Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 23:47:30
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2012  (Prečítané 108993 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #210 kedy: 01. Október , 2012, 18:54:42 »

Aty - myslím, že tu nikto nekritizuje gitariádu ako takú. Je to naozaj fajn vec. Ale človek sa vždy učí, čo spraviť lepšie, aby veci fungovali dobre, hlavne keď už základ-organizácia funguje výborne.  Je to frajer

Pozri sa na pripomienky ako na možnosti zlepšenia /a rady, ktoré ako píšeš, berieš vážne. Žmurk/, ani ja nefrflem od klávesnice. Vážne som chcel zahlasovať za ľudí, ktorí sa mi páčia, ale celý systém ma odradil. Lebo by som na začiatku dal hlas len jednému a ostatní by boli o môj hlas ukrátení, keďže by sa mi nechcelo robiť celú procedúru x-dní za sebou.
A ešte väčší problém by bol, ak by bolo desiatky až stovky prihlásených.

FB je v tomto smere v poriadku, lebo stačí dať like a bude od každého človeka iba jeden. Ak by fungoval iný podobný systém, môžeš použiť ten, alebo viac naraz /lajky z FB, G+ a pod. by sa sčítavali/. Alebo vyrobíš systém, ktorý ti povolí lajk len z jednej IP adresy.  Ale potom strácaš prepojenie so sociálnymi sieťami, ktoré výrazne zvyšujú možnosti propagácie.

Kľudne sa o tom môžeme pobaviť osobne, ale aj na takéto debaty je toto fórum.

Beriem Peter, mas pravdu ze debatovat treba. Ved cela Gitariada je pre muzikantov. Treba ju zlepsovat rok od rok. Ale debatovat konstruktivne, nie buzerovat. Nie som pubertak a nemam cas na tliachanie. Cize k FB, napisal som ze velmi vela ludi nema konto, cize musime do buduceho rocnika vymysliet nieco vlastne. Co s IP dries tyka - tam je problem, lebo ak je vo velkej firme jeden server a vela zamestancov, maju rovnaku IP. To je vsak vyriesene. Co sa socialnych sieti tyka - tam sa bude stale propagovat, ci uz platena inzercia alebo vela prispevkov, to je cesta.
Nerozumiem tomuto:
"Určite by sa mala zrušiť možnosť hlasovať v jednej kategórii len raz za deň. Kvôli predošlej pripomienke."

Hlasovat sa da V KAZDEJ KATEGORII raz denne, cize 4x za den. Mne sa sice nepaci ze by mal jeden clovek hlasovat co i len dva krat, ale system ktory by tomu zabranil je zatial pre nas drahy. Mozno niekto poradi nieco lacne, alebo zadara a funkcne.

Cize, stale sa ucime, snazime sa vylepsovat. aty
« Posledná zmena: 01. Október , 2012, 19:58:01 od rastis » Zaznamenané
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #211 kedy: 01. Október , 2012, 19:09:53 »

To Killo:

Ak nam da Blava v buducom rocniku lepsie podmienky, stahujeme to tam.

To Hyenik:
Dik za pochvalu, mas vo vela veciach pravdu. Tazko sa hlada zlata stredna cesta. Uz teraz viem, ze buduci rocnik zmenime pocet ludi co postupuju hlasovanim "z Ludu" - bude iba jeden a styroch vyberie porota. To je taky prvy zasadny bod a poucenie "z krizoveho obdobia"..

Co sa videa tyka, pozeram, ze postupilo par ludi z uplne shitovym videom, takze by som sa nestresoval o kvalitu videa a teda prezentacie. Natocit video na Samsung Galaxy S3 alebo na iPhone ci iny telefon alebo tablet je uloha pre male dieta a vysledok ze UPLNE v pohode. A naklady? NULA eur! Proste, porota skutocne sleduje kto ako hra a nie kto ako vyzera... Natocit demo do PC, zmixovat, napalit a poslat, to je uz predsa len trochu viac prace a viac nakladov a hlavne sa to casto neda v skusobni. Cize do videa neodideme - za tym si stojime. Sutaziaci to zatial hodnotia dobre, netreba nic posielat, ziadne CD - DVD, staci link na mail alebo rovno do formulara  prihlske na nasom webe.

