? nebo ...? :) o tom bude live Žmurk
Tim padem jsou splneny body jmenovane Atym, hlavne ten o sirsim povedomi o Gitariade obecne.
« Posledná zmena: 01. Október , 2012, 18:57:00 od hyenik » Zaznamenané

Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.118 sekund, 23 otázok.