Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 11:28:55
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rolling stones  (Prečítané 13394 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #45 kedy: 30. November , 2012, 11:45:53 »

Rolling stones už zase pomaličky začínajú koncertovať, šlape im to jak sa patrí  :)

Spojenie "kapele to slape" je zrejme v tomto pripade velmi subjektivne.   Popiskujem si
Kazdopadne ak pridu na ich koncert ludia, tak preco nekoncertovat. Nie je to podla mna az taka katastrofa, ze by to ich fanusikov odradilo a zlomili nad RS palicu, ked tak uz nespravili davno.  :)
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #46 kedy: 30. November , 2012, 12:20:48 »

Spojenie "kapele to slape" je zrejme v tomto pripade velmi subjektivne.   Popiskujem si
Kazdopadne ak pridu na ich koncert ludia, tak preco nekoncertovat. Nie je to podla mna az taka katastrofa, ze by to ich fanusikov odradilo a zlomili nad RS palicu, ked tak uz nespravili davno.  :)

ja mam taky pocit ze by ludia prisli na koncert RS aj keby tam pani popijali jak v lokal bare. prirovnal by som to ku Gottovym slavikom, za posledne roky nic nespravil no kazdy rok vyhra.

jednoducho toto sa stava ked meno presti cloveka  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 30. November , 2012, 12:21:33 od joey » Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #47 kedy: 30. November , 2012, 12:25:02 »

ja mam taky pocit ze by ludia prisli na koncert RS aj keby tam pani popijali jak v lokal bare. prirovnal by som to ku Gottovym slavikom, za posledne roky nic nespravil no kazdy rok vyhra.

jednoducho toto sa stava ked meno presti cloveka  Bavím sa skvele

Hovori sa tomu aj nafukovanie svojej vlastnej chymery. Ramones su pre mna ovela lepsi, napaditejsi muzikanti ako tito predpotopni pankaci. Naozaj doteraz nechapem, preco su taki slavni. Ako? Asi kazda kapela v 60s hrala lepsie, mala invencnejsie pesnicky a tito az doteraz poskakuju na podiu. Jedine vysvetlenie su fakt illuminati.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #48 kedy: 30. November , 2012, 12:30:41 »

Hovori sa tomu aj nafukovanie svojej vlastnej chymery. Ramones su pre mna ovela lepsi, napaditejsi muzikanti ako tito predpotopni pankaci. Naozaj doteraz nechapem, preco su taki slavni. Ako? Asi kazda kapela v 60s hrala lepsie, mala invencnejsie pesnicky a tito az doteraz poskakuju na podiu. Jedine vysvetlenie su fakt illuminati.  Bavím sa skvele

stounom sa jedno musi nechat a to vytrvalost. sak v podstate v nezmenenej zostave koncertuju a nahrvaju uz z cias dinosaurov. a skrz tolkych koncertov a albumov si jednoducho ludia na nich zvykli, pridaj k tomu spravny manazment a mas tu celosvetovu onaniu.

sak london zije uz jak dlho z "mrtvych" beatles, si zober co by sa stalo ak by sa beatles nikdy nerozpadli a ficali by v style stounov. sak to by bola medzigalakticka mania  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #49 kedy: 30. November , 2012, 12:33:24 »

sak london zije uz jak dlho z "mrtvych" beatles, si zober co by sa stalo ak by sa beatles nikdy nerozpadli a ficali by v style stounov. sak to by bola medzigalakticka mania  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Im to dokazem odpustit.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #50 kedy: 30. November , 2012, 13:19:01 »

napriek tomu, ze nepatrim k fanusikom stounov, som synom jedneho z najvacsich slovenskych RS fanusikov a cely moj zivot sledujem RS spoza jeho ramena a vsetci co tu na RS pi^uju si mozu fajcit kar, vazeni :-)
uplne dokonale chapem preco su taky slavni.
je to jedna dokonala masineria na tvorbu zisku. niekolko rokov za sebou to bola najlepsie zarabajuca koncertujuca kapela na svete (nepisem o starych casoch ale o dobe spred troch rokov)
mali vacsi zisk (myssim, ze to bolo cez miliardu dolarov cisty zisk) nez U2, ktore odohralo raz tolko koncertov.
ukazte mi na svete kapelu, ktora ma dokonalejsie prepracovany merch nez RS (sam vdaka mojmu uz 64rocnemu otcovi vlastnim asi 10 RS triciek)
ukazte mi kapelu, ktora by mala lepsi live performance (nehovorim o kvalite hry preboha / ale o to predsa vobec nejