Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 18:02:41
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2012  (Prečítané 108968 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #255 kedy: 22. Október , 2012, 13:12:34 »



Toto som ja,môže sa kritizovať :)

super marek.. aj pekna hra aj pekny ton..  Zdravíčko vidno ze ta to bavi a ze to mas zmaknute
Zaznamenané

marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #256 kedy: 22. Október , 2012, 13:34:39 »

Dakujem chalani,3 miesto som vyhral.
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #257 kedy: 22. Október , 2012, 15:18:26 »



Toto som ja,môže sa kritizovať :)
Snad sa nikoho nedotknem ...to je basak alebo basacka?  Popiskujem si
Zaznamenané
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #258 kedy: 22. Október , 2012, 15:20:22 »

Basák :)
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #259 kedy: 22. Október , 2012, 15:39:54 »

super  Zdravíčko
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #260 kedy: 22. Október , 2012, 16:27:14 »

Snad sa nikoho nedotknem ...to je basak alebo basacka?  Popiskujem si

to je jedno, urcite dobre pecie  :)

inak skutocne pekny zvuk tahas z toho rigu, ozaj pekne  Na zdravie!
« Posledná zmena: 22. Október , 2012, 16:29:39 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #261 kedy: 23. Október , 2012, 09:08:13 »

asi tak  Bavím sa skvele

caf Cubo resp. Jakub Arendarik? sorry ak sa mylim, neviem presne podla nicku, nebol si minuly rok vo finale Gitariady?
« Posledná zmena: 23. Október , 2012, 09:09:22 od ATY » Zaznamenané
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #262 kedy: 23. Október , 2012, 09:23:54 »

nejak nerozumiem naco boli v tej porote grexa a chrobak. obaja tej gitare rozumeju prd. aspon teda ked porovnam so zvyskom poroty, tak si fakt neviem predstavit, aky asi prinos moze mat nazor tychto dvoch pre ucinkujucich.


Tazko sa odpoveda na tvoju hlupu otazku. zacnem tym ze aj na tomto fore je vela prispievatelov co gitare rozumeju ako hus pivu ale debatuju tu vo velkom, kritizuju vsetko a vsetkych a pritom ich technicka uroven nedosahuje ani zakladnu umelecku skolu prvy rocnik. Preco bol pan Greksa a pan Chrobak v porote? je to sice interna zalezitost organizatora ale kedze nemame tajnosti odpoved je ze su to muzikanti. jednoduche ze? preco by mala byt porota nagitarovej sutazi zlozena len s gitaristov ci basgitaristov? nikde vo svete tomu tak nie je. v porote bezne sedi manager od Fendra ci riaditel od Marshalla a verte ze oni nie ze nie su gitaristi, nie su ani muzikanti. prinos pre vysledok sutaze je napriklad aj ten ze hodnotia aj pocit pri pocuvani nie len vydretu techniku.
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #263 kedy: 23. Október , 2012, 09:47:35 »

lol ale aby saso grexa niekoho hodnotil je uplne smiesne, ten clovek primarne nema ani naznak sebakritiky a myslim ze fakt nieje inde ako uz tebou spominani kecalci na fore,lebo je predsalen ine si niekde nieco trepkat na fore a potom sa tvarit ze som porotca ked moj realny skill vyzera asi takto http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=A_wYt9hiz0w#t=96s
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #264 kedy: 23. Október , 2012, 09:57:48 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #265 kedy: 23. Október , 2012, 10:05:17 »

caf Cubo resp. Jakub Arendarik? sorry ak sa mylim, neviem presne podla nicku, nebol si minuly rok vo finale Gitariady?

jasne ja som to, bol som minule v jazz blues... vtedy som z vysledku nebol vobec sklamany lebo vsetci v tej kateghorii boli lepsi  ha ha ha
Zaznamenané
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #266 kedy: 23. Október , 2012, 10:14:53 »

lol ale aby saso grexa niekoho hodnotil je uplne smiesne, ten clovek primarne nema ani naznak sebakritiky a myslim ze fakt nieje inde ako uz tebou spominani kecalci na fore,lebo je predsalen ine si niekde nieco trepkat na fore a potom sa tvarit ze som porotca ked moj realny skill vyzera asi takto http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=A_wYt9hiz0w#t=96s


Vikur prihlasit sa do Gitariady nie je povinne. obzvlast ak neakceptujes porotu. si zrejme miestny kral a muzikant co natocil mnozstvo albumov ktore sa teraz predavaju na kila preto takuto sutaz nepotrebujes. su vsak muzikanti co im nevadi porota a chapu ze takato sutaz ich moze nakopnut a posunut dopredu. ked uz sem davas link na Greksu, supni sem aj tvoje umenie, rad sa poucim ako sa to ma vlastne robit. podla nicku sa tazko nieco hlada...
Zaznamenané
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #267 kedy: 23. Október , 2012, 10:17:12 »

jasne ja som to, bol som minule v jazz blues... vtedy som z vysledku nebol vobec sklamany lebo vsetci v tej kateghorii boli lepsi  ha ha ha



Jakub, je zvlastne, ze minuly rok si osobne dakoval porote - bol som pritom - za to, ze ta posunula do finale. vtedy ti porotcovia Greksa a Chrobak neprekazali?? Popremyslaj trochu...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #268 kedy: 23. Október , 2012, 10:18:29 »


Vikur prihlasit sa do Gitariady nie je povinne. obzvlast ak neakceptujes porotu. si zrejme miestny kral a muzikant co natocil mnozstvo albumov ktore sa teraz predavaju na kila preto takuto sutaz nepotrebujes. su vsak muzikanti co im nevadi porota a chapu ze takato sutaz ich moze nakopnut a posunut dopredu. ked uz sem davas link na Greksu, supni sem aj tvoje umenie, rad sa poucim ako sa to ma vlastne robit. podla nicku sa tazko nieco hlada...


zas si kopes vlastny hrob  Bavím sa skvele
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #269 kedy: 23. Október , 2012, 10:36:48 »


Vikur prihlasit sa do Gitariady nie je povinne. obzvlast ak neakceptujes porotu. si zrejme miestny kral a muzikant co natocil mnozstvo albumov ktore sa teraz predavaju na kila preto takuto sutaz nepotrebujes. su vsak muzikanti co im nevadi porota a chapu ze takato sutaz ich moze nakopnut a posunut dopredu. ked uz sem davas link na Greksu, supni sem aj tvoje umenie, rad sa poucim ako sa to ma vlastne robit. podla nicku sa tazko nieco hlada...

takze ked ti poslem ukazku vibrata tak az vtedy mozem nieco napisat bez toho aby som bol "miestny kral a muzikant co natocil mnozstvo albumov ktore sa teraz predavaju na kila" ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.245 sekund, 23 otázok.