No a hlasovanie, to je na zvazenie a premyslenie, ale na tom popracujeme do buduceho roka asi  najviac.

Mimochodom, najvacsia sutaz Guitar Idol ma hlasovanie len z ludu....

Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #212 kedy: 01. Október , 2012, 19:28:06 »

:))))))
ja vim, ze porota to bere tak, ale stejne to neni prilis dobry pocit posilat shit Žmurk
a jeste ho predhazovat na pospas verejnosti, ..... aby ho potom tady ruzni chytraci na foru pomlouvali a radili co a jak a na co to mel nahrat Žmurk

Guitar Idol.... to je trosku jiny pripad, tam jsou ty pocty hlasu takove, ze to nemuzou byt jenom jeho znami. Tim padem se i takove hlasovani stava objektivnejsim......
I kdyz kdo dokaze lustit moneyzersky newspeak, tak duvod je samozrejme jiny Žmurk
I ja jsem si zkousel prochazet ty videa, a po par desitkach me to prestalo bavit. To by mela delat porota? to by chcipli. Takze si "vychcane" nechaji predvybrat (myslim) 20 lidi a uz je to pohoda Žmurk Vlci se nazrali, kozy zustaly cele a jeste se do toho zapojila spousta lidi, promo (a uz se nebudu poustet do dalsich odhaleni :) proste....

« Posledná zmena: 01. Október , 2012, 19:29:20 od hyenik » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #213 kedy: 01. Október , 2012, 19:28:51 »

Videá sú ok, to by som určite  nemenil. Myslím, že už aj malé decko vie spraviť video na mobil a hodiť ho na youtube. A porota sa nemá čo nechať ovplyvniť nejakou kvalitou videa. Na druhej strane je tam ten pocit, čo spomína hyenik, nevypustiť nejaký shit. Lebo aj bežným hlasujúcim ľuďom sa častokrát viac páči krajšie video ako zlé video s dobrým gitaristom.. :)
Ale treba sa cez to povzniesť a hlavne zahrať.

Ale tá starosť za chvíľu odpadne, keďže aj videá z mobilu sú čim ďalej tým kvalitnejšie a pomaly konkurujú lacnejším kamerám.
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #214 kedy: 01. Október , 2012, 19:35:17 »

napr. ja bych proste shit nezverejnil .... moje stesti ze se 2010 nemuselo posilat video :)
A konani v Blave? ja jsem si procital thready o guitarfestech, a moc me to netesilo....
s takovou by zas byly akorat komicke vymluvy jak nekdo po ceste na gitariadu musel menit kolo v desti....

btw: ja jsem pichl kolo pri prijezdu do Bystrice na gitariadu. Menil jsem ho pred vystoupenim a byl jsem tak roztekany, ze jsem si udelal i diru do prahu (o ulamanych nehtech ani nemluve).
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #215 kedy: 02. Október , 2012, 09:37:44 »

Beriem Peter, mas pravdu ze debatovat treba. Ved cela Gitariada je pre muzikantov. Treba ju zlepsovat rok od rok. Ale debatovat konstruktivne, nie buzerovat. Nie som pubertak a nemam cas na tliachanie. Cize k FB, napisal som ze velmi vela ludi nema konto, cize musime do buduceho rocnika vymysliet nieco vlastne. Co s IP dries tyka - tam je problem, lebo ak je vo velkej firme jeden server a vela zamestancov, maju rovnaku IP. To je vsak vyriesene. Co sa socialnych sieti tyka - tam sa bude stale propagovat, ci uz platena inzercia alebo vela prispevkov, to je cesta.

http://www.zive.sk/na-facebooku-je-uz-viac-ako-16-miliona-slovakov/sc-4-a-291957/default.aspx a urcite je jednoduchsie sa regnut na FB ako sa registrovat + absolvovat rozne prekazky v custom systeme. Ako bonus mozu ludia debatovat na FB. Teraz je Doba Facebookova...

Buduci rok by som zvazil take riesenie.

PS: Moj nazor, aj ked nie som zatial drzitelom Nobelovej ceny a nevystupujem ako hlavny gitarista na koncertoch G3  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #216 kedy: 02. Október , 2012, 12:14:25 »

http://www.zive.sk/na-facebooku-je-uz-viac-ako-16-miliona-slovakov/sc-4-a-291957/default.aspx a urcite je jednoduchsie sa regnut na FB ako sa registrovat + absolvovat rozne prekazky v custom systeme. Ako bonus mozu ludia debatovat na FB. Teraz je Doba Facebookova...

Buduci rok by som zvazil take riesenie.

PS: Moj nazor, aj ked nie som zatial drzitelom Nobelovej ceny a nevystupujem ako hlavny gitarista na koncertoch G3  Na zdravie!



SPYROS, dakujem za inspiraciu a link. Ideme sa na to pozriet a v tejto dobe FB sa mozno niecomu priucime. I ked, musim sa zopakovat, nie kazdy na FB konto... a hlavne nie kezdy ho chce. Do buduceho roku sa ale este moze stat vselico.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #217 kedy: 02. Október , 2012, 13:05:34 »



SPYROS, dakujem za inspiraciu a link. Ideme sa na to pozriet a v tejto dobe FB sa mozno niecomu priucime. I ked, musim sa zopakovat, nie kazdy na FB konto... a hlavne nie kezdy ho chce. Do buduceho roku sa ale este moze stat vselico.


Aty, ale veď použi riešenie, ktoré som ti spomínal - hlasovanie z viacerých zdrojov. Kto má FB, dá like, kto nie, pošle hlas emailom.
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #218 kedy: 02. Október , 2012, 13:08:53 »

ja jsem ten link cetl jako na-facebooku-je-uz-viac-ako-16-miliona-slovakov
to mi prislo o dost vtipnejsi nez potom realita :)
Zaznamenané

ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #219 kedy: 02. Október , 2012, 20:51:01 »


Aty, ale veď použi riešenie, ktoré som ti spomínal - hlasovanie z viacerých zdrojov. Kto má FB, dá like, kto nie, pošle hlas emailom.


Pitu, to musi byt aizovane, neda sa sediet pri PC a  kontrolovat email kto komu poslal hlas, ale neboj, mame na to rok, bude to nieco prevratne  ha ha ha
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #220 kedy: 05. Október , 2012, 08:34:16 »

. Slusnost a zodpovednost

tak slusne je bez suhlasu nezobrazovat sukromnu komunikaciu a zodpovedne by bolo z vasej strany si zmluvne osetrit taketo konanie a pripravit sa na takuto, vcelku realnu moznost dopredu
Zaznamenané
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #221 kedy: 05. Október , 2012, 08:45:19 »

Mily Juraj_T , netusim kto si, ale ked budes nieco organizovat, pridem sa pozriet ako mas vsetko zmluvne osetrene. Dik za radu. aty
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #222 kedy: 05. Október , 2012, 09:19:28 »

Aty, nič v zlom, ale podľa toho ako tu vystupuješ by som sa do súťaže určite neprihlásil, aj keby som na to mal.

Zbytočnou agresivitou robíš tomu podujatiu zlé meno.

Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #223 kedy: 05. Október , 2012, 09:33:28 »

skusenejsi organizatori si asi vyberu aj nahradnikov aby sa potom nemuseli stazovat na nejakom fore  Popiskujem si
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #224 kedy: 05. Október , 2012, 09:36:38 »

Chalani, to nie je agresivita, treba si to skutocne precitat, to je sklamanie z toho, ze na niecom makas, snazis sa vyjst v ustrety kazdemu co najviac a tvoja robota vyjde na zmar a musis ju zopakovat. Keby som sa toho chlapca nepytal osobne po jeho informacii tu na fore ze nedojde, ci ho mam do sutaze zaradit, neriesil by som to. Sorry, ale pochopite, ked nieco take zazijete.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.136 sekund, 23 otázok.