Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. September , 2024, 14:31:10
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: CONORS  (Prečítané 5589 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« kedy: 23. August , 2012, 10:39:52 »

Ahojte všetci.
Chcel by som Vám predstaviť moju kapelu ktorá funguje v tejto zostave asi pol roka.Zatial hráme prebraté veci pokým si poriadne nezvykneme na seba a potom sa pokúsime o vlastné.Dám jeden link na náš posledný koncert.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 23. August , 2012, 12:20:15 »

super  a spevak je mega tiez.. fakt.. super hlas ma!
« Posledná zmena: 23. August , 2012, 12:21:03 od kaolko » Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #2 kedy: 23. August , 2012, 12:39:17 »

Tiez som ostal milo prekvapeny. Podla toho prispevku som cakal dost hrozu, ak mam byt uprimny.  :)
Zaznamenané
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 23. August , 2012, 13:47:44 »

Dakujem chalani a cením si vašu úprimnosť!
Zaznamenané
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 21. August , 2013, 14:08:16 »

Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #5 kedy: 21. August , 2013, 14:32:56 »

ano ste super, len tá výslovnosť, tie maďarské pesničky vám sedia oveľa lepšie
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #6 kedy: 21. August , 2013, 15:08:39 »

..cista kseftarcina...nedopocuval som
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 21. August , 2013, 21:43:50 »

Spevak ok, ale casto nedotahuje alebo si vymysla nejaky vlastnu linku o nieco nizsie. Hej jasne, live je live.
Zaznamenané

marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 22. August , 2013, 06:40:49 »

Killo,nerozumiem čo máš na mysli tým "kšeftárčina".... ? Martinlm,garde - reálna kritika,díky!
« Posledná zmena: 22. August , 2013, 07:20:31 od marekom » Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #9 kedy: 22. August , 2013, 08:50:28 »

Killo,nerozumiem čo máš na mysli tým "kšeftárčina".... ? Martinlm,garde - reálna kritika,díky!

covery čo hrá každá druhá krčmová kapela v porovnateľnej kvalite. čiže z hudobného hľadiska je to podľa mňa zbytočnosť.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 22. August , 2013, 09:14:09 »

Máme iný názor na veci asi,pre mňa nie je zbytočnosť hrať to čo ma baví,druhá vec je čo už dlhší čas pozorujem u Nás na sk ,že kapely ktoré sa snažia robiť vlastné veci totálne odsudzujú tie ktoré hraju covery.Dal som si tú námahu a popočul som si tú v ktorej hráš ty,nevidel som tam vela negatívnej kritiky tu od členov fóra (asi sa ťa boja,nechápem prečo....) a poviem ti na rovinu že okrem toho že sa mi to aj páčilo som na prvé počutie badal veru zopár amatérskych chýb!Ale každí to predpokladám robí preto lebo ho to baví a nie preto lebo nemá čo robiť..... Takže to zhrniem,kritika je kritika a názor je názor,ale to čo ty píšeš je detinské ohováranie čo vôbec nemá žiadne podklady.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #11 kedy: 22. August , 2013, 09:21:12 »

nech si kazdy hra co chce.. ti, co nevedia vlastne veci skladat a kapela na to nema potencial, nech hraju covery, ti co skladat vedia, nech hraju svoje.. kazdy nech je spoko v klidku..mne na tom vasom videu nevadilo prakticky nic..
Zaznamenané

marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 22. August , 2013, 09:27:00 »

Ja by som tiež hral radšej vlastné ako pred vyše 20-imi rokmi,len vlastné sme hrali,lenže neviem poskladať takú kapelu aby som to vedel aj realizovať,ale zasa hrať chcem,alebo radšej nemám hrať lebo je to "zbytočné" podla niekoho?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #13 kedy: 22. August , 2013, 09:40:20 »

to je zial udel cover bandov.. ze akonahle su porovnavani s originalom, vzdy tam niekto najde rozdiel ze bud gitarista neni jak xy, alebo ze spevak nedava vysky, alebo ze si upravuju veci.. atd atd.. srat na to. hrajte.. je xy horsich kapiel co hraju covery a dokonca za to beru prachy
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #14 kedy: 22. August , 2013, 10:03:24 »

Máme iný názor na veci asi,pre mňa nie je zbytočnosť hrať to čo ma baví,druhá vec je čo už dlhší čas pozorujem u Nás na sk ,že kapely ktoré sa snažia robiť vlastné veci totálne odsudzujú tie ktoré hraju covery.Dal som si tú námahu a popočul som si tú v ktorej hráš ty,nevidel som tam vela negatívnej kritiky tu od členov fóra (asi sa ťa boja,nechápem prečo....) a poviem ti na rovinu že okrem toho že sa mi to aj páčilo som na prvé počutie badal veru zopár amatérskych chýb!Ale každí to predpokladám robí preto lebo ho to baví a nie preto lebo nemá čo robiť..... Takže to zhrniem,kritika je kritika a názor je názor,ale to čo ty píšeš je detinské ohováranie čo vôbec nemá žiadne podklady.

ktora kapela? a ake amaterske chyby? kludne napis rad si vypocujem kritiku.

Ja som covery hral..asi od sesnastich do 21, docela aktivne a presiel som si vsetkymy tymito whitesnake, parplovkami a podobnymi vecami. Cize presiel som si tym a moj osobny nazor je ze to ma zmysel na to aby sa clovek na tych coveroch nieco naucil, pripadne si brigadne popri skole par korun zarobil. Inak to u mna zmysel postrada ( Hlavne ked na okoli whitesnake, deep purple a podobne kapely su kazdu chvilu) . Ale to je nazor jedneho cloveka. Urcite stovky inych ludi si to uzivaju. Mne je to ale jedno.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.