Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 12:42:35
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TC electronic - NOVA SYSTEM  (Prečítané 1915 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
timtej
okukávač

Príspevkov: 3


« kedy: 04. September , 2012, 17:38:00 »

Čaute.

Mam gitarový multiefekt TC electronic - nova system a mam sním taký problém, ze sa nedajú niektoré užívateľské kanály naprogramovať.  Nemá niekto s týmto multiefektom  náhodou skúsenosti resp. neviete o tom prečo je tomu tak poprípade ci sa to dá nejako vyriešiť ?   Neviem
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 04. September , 2012, 17:51:50 »

neni to tak ze tovarenske nastavenia su nemenne a pre svoje potreby mas urceny nejaky pocet bank/patchov?
Zaznamenané

timtej
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #2 kedy: 04. September , 2012, 18:06:14 »

Ano je to tak ... tovarenske presety su oznacene F0-F9 a uzivatelske su 00-20, lenze u mna sa neda naprogramovat 6 kanalov... 13.14,15,16,17,18
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 04. September , 2012, 18:25:28 »

aha... a nie su to tie ktore su nastavene ako stomp boxy? kvazi ako krabicky ked mas.. lebo ja som to mal na recenziu doma asi tyzden a za ten kratky cas som si vsimol ze v editovaciom menu sa da nastavit ci chces vsetky aby prepinali presety alebo ci niektore maju prepinat 'krabickovo'.. aj ked toto asi nebude ono hmm..  este ked nad tym uvazujem kedze je rec o konkretnych kanaloch tak mozno by si mal niekde nastavit midi na 'omni'aby to ovladalo vsetky kanaly..  snad sa nekto ozve co to tu mal
« Posledná zmena: 04. September , 2012, 18:26:17 od kaolko » Zaznamenané

marekom
nováčik
*
Príspevkov: 66



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 04. September , 2012, 20:11:48 »

Ja mám ten nova system,ale už asi rok v tom mám presety a odvtedy som nič nenastavoval,ale aj mne niečo blblo len sa už nepamätám že čo,urobil som update sw a vyriešilo sa to.Ja by som skúsil najprv ten update na tvojom mieste,ak by nepomohlo tak potom hladať dalej že od čoho,poprípade sa ti na to kuknem na mojom je to ako ked budem mať trošku času na to
Zaznamenané
timtej
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #5 kedy: 04. September , 2012, 21:03:14 »

Mne vypise no preset loading a vobec nic sa neda robit s tymto kanalom a prepne sa automaticky do najblyzsieho uz naprogramovaneho kanalu.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 05. September , 2012, 14:20:58 »

A tych 14 user presetov, co sa dat konfigurovat, nepostaci? Ci len z principu? Ak to je chyba a je ratam v zaruke, tak ho odnes do obchodu na vymenu, copovedia.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #7 kedy: 24. Máj , 2016, 22:14:09 »

Chalani co mate skusenosti s NS - nestretli ste sa so zamrzanim? Minule leto som mal problem s prepinanim patchov, po cca polhodinke hrania sa obcas stalo ze zostal zaseknuty na jednom patchi a trebalo ho vypnut/zapnut - tusim som vtedy nahodil firmware a uz to bolo OK. Tento krat vobec nereaguje ziadny gombik, takze nemozem urobit ani factory reset. Nahodil som nanovo firmware - ziadna zmena, prebehol fronttest - tam je vsetko OK. Haluz je ze ked pri zapinani drzim nejaky gombik, tak ten potom ostane vysvieteny, ale ziadne dalsie gombiky nie su aktivne (napr. pri zapinani drzim menu, aj ma donho po zapnuti hodi, ale uz nic nenakrutim, lebo nereaguje)

Any ideas?   Pomoooc!
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.