Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 10:23:33
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Moj marshallek  (Prečítané 11366 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #15 kedy: 26. Október , 2012, 11:21:55 »

práve MESA bez nakopnutia dosť chcípne, keď tam máš ešte hudobný gain..MARK IV aj DUAL hral lepšie s OD 808
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #16 kedy: 26. Október , 2012, 11:36:41 »

Trosku trepes , ale ok :). Sam dobre vies ze to nie je pravda, trepkas len aby si spomenul ze si si kupil oooo vsemocny Mark V.
Neboj nic, Semish, nepotrebujem sa chvalit. Ale ty si sa uz dlho nepochvalil nejakou Ibanezkou.  Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #17 kedy: 26. Október , 2012, 11:37:45 »

práve MESA bez nakopnutia dosť chcípne, keď tam máš ešte hudobný gain..MARK IV aj DUAL hral lepšie s OD 808
Neviem no, ale vseliaky nakopavac s Markom nerobi nic. Skor drbe zvuk. Uz som to tu aj kdesi spominal a zhodol sa s Karolom. Aj Dual ma sam o sebe gainu pochuja a je dost pevny sam o sebe, nepotreboval som nakopavat.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 26. Október , 2012, 11:40:33 »

Neboj nic, Semish, nepotrebujem sa chvalit. Ale ty si sa uz dlho nepochvalil nejakou Ibanezkou.  Na zdravie!

Coskoro sa pochvalim, neboj, len trepes o tom ze len Mesu netreba nakopavat.
JSX si musel nakopavat?

Napriklad 5150/6505 urcite netreba nicim dalej kurvit.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #19 kedy: 26. Október , 2012, 11:48:46 »

Coskoro sa pochvalim, neboj, len trepes o tom ze len Mesu netreba nakopavat.
JSX si musel nakopavat?

Napriklad 5150/6505 urcite netreba nicim dalej kurvit.

Semish, je dost rozdiel nakopnut x kanalovy amp a nakopnut jednokanal. :) Kazdy "boost" robi svoje u kazdeho ampu. Pri jednokanaloch typu plexi a pod. to doslova pridava gain a orezava niektore frekvencie. Pri 5150 to ubera tie ubucane zbytocne basy a spravi ten zvuk viac "tight". Taktiez zalezi ako mas gain na takomto aparate nastaveny.

Na JSX vzhladom k muzike, ktoru som vtedy hraval som nakopavat nepotreboval. Nakoniec, druhy kanal hral vyborne, pevne. Nepotreboval nic.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 26. Október , 2012, 11:50:51 »

Semish, je dost rozdiel nakopnut x kanalovy amp a nakopnut jednokanal. :) Kazdy "boost" robi svoje u kazdeho ampu. Pri jednokanaloch typu plexi a pod. to doslova pridava gain a orezava niektore frekvencie. Pri 5150 to ubera tie ubucane zbytocne basy a spravi ten zvuk viac "tight". Taktiez zalezi ako mas gain na takomto aparate nastaveny.

Na JSX vzhladom k muzike, ktoru som vtedy hraval som nakopavat nepotreboval. Nakoniec, druhy kanal hral vyborne, pevne. Nepotreboval nic.

To mi nemusis vysvetlovat, to mi je jasne, len sa snazim vyvratit tvoje absolutne pravdy o jedinom aparate ktory netreba nakopovat. Napisal si ze len Mesa, to akoze vsetky Mesa aparaty? Mark, Recto, Transatlantic, Caliber, LoneStar ... ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #21 kedy: 26. Október , 2012, 11:56:14 »

To mi nemusis vysvetlovat, to mi je jasne, len sa snazim vyvratit tvoje absolutne pravdy o jedinom aparate ktory netreba nakopovat. Napisal si ze len Mesa, to akoze vsetky Mesa aparaty? Mark, Recto, Transatlantic, Caliber, LoneStar ... ?
Bavím sa skvele Rozmyslam, co ti napisem, aby si ma prestal chytat (zatial) za slovicka.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 26. Október , 2012, 11:58:08 »

Bavím sa skvele Rozmyslam, co ti napisem, aby si ma prestal chytat (zatial) za slovicka.  Bavím sa skvele

Napriklad :

Only a Music man guitar is Good Enough !

Sorry za OT :)
Zaznamenané
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #23 kedy: 19. Máj , 2013, 16:54:51 »

Rozhodol som sa dopriat mojmu strakacu novy sat... Novy nulak Tusq, valcekove zarazace a komplet vymenena elektronika... Snimace Seymour duncan SH-4 JB bridge a 59 neck. SH-4 hra do 1959 uplne inak ako predtym FastTrack2 pevnejsie dost basovo budem sa musiet este pohrat s korekciami a ta 59 to je basen je dostatocne silny aby aparat neumrel a pri ubrati potaku vie ist pekne do cleanu. Zapojenie kedze uz nezvysili peniaze na 3way prepinac je tam 5way kde prve dve su neck stred som si povedal ze vyskusam "killswitch" a zvysne dve bridge + volume na kazdy potak zvlast a jeden tone take kvazi gibsonacke zapojenie... gitara nastavena podla navodov na youtube frudatv :D a musim uznat ze ten chlapik je sialenec gitara hra jak vino


* gitkastratoc.jpg (146.04 KB, 521x1000 - prehliadnuté 424 krát.)
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #24 kedy: 04. Február , 2015, 23:24:38 »

Marshall full stack posiel uz nas boleli chrbty zakupil som m-audio 8r a zainvestoval som do TSE X50 v2.3 a takto najako vyzera nas koncertny rig
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #25 kedy: 05. Február , 2015, 10:28:54 »

macbook hra lepsie..
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #26 kedy: 05. Február , 2015, 10:57:43 »

Bodom ako si spokojný s tým nulákom? Zaznamenal si nejakú znemu? Ak áno v čom?
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #27 kedy: 05. Február , 2015, 11:14:46 »

odvazna cesta s tym novym koncertnym rigom. dost nerockova, toto sedi skorej k zabavovym kseftovym kapelam, myslim nahradzat aparaty niecim alternativnym a lahkym...

jak Vam to funguje v praxi ? myslim stabilita. to je USB zvukovka a idete realtime bezlatencne 6 kanalov ? ja som mal svojho casu M-Audio 8 kanal firewire a padlo to na win 7 tak 1x za hodinu...

ako fanusika by ma koncert, kde nemaju bicie a ani aparaty, dost nudil. bars by aj bol dobry zvuk, ale oko si tiez chce prist na svoje  Neviem
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #28 kedy: 05. Február , 2015, 11:26:43 »

ja si myslim ze je to dost pravdepodobna buducnost ako bude vyzerat rig kapiel. uz sme sa tiez o tom bavili v kapele ze to ma x vyhod a tie simulacie uz hraju fakt super
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #29 kedy: 05. Február , 2015, 11:35:06 »

Mam to odskusane, dovolim si tvrdit rokmi, na axe.  Bavím sa skvele Je to velmi pohodlne, velmi dobre, sikovne, male, prakticke, atd..atd.. nekonecne moznosti... ALE ten pocit skutocneho aparatu sa neda nahradit, darmo.  Bavím sa skvele A to som uz pisal viackrat... Proste vzdy sa tesim na koncert, ked mam za sebou kombo, ako ked beriem Axe fx.
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 22 otázok.