Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 01:56:10
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Chatovica - 30.11.-2.12.2012  (Prečítané 62884 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Revival
nováčik
*
Príspevkov: 33


« Odpoveď #90 kedy: 03. December , 2012, 17:39:37 »

nechapem ako sa cela hlava moze smestit to takej malej krabicky.  to je nejaka miniaturizacia procesory a softver
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #91 kedy: 03. December , 2012, 17:47:46 »

presne tak. cez nove moduly 2013 sa vraj uz bude dat aj skajpovat a fejsbukovat.. proste nedospelacky aparat, sama chemia, procesory, jrc chipy, sim karty
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #92 kedy: 03. December , 2012, 17:56:07 »

Krtko, ked mas velke kramy, ze musis offtopicovat bez humoru do nemoty, tak zalez do postele a nedotykaj sa klavesnice  Zdravíčko

2Revival: Cely koncept Salvation vychadza z Randallu resp. Eganteru. Mas hlavu alebo zosilovac do racku, kde mas pripravene pozicie pre preampove jednotky, ktore vyraba aj Salvation mod.

V praxi to mozes pouzit, ak budes hrat na besiedke pre deti s Krtkom, tak si zoberies Pinkpop modul, na metal Cobra modul, na blues jamovanie s kapelou nejaky Fender... pre predstavu vid obrazky nizsie





Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #93 kedy: 03. December , 2012, 20:07:20 »

nechapem ako sa cela hlava moze smestit to takej malej krabicky.  to je nejaka miniaturizacia procesory a softver

vitam ta, clen zo zahranicneho madarskeho fora  Zdravíčko
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #94 kedy: 03. December , 2012, 22:49:58 »

nerad rusim vas laškovný harassment, ale jenom par technickych poznamek...

no hlavne pri higainoch mi tam chybali take tie agresivne stredy

kdyz je receno A, tak by bylo na miste rict i B, a to ze si svoji kytarou (ktera ma nemálo basu) sel do nastaveni po stratovi, takze to chtelo trosku vic krouceni nez bylo. Caparison hned potom prece s nedostatkem agresivnich stredu nemel nejmensi problem.

nechapem ako sa cela hlava moze smestit to takej malej krabicky.  to je nejaka miniaturizacia procesory a softver

http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Salvation-Mods-vyrobni-reportaz~12~leden~2011/

a ze se to nemohlo rovnat origos rectu a 5150?
no zrejme protoze jsem tam nemel moduly Dreadplate a S1S0.
Asi jsem zbytecne zavadel rec na americkou cobrofilii (protoze to je jeden z nejprodavanejsich higainu do US), ale pamatujete si ze jsem taky rikal, ze Cobra je jeden z minima aparatu ktere osobne rad nemam. Prestoze i on jde nastavit slusne....
http://soundcloud.com/salvation-mods/salvationmods-23

PS:
len ten obvod okolo dvoch lamp v module.

 tech 5 dalsich lamp v RM12 se nepocita? Žmurk


Jinak to byla pohodova akcicka, vysoka koncentrace kytaristu na urovni a rad jsem se s vama osobne potkal.
A jestli sladime terminy, tak bude nejake "trenčianske pokračovanie" Žmurk
« Posledná zmena: 03. December , 2012, 23:28:42 od hyenik » Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #95 kedy: 03. December , 2012, 22:52:44 »

Actually is Dolan
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #96 kedy: 03. December , 2012, 23:48:11 »

kdyz je receno A, tak by bylo na miste rict i B, a to ze si svoji kytarou (ktera ma nemálo basu) sel do nastaveni po stratovi, takze to chtelo trosku vic krouceni nez bylo. Caparison hned potom prece s nedostatkem agresivnich stredu nemel nejmensi problem.

PS:
 tech 5 dalsich lamp v RM12 se nepocita? Žmurk
ano, caparison si sadol lepsie, k tomu co tam bolo postelovane - to k tomu, ze som tvrdil, ze mi to prislo prebasovane. tymi agresivnymi stredmi si asi nerozumieme - u mna su to take tie stredy co vrcia, tie moduly boli uhladeny zvuk. zapli sme 5150 alebo aj ten jim root terror, co su koncepciou uplne odlisne ampy, a vrcalo to jedna radost, ani s korekciami nebol problem . (ale to mohlo byt aj bednou moduly sli cez orange 2x12 na zemi, 5150 a terror cez mesa OS na kolieskach). ale tym som nechcel povedat, ze to bolo zle Žmurk vsetci sme sa zhodli, ze to hra dobre

k tym dvom lampam: rozne ampy sa lisia aj v tych zvysnych stupnoch, ktore nie su obsiahnute dvoma lampami v module, keby som chcel zachadzat do detailov tak by sme mohli rozoberat, ze fender clean ampy maju v preampe povacsinou 3 stupne, bezny higain stylu recto, slo ma 5 stupnov, 5150 dokonca 6, cize su tam dost rozdiely a je jasne, ze niektore casti zapojenia su rovnake pre vsetky modulovane ampy, ale u predloh to tak nie je
« Posledná zmena: 04. December , 2012, 09:22:06 od styrioci » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #97 kedy: 04. December , 2012, 20:31:24 »

jedno higain videjko, podla miestnych standardov nahravane na fotak  Bavím sa skvele



a jammka

« Posledná zmena: 04. December , 2012, 20:50:46 od styrioci » Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #98 kedy: 04. December , 2012, 21:00:02 »

party hard
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #99 kedy: 05. December , 2012, 05:11:07 »

party hard

 ha ha ha to bol ten esencialny vyraz co som hladal !
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
stevino179
Hosť
« Odpoveď #100 kedy: 05. December , 2012, 08:44:23 »

no som čakal že ako správny rockery sa tam všetci opitý budete valat po stoloch a toto je vyzerá ako stretnutie cirkevného gymnázia po 15 rokoch
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #101 kedy: 05. December , 2012, 08:47:36 »

veď pár strán dozadu sa rozoberalo, že to nie je žiadna zverina, ale seriózne stretnutie hudobníkov, tak neviem čo si čakal Si píš!!!
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #102 kedy: 05. December , 2012, 08:54:32 »

Robite zavery z niekolkosekundoveho zaberu jak keby ste tam tyzden sedeli.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #103 kedy: 05. December , 2012, 08:59:40 »

Robite zavery z niekolkosekundoveho zaberu jak keby ste tam tyzden sedeli.  Bavím sa skvele

povedal najvacsi jutubista fora hned po progrokerovi  Bavím sa skvele
ale inac s tebou suhlasim :)

ak sa bude robit akcia trencin v dobrom termine (nie zimnom, vtedy zvacsa lyzujem, alebo sekam dobrotu aby som na lyze mohol ist), tak rad pridem  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #104 kedy: 05. December , 2012, 09:24:55 »

....mne je Trenčín ako Tatry, ak môžem pondem a keď to nende, tak to nende, a snehu kým je na ceste do 20 centi (nie blaváckych) tak pohoda....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.