Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 22:04:30
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2012  (Prečítané 108983 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #270 kedy: 23. Október , 2012, 10:51:55 »

posli co chces, ja sa totizto stale debatuje s "nejakym nickom" a tak by som rad spoznal osobu co rada kritizuje ale zatial nic neukazala.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #271 kedy: 23. Október , 2012, 10:51:59 »

Fakt velmi nerad, este raz VELMI nerad sem prispievam, ale neda mi. Na par veci by som chcel vyjadrit svoj nazor:

- gitariada sama o sebe je podla mna pre nedozretych gitaristov, nedocenenych, obyvackovych, pripadne velmi skusenych, ktori chcu byt viac v obraze, viac sa zviditelnit, a pod. Paci sa mi Rastisov vyrok na temu gitariada a prihlasenie sa - my sme uz vyrastli. V podstate pod to "MY" sa podpisujem aj ja. Podla mna je gro muziky pesnicka, nie onania po hmatniku, ktora ma presla. A este raz - pisem svoj nazor.

- ZAVIDIM pevne nervy, vydrz a celkovo organizaciu samotnych organizatorov a SKLANAM sa pred tuto ATYM, ze ma vobec chut robit nieco podobne. Gratulujem, obdivujem a prajem vela sil do dalsich rocnikov gitariady.  :)  Na zdravie!

- co sa tyka poroty, s tym budu vecne boje, najradsej by bol v porote kazdy jeden. Greksa uz nieco spravil a ma za sebou nejake uspechy (ano, pre niektorych je to saso, ktory nevie spievat, ale ja si ho celkom vazim, aj ked ho velmi nemusim). Ako pisal Aty, nie vzdy musi sediet v porote muzikant. Podla mna najlepsi porotca je obycajny posluchac, ktory zvazi jednoducho - paci/nepaci a nebude riesit x faktorov ohladom gitarovej hry.

- je mi smutno, ze dnes je taka demokraticka spolocnost, kde si hockto moze hocico napisat bez akehokolvek uspechu, akehokolvek ocenenia. Takto sa vsetky mozne spolocenske vrstvy (je jedno, ci muzika, divadlo, cokolvek) posuva opat o priecku nizsie, pretoze "nic som nedokazal, nemam vysledky, ale nalozim ti napicu a hlavne skritizujem, az zemres". Ale tu plati zlate forumove pravidlo - nemusis byt kuchar, aby si ohodnotil jedlo, pripadne vyjebal casnicku na zachode. Alebo opak - panic poucuje ako pouzivat vtaka. :)

odkial som to cital...

 Na zdravie!

PS: vela gitariad prajem do buduceho roku, minimalne jednu na jedneho uzivatela !  Bravooo
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #272 kedy: 23. Október , 2012, 10:58:38 »

"nemusis byt kuchar, aby si vyjebal casnicku na zachode" Branko, 2012

.. velka uvaha brano, podla mna moze byt
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #273 kedy: 23. Október , 2012, 11:00:25 »

posli co chces, ja sa totizto stale debatuje s "nejakym nickom" a tak by som rad spoznal osobu co rada kritizuje ale zatial nic neukazala.


a ja debatujem s nikom ATY
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #274 kedy: 23. Október , 2012, 11:03:56 »

a ja debatujem s nikom ATY

vies ze Ti fandim, ale za toto bod odo mna nedostanes  Ja som čert..
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #275 kedy: 23. Október , 2012, 11:06:07 »

mn - som rad, ze sa paci ! Dufam, ze si kuchar.  Alebo casnicka ? Ci spravis z kuchara casnicku ?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #276 kedy: 23. Október , 2012, 11:07:57 »

a ja debatujem s nikom ATY


to vikur:
ok vikur, asi mas malo rokov na normalnu debatu... sice velmi dobre vies kto som ale mozem to tu specialne pre teba napisat volam sa aty beres a organizujem Gitariadu. ak chces moju adresu poslem ti ju v sukromnej sprave.
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #277 kedy: 23. Október , 2012, 11:08:58 »

posli co chces, ja sa totizto stale debatuje s "nejakym nickom" a tak by som rad spoznal osobu co rada kritizuje ale zatial nic neukazala.


http://soundcloud.com/zakky/swallow-the-l-karaoke-2009-1 napriklad  Neviem uz mozem pisat ci este stale nie?


to vikur:
ok vikur, asi mas malo rokov na normalnu debatu... sice velmi dobre vies kto som ale mozem to tu specialne pre teba napisat volam sa aty beres a organizujem Gitariadu. ak chces moju adresu poslem ti ju v sukromnej sprave.

veru asi mam malo rokov, volam juraj duc a neorganizujem gitariadu
« Posledná zmena: 23. Október , 2012, 11:11:15 od vikur » Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #278 kedy: 23. Október , 2012, 11:12:05 »

mn - som rad, ze sa paci ! Dufam, ze si kuchar.  Alebo casnicka ? Ci spravis z kuchara casnicku ?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

pocuj, ale uplne vazne, ma to flow. lubi sa mi to. mal by si katarine pisat aj texty sa mi zda Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #279 kedy: 23. Október , 2012, 11:13:27 »

Obyčajne málokedy, ale v  tomto prípade vcelku súhlasím s Brankom.  Na zdravie!
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #280 kedy: 23. Október , 2012, 11:14:58 »



Jakub, je zvlastne, ze minuly rok si osobne dakoval porote - bol som pritom - za to, ze ta posunula do finale. vtedy ti porotcovia Greksa a Chrobak neprekazali?? Popremyslaj trochu...

to mas pravdu, ako ja som bol len velmi prekvapeny z toho rozhodnutia tento rok, fakt som ho necakal... :)
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #281 kedy: 23. Október , 2012, 11:19:14 »

Ja nerozumiem vobec co sa tu riesi ... gitariada je podla mna super zalezitost a prekvapuje ma preco sa prave na portaly gitaristi do toho tolko vrta. Toto su imho reci ako na kazdom inom fore, obcas sa najde nieco co moze byt dobry napad na vylepsenie a to  je podla mna jedina vec, ktora moze zaujimat teba ATY , teda ak predpokladam ze si jeden z organizatorov.
Moj osobny postoj k tejto veci je taky, ze ja tam nejdem lebo bohuzial nemam co ponuknut a je uplne jedno co, kazdy ma svoje pohnutky nieco prezentovat. Ale rad si pozriem videa, niektore ma inspiruju a podla mna tym co maju gule a teda aj istu sebareflexiu to moze pomoct porast. A celkovo akcia moze nejak podporit hranie na tento pre mna super nastroj. howk  Zdravíčko
Zaznamenané
beercompatibile
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372


beercompatibile


« Odpoveď #282 kedy: 23. Október , 2012, 11:19:42 »

Prepacte ludia -uplne mimo.
Kedze som sa rozhodol ze zo mna bude velkotovarnik a budem predavat mnozstva mojich "inak skvelych" midi footswitchof do sveta ..
tak som sa podlakoval a pisal na vela gitarovych forach vseligde po svete.

Vsade, kde som narazil na vlakno o sutazi (ci uz whole band alebo len pre instrumenty), tak vsade boli uplne rovnake argumenty ako tu :)

Su ludia co si myslia, ze ten magor v porote je hnup co obvykle zaspal dobu -  a maju obvykle pravdu podla mna.
A potom su ini, co si myslia, ze je to fasa napad na zviditelnie sa a vazia si nazor poroty -  a maju obvykle pravdu podla mna.

Tak tolkoto poznania som mal potrebu priniest svetu teraz!
Zaznamenané

uz radsej nic nepisem, zas by som to musel po case zmenit :)
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #283 kedy: 23. Október , 2012, 11:24:12 »

Prepacte ludia -uplne mimo.
Kedze som sa rozhodol ze zo mna bude velkotovarnik a budem predavat mnozstva mojich "inak skvelych" midi footswitchof do sveta ..
tak som sa podlakoval a pisal na vela gitarovych forach vseligde po svete.

Vsade, kde som narazil na vlakno o sutazi (ci uz whole band alebo len pre instrumenty), tak vsade boli uplne rovnake argumenty ako tu :)

Su ludia co si myslia, ze ten magor v porote je hnup co obvykle zaspal dobu -  a maju obvykle pravdu podla mna.
A potom su ini, co si myslia, ze je to fasa napad na zviditelnie sa a vazia si nazor poroty -  a maju obvykle pravdu podla mna.

Tak tolkoto poznania som mal potrebu priniest svetu teraz!



Myslím, že najlepšie zhrnutie celej debaty.  Zdravíčko

A tým by sme keci o porote mohli uzavrieť.  Na zdravie!
Zaznamenané

ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #284 kedy: 23. Október , 2012, 12:16:04 »

Pre mna je tato tema uzavreta. Priprava dalsieho rocnika Gitariada 2013 je uz v plnom prude takze kto chce nech kritizuje dalej a ostatne publikum pozyvam do Banskej Bystrice na finale ktore sa uskutocni 19.10.2013 . vyhlasenie sutaze ako aj terminove upresnenia oznamime v marci 2013. ak mate chut a cas, budem vdacny za kazdy navrh ci poznamku pre zlepsenie tejto akcie. dik. aty beres
Zaznamenané
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 23 otázok.