Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 13:13:24
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: London bazare  (Prečítané 6082 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« kedy: 25. September , 2012, 17:16:04 »

buduci tyzden sa chystam do Londyna, nemate nejake overene typy na vetesnictva (CD/knihy/gitary/pedale)? zatial som bol odkazany len na Soho.

vopred diky moc.  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 25. September , 2012, 17:18:48 »

Na Denmark Street mas celu ulicu hudobnin a kadeco s muzikou spojene. :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 25. September , 2012, 17:26:41 »

Presne, na Denmark street je viacero obchodov aj so starsimi nastrojmi, len je to tam vsetko priserne predrazene.
« Posledná zmena: 25. September , 2012, 17:27:05 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #3 kedy: 25. September , 2012, 17:31:07 »

Tam sme boli s Kubom63 a mali tam 57 custom 3 pickup a 57 goldtop origo. Ask for price ale radsej som neskusal  Bavím sa skvele Ked mate love tak sa tam daju fakt seriozne veci zohnat, otazne je, za aku cenu.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #4 kedy: 25. September , 2012, 17:36:02 »

Tam sme boli s Kubom63 a mali tam 57 custom 3 pickup a 57 goldtop origo. Ask for price ale radsej som neskusal  Bavím sa skvele Ked mate love tak sa tam daju fakt seriozne veci zohnat, otazne je, za aku cenu.

V jednom obchode napr. pytaju za biely 74 Custom 3800 EUR asi, co je prilis premrstene. Celkovo v UK su takto oficialne v obchodoch gitary priserne predrazene, aj aparaty.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #5 kedy: 25. September , 2012, 17:36:34 »

keby som chcel nieco predrazene kuknem US Ebay  Bavím sa skvele
no a nieco cenami dostupne?
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #6 kedy: 25. September , 2012, 17:38:16 »

To je pravda, napr novy Standard tam stal tusim 1800 libier, co je uplne od veci.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #7 kedy: 25. September , 2012, 17:38:35 »

keby som chcel nieco predrazene kuknem US Ebay  Bavím sa skvele

US Ebay tiez isiel hore, ale na ceny v UK sa stale ani zdaleka nehrabe. V UK sa ale daju najst super ponuky vselikde na inzertnych portaloch cez fyzicke osoby.
« Posledná zmena: 25. September , 2012, 17:39:35 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #8 kedy: 25. September , 2012, 17:46:22 »

US Ebay tiez isiel hore, ale na ceny v UK sa stale ani zdaleka nehrabe. V UK sa ale daju najst super ponuky vselikde na inzertnych portaloch cez fyzicke osoby.

no jo dik, ale nebudem asi browsovat po nete aby som si tam nieco rychlo objednal.
nejake este ine typy na kamenne vetesnictva?
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #9 kedy: 28. September , 2012, 08:40:54 »

keby som chcel nieco predrazene kuknem US Ebay  Bavím sa skvele
no a nieco cenami dostupne?

Si kukni gumtree, zavolaj tomu anglanovi a ak to bude v ramci Londona, dojdes si po to osobne.
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 28. September , 2012, 10:01:07 »

kupit veci v londyne je samovrazda. skus radsie sekace v manchestru, leeds alebo middlesbrough. the north is cheaper. Je to frajer
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #11 kedy: 28. September , 2012, 10:10:27 »

Jasne, sak je to kusok  ha ha ha  ked chce nejake drobnosti, tak sa oplati chodit niekolko 100 km  Bavím sa skvele
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #12 kedy: 28. September , 2012, 17:29:24 »

Jasne, sak je to kusok  ha ha ha  ked chce nejake drobnosti, tak sa oplati chodit niekolko 100 km  Bavím sa skvele

sak prave  Bavím sa skvele

ludza sak ja idem na necely tyzden do londona sa poflakat s frajerkou a pri tej prilezitosti som chcel pochodit par vetesnictiev, nakolko ani ja ani frajerka nie sme na pamiatky. preto sa pytam na nejake bazare v londone, nebudem teraz behat po celom anglicku. 

Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #13 kedy: 28. September , 2012, 19:18:26 »

nakolko ani ja ani frajerka nie sme na pamiatky
nebolo by lacnejsie trtkat frajerku doma a za usetrene si nieco objednat z thomannu?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #14 kedy: 28. September , 2012, 20:34:12 »

sak prave  Bavím sa skvele

ludza sak ja idem na necely tyzden do londona sa poflakat s frajerkou a pri tej prilezitosti som chcel pochodit par vetesnictiev, nakolko ani ja ani frajerka nie sme na pamiatky. preto sa pytam na nejake bazare v londone, nebudem teraz behat po celom anglicku. 

Na zdravie!

ser na vetesnictva, chod na Brick Lane v piatok/sobotu a mas vystarane o usmev na tvari na niekolko dni  Zdravíčko
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #15 kedy: 30. September , 2012, 19:22:13 »

sak prave  Bavím sa skvele

ludza sak ja idem na necely tyzden do londona sa poflakat s frajerkou a pri tej prilezitosti som chcel pochodit par vetesnictiev, nakolko ani ja ani frajerka nie sme na pamiatky. preto sa pytam na nejake bazare v londone, nebudem teraz behat po celom anglicku. 

Na zdravie!

Sak ti hovorim, ze chod na gumtree.com, kukni nejake stare radia a hovadiny, a ak to bude z londyna, typkovi zavolas a pojdes si po to. Aspon budes mat zazitok.  :)
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #16 kedy: 30. September , 2012, 19:29:44 »

Sak ti hovorim, ze chod na gumtree.com, kukni nejake stare radia a hovadiny, a ak to bude z londyna, typkovi zavolas a pojdes si po to. Aspon budes mat zazitok.  :)

jo, uz som kukal. dik  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 22 otázok.