Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 22:07:10
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2012  (Prečítané 108984 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #240 kedy: 21. Október , 2012, 14:54:05 »

pokial viem tak to vyhral Truhel :-) Tomas Truhel Bihari, inak byvaly bubenik sisterhood of klangpedal a samozrejme vynikajuci gitarista !
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #241 kedy: 21. Október , 2012, 17:45:29 »

Jeste jednou chci podekovat organizatorum a poprat jim at vydrzi co nejdele. Ceny jsou vic nez skvele  (zvlast kdyz si pametnici uvedomi ze na puvodni ceske Kytariade se vyhravaly trsatka, struny a krabicka Boss)
Organizace slusne slapala, nejake drobnosti se vyskytly, ale byly vzdy vyreseny velice prijemnym, vstricnym a ochotnym poradatelskym teamem.
Rozhodnuti poroty nezbyva nez respektovat (kazdy si to muze zkusit se pristi rok do poroty prihlasit Žmurk
i kdyz jsem byl nekterymi vyroky taky prekvapeny :)
Byl by zajimavy i nejaky porotcovsky komentar, podobne jako minuly rok otiskl M.Chrobak v Novem popularu.
Nicmene jako kazdy rok bude video, takze se kazdy bude moct sam presvedcit a podiskutovat jestli tak nebo onak...

takze cvicte at se pristi rok muzete zucastnit taky Žmurk

PS: Jak se v jinem threadu porad vyvolava at se predvede Salvation Mods nazivo, tak P.Lux hral cele vystoupeni na moduly Custom3, Camerock, Matchvox a Duoplex.
« Posledná zmena: 21. Október , 2012, 17:55:52 od hyenik » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #242 kedy: 21. Október , 2012, 18:09:30 »

navrhujem spisat zoznam kto vsetko sa citi ukrivdeny po tejto sutazi a preco  Bavím sa skvele
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #243 kedy: 21. Október , 2012, 18:46:19 »



PS: Jak se v jinem threadu porad vyvolava at se predvede Salvation Mods nazivo, tak P.Lux hral cele vystoupeni na moduly Custom3, Camerock, Matchvox a Duoplex.

inak tie moduly hrali docela zaujimavo ako som pocul  Na zdravie!
Zaznamenané
tru
nováčik
*
Príspevkov: 22



« Odpoveď #244 kedy: 21. Október , 2012, 22:14:17 »

Kto bol na gitariade? Ja som bol sklamany z vysledkov rockovej gitary, prve miesto vyhral clovek ktory okrem hadzania vlasmi a poskakovania nepredviedol uplne nic, hudba nudna, bez stipky melodie a invencie... moji favoriti jano hajnar a peter lux ktori zahrali fakt vyborne nevyhrali nic. Smútim

Panovi "cubo", pripadne dalsim poskodenym sa chcem uprimne, hlboko ospravedlnit, ze som sa narodil...prihlasil do sutaze, so stastim dostal do finale (keby pan Zolota neodstupil...), pocas vystupenia si dovolil pohybovat sa a napriek tomu, ze ostatni sutaziaci boli technicky lepsi gitaristi (co si naozaj myslim - mne sa najviac pacil pan Hajnar, ktoreho zaroven pozdravujem) ziskal 1. miesto, co ma "na svedomi" porota.
Vsetci sutaziaci, organizatori a s akciou suvisiaci ludia, s ktorymi som bol v kontakte boli mili ludia a podujatie bolo dobre zorganizovane. Slubujem, ze aparat, ktory som dostal nebudem pouzivat a po vyprsani rocnej lehoty, pocas ktorej ho nemozem predat (podla podmienok), ho okamzite predam a peniaze pouzijem na prostriedky pre boj proti dusevnym chorobam (napr.: alkohol, kokain, prostitutky...).
Dufam, ze som aspon trochu zlepsil tuto neprijemnu situaciu, pretoze svojou existenciou a jej dosledkami naozaj nechcem nikomu ublizovat.


Zjednodusena skratena verzia:
« Posledná zmena: 22. Október , 2012, 00:56:39 od tru » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #245 kedy: 21. Október , 2012, 22:31:34 »

Vitaj.  :) Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #246 kedy: 21. Október , 2012, 22:56:18 »

pro vecne vyrypujiciho kaolka: mel jsem na mysli, napr. ze se neumistil v top3 mr.Hajnar, ktery se mi (a jak je videt nejenom me) libil asi nejvic. Byl jsem prekvapeny, ne ukrivdeny. Jenomze to byl pouze muj osobni dojem.

cubo expresivne vyjadril svuj nazor, ale nesedel v porote, takze nejake dalsi vasne jsou zbytecne (pak se to bude promazavat a kdo se v tom potom ma vyznat Žmurk
Kazdopadne je to dalsi klasicka ukazka jak se nikdo nemuze zavdecit vsem a jak je to vysoce subjektivni.
« Posledná zmena: 21. Október , 2012, 22:57:14 od hyenik » Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #247 kedy: 21. Október , 2012, 23:55:24 »

vyhral ten wannabe mattias eklundh ibaze asi taky 10ty odvar...

10iaty odvar z Eklundha je ale stale dobre, ci ? hod link, ceknem
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #248 kedy: 22. Október , 2012, 08:17:33 »

hyenik sak ja som to nemyslel v zlom skor tak ze nech sa ozvu ludia s nazormi ze co podla nich bolo zle.. kto bol vlastne v porote?
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #249 kedy: 22. Október , 2012, 10:17:09 »

Rytmus a Mazikova.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #250 kedy: 22. Október , 2012, 10:17:54 »

asi tak ako vravi hyenik... co uz  Na zdravie!
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #251 kedy: 22. Október , 2012, 10:44:01 »

hyenik sak ja som to nemyslel v zlom skor tak ze nech sa ozvu ludia s nazormi ze co podla nich bolo zle.. kto bol vlastne v porote?

ok, sypu si popel na hlavu, znelo mi to vyzyvave....

porota: http://www.gitariada.sk/porota.html
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #252 kedy: 22. Október , 2012, 11:22:41 »

nejak nerozumiem naco boli v tej porote grexa a chrobak. obaja tej gitare rozumeju prd. aspon teda ked porovnam so zvyskom poroty, tak si fakt neviem predstavit, aky asi prinos moze mat nazor tychto dvoch pre ucinkujucich.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #253 kedy: 22. Október , 2012, 11:27:43 »



Toto som ja,môže sa kritizovať :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #254 kedy: 22. Október , 2012, 12:59:09 »



Toto som ja,môže sa kritizovať :)

dobre hras, pekne. umiestnil si sa ?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 23 otázok.