Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 13:26:14
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Chatovica - 30.11.-2.12.2012  (Prečítané 62929 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« kedy: 30. September , 2012, 14:00:01 »

Po miernej odmlke nam doslo, ze nechat zaniknut tuto milu tradiciu by nas velmi mrzelo, preto sme sa tvrde jadro rozhodli znova stretnut uz na tradicnom mieste - Chata Felicia v Starej Lesnej vo Vysokych Tatrach, termin bol stanoveny na vikend 30.11.-2.12.2012, kedze chata je vtedy volna a viacerym ludom to vyhovuje.



Program, kto uz bol vie, je viacmenej volna zabava. Kazdy nech si donesie co uzna za vhodne - nastroje, aparat, efekty, pitie, jedlo, zenske. ked sa stretne nejaka komplet kapela, tak nam moze zahrat nejake piesonky, inac kto bude chciet, tak si moze zajamovat, ak sa nikto nenajde, tak si Majo (Fero) zahra aj sam  Bavím sa skvele cez den sa moze spravit nejaky vylet do okolia. Navarit sa moze tiez nieco spolocne, po dohode s ostatnymi ucastnikmi.

Cena za ubytko: ludovych 6Eur za osobu na noc

osadenstvo - ako uz Majo inde spomenul, tak Majo + posadka z TN (predpokladam, ze tradicne Dusan_UK, Alfonz2 + dalsich par ludi), spyros aka dozorca, ja aka jebo, co nevie hrat. pokusim sa ukecat jjaannkkaa a v tom pripade urcite donesie aj svoje veci.

dalsi zaujemcovia hlaste sa tu, pripadne mne do SS. je  to fajn prilezitost zabavit sa, spoznat ludi z fora, resp podobne muzikou postihnutych ludi a vyskusat nejake nove veci.  Na zdravie!

kratke videjko z poslednej akcie
!
« Posledná zmena: 30. September , 2012, 16:36:10 od styrioci » Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #1 kedy: 01. Október , 2012, 17:47:13 »

ja by som strašne rád a možno že aj nakoniec reálne prikvitnem Na zdravie!
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #2 kedy: 08. Október , 2012, 19:46:39 »

Tak ako to vyzerá? Nejak táto téma zapadá prachom. Ja a Heartrock sa chystáme...tešíme sa všetci :-)
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
yeah
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 08. Október , 2012, 22:33:15 »

Tento rok som nad tym aj premyslal, ale 30.11 pride frajerka z Ruska po 2 mesiacoch Ja som čert.. Zelam dobry tah Bravooo
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #4 kedy: 08. Október , 2012, 23:11:46 »

Tento rok som nad tym aj premyslal, ale 30.11 pride frajerka z Ruska po 2 mesiacoch Ja som čert.. Zelam dobry tah Bravooo
mlady sice si, ale neverim, ze vydrzis trtkat 2 dni vkuse  Bavím sa skvele
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #5 kedy: 09. Október , 2012, 21:10:57 »

....veď môžeš prísť aj s frajerkou, aj ja som bol....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
yeah
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 10. Október , 2012, 01:16:34 »

....veď môžeš prísť aj s frajerkou, aj ja som bol....
V tom by problem nebol  :) 30.11 ju este len vecer idem vyzdvihnut na Schwechat do Viedne a to uz bude ta nejlepsia alkoparty v plnom prude Bavím sa skvele Ked to zratam po takej streke este ist na vychod - myslim, ze entuziazmu do nejakych spolocenskych akcii pribudat nebude, skor naopak  Bavím sa skvele Viem si to predstavit za trosku lepsich okolnosti  Žmurk Inak ale odporucam ist takemu Rastisovi nech si da exkurziu po miestnej osade napr. vo Velkej Lomnici ako ja minule s frajerkou Bavím sa skvele "ujooo aspon 20 centy, tetaa ta aspon banan" a ked nic nedostali tak "tfuj, zeby si se zbludzel ty kokoce, buzeraaant!" Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #7 kedy: 10. Október , 2012, 07:00:29 »

"ujooo aspon 20 centy, tetaa ta aspon banan" a ked nic nedostali tak "tfuj, zeby si se zbludzel ty kokoce, buzeraaant!" Bavím sa skvele

ale spyros ti vysvetli ze horsi je statny uradnik co ma windows  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #8 kedy: 10. Október , 2012, 09:16:55 »

Inak ale odporucam ist takemu Rastisovi nech si da exkurziu po miestnej osade napr. vo Velkej Lomnici ako ja minule s frajerkou Bavím sa skvele "ujooo aspon 20 centy, tetaa ta aspon banan" a ked nic nedostali tak "tfuj, zeby si se zbludzel ty kokoce, buzeraaant!" Bavím sa skvele

My hrdi Blavaci medzi opice nechodime. Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 10. Október , 2012, 10:22:02 »

ale spyros ti vysvetli ze horsi je statny uradnik co ma windows  Bavím sa skvele

lenze je, akokolvek sa nad tym zamyslis  Žmurk
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #10 kedy: 10. Október , 2012, 13:09:38 »

lenze je, akokolvek sa nad tym zamyslis  Žmurk

hadzes vsetkych do jedneho vreca? Som frajer
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 10. Október , 2012, 13:16:41 »

hadzes vsetkych do jedneho vreca? Som frajer

koho si volil, kolko mas rokov a v akej hras kapele ?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #12 kedy: 10. Október , 2012, 13:19:12 »

koho si volil, kolko mas rokov a v akej hras kapele ?

 Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 10. Október , 2012, 16:50:44 »

Inak ale odporucam ist takemu Rastisovi nech si da exkurziu po miestnej osade napr. vo Velkej Lomnici ako ja minule s frajerkou Bavím sa skvele "ujooo aspon 20 centy, tetaa ta aspon banan" a ked nic nedostali tak "tfuj, zeby si se zbludzel ty kokoce, buzeraaant!" Bavím sa skvele

A ty si tam bol? Lebo vo Velkej Lomnici je este pohoda. Ja mam horsie skusenosti s osadou nad Huncovcami. Vo Velkej Lomnici som parkrat presiel krizom cez osadu sam a pohodicka.

2Pista: Ano, drahsie ma vyjde 1 uradnik ako 1 cigan. V globale...



Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 10. Október , 2012, 16:51:55 »

Priebezny stav je obsadenych 7 dvojok pre milenecke dvojice, takze kto chce este dvojlozkovu izbu... inak sa pojde pekne do stvorky  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.