Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 23:52:56
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2012  (Prečítané 108994 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #225 kedy: 05. Október , 2012, 09:37:39 »

Slusnost a zodpovednost sa na slovensku uz davno nenosi,
v dostatocnom predstihu dal organizatorom vediet, ze sa nedostavi a ospravedlnil sa. z akych dovodov je uplne jeho vec. neprimerana mi skor pride tvoja reakcia bez urazky. verim, ze organizacia sutaze prinasa aj kopu starosti a stresov, toto je uplna bezna situacia, s ktorou treba ratat a vylievat si to na sutaziacom, ktory mal realne sance v sutazi nieco dokazat nie je na mieste si myslim. horsie by bolo keby sa bez dovodu, resp bez ohlasenia nedostavil  Popiskujem si
« Posledná zmena: 05. Október , 2012, 09:39:11 od styrioci » Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #226 kedy: 05. Október , 2012, 09:39:59 »

Ale s tým treba, bohužiaľ, počítať. Ľudia sú iní ako pred 10 rokmi, kedy človek mohol mať z organizovania takýchto vecí fakt dobrý pocit.

V obdobnom projekte som bol nedávno zaangažovaný tiež a po skúsenosti s ľuďmi by ma do toho dostali asi už len ťažko. Žiadne nadšenie a vďaka.

« Posledná zmena: 05. Október , 2012, 09:41:37 od BrokenWings » Zaznamenané
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #227 kedy: 05. Október , 2012, 09:57:58 »

OK, dakujem za vase reacie, vidim ze to tu par ludi nepochopilo... Ale dik a nebudem uz rusit, mam rad svoje dusevne zdravie a svoj cas. Prajem vsetkym vela stastia v muzike.

PS: moju reakciu na pana Zolotu mazem, asi by to tu zbytocne rozputalo velku odbornu debatu na temu organizovanie akcii a ich zmluvne zabezpecenie...  :o)
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #228 kedy: 05. Október , 2012, 09:58:38 »

skusenejsi organizatori si asi vyberu aj nahradnikov aby sa potom nemuseli stazovat na nejakom fore  Popiskujem si

Suhlas.

PS: Mne sa to stava bezne, ze na niekoho "miniem" 10 emailov alebo telefonatov, rezervuje a napokon nic z toho a ani sa neunuva zrusit nic. Tu sa este chalan zachoval koretkne podla mna.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #229 kedy: 06. Október , 2012, 10:11:17 »

skusenejsi organizatori si asi vyberu aj nahradnikov aby sa potom nemuseli stazovat na nejakom fore  Popiskujem si

presne tak. Náhradníci mali byť vybratí aicky a kľudne o tom mohli byť aj informovaní.  Takéto situácie sa stávajú a toto bola jedna z tých slušnejších.
Zaznamenané

Hardell
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #230 kedy: 06. Október , 2012, 11:53:31 »

Ako som písal už aj pánovi Bérešovi, prihlásil som sa do sútaže s tým že som si nebol istý či budem môcť prísť. V pravidlách v tom čase písalo že budú vybratý aj náhradníci, čiže som si myslel že ak budem vybratý a nakoniec nebudem môcť prísť, tak to nebude problém lebo by tam šiel niekto iný miesto mňa. Keby to tam nebolo tak by som sa neprihlásil.

Nakoniec sa našiel aj náhradník, tak vážne neviem čím som si zaslúžil toto verejné ohováranie. Dal som dopredu, slušne vedieť že neprídem a ospravedlnil som sa asi trikrát.

Keby som dopredu vedel že ma organizátor bude nazývať chrapúňom a štvať proti mne celé fórum lebo som sa spoliehal na pravidlá, tak sa na celú súťaž vykašlem.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #231 kedy: 06. Október , 2012, 12:11:42 »

Keby som dopredu vedel že ma organizátor bude nazývať chrapúňom a štvať proti mne celé fórum lebo som sa spoliehal na pravidlá, tak sa na celú súťaž vykašlem.
myslim, ze vsetci co sa tu vyjadrili sa postavili za teba a skor organizator tymto krokom postval ludi proti sebe  Žmurk
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #232 kedy: 06. Október , 2012, 13:52:35 »

A kde je ake ohovranie? Sa to tu premazalo? Som sa nestihol ani pobavit, skoda.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #233 kedy: 21. Október , 2012, 06:49:37 »

Kto bol na gitariade? Ja som bol sklamany z vysledkov rockovej gitary, prve miesto vyhral clovek ktory okrem hadzania vlasmi a poskakovania nepredviedol uplne nic, hudba nudna, bez stipky melodie a invencie... moji favoriti jano hajnar a peter lux ktori zahrali fakt vyborne nevyhrali nic. Smútim
Zaznamenané
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #234 kedy: 21. Október , 2012, 11:12:58 »

Ja som tam bol,no nevedel som si vypočuť jedine Petra nakolko som bol tiež účinkujúci,ale jedno viem určite,platí pravidlo "kolko ludí tolko chutí",ani súťaže Miss nie tie vyhrajú ktoré sú akože podla mňa najkrajšie...... :)
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #235 kedy: 21. Október , 2012, 11:17:49 »

Ja som tam bol,no nevedel som si vypočuť jedine Petra nakolko som bol tiež účinkujúci,ale jedno viem určite,platí pravidlo "kolko ludí tolko chutí",ani súťaže Miss nie tie vyhrajú ktoré sú akože podla mňa najkrajšie...... :)

lenze v Miss je ten princip vyhry trochu iny, to si neviem na gitariade ani predstavit, teda viem ale radsej nechcem  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #236 kedy: 21. Október , 2012, 11:19:12 »

 Bavím sa skvele
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #237 kedy: 21. Október , 2012, 12:14:15 »

ake je poradie rockovej gitary?  Zdravíčko
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #238 kedy: 21. Október , 2012, 12:47:53 »

...prve miesto vyhral clovek ktory okrem hadzania vlasmi a poskakovania nepredviedol uplne nic, hudba nudna, bez stipky melodie a invencie... moji favoriti jano hajnar a peter lux ktori zahrali fakt vyborne nevyhrali nic. Smútim
Hammet vyhral Huh!  Fuuha zíram

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #239 kedy: 21. Október , 2012, 13:24:39 »

Hammet vyhral Huh!  Fuuha zíram

 Bavím sa skvele

vyhral ten wannabe mattias eklundh ibaze asi taky 10ty odvar...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 23 otázok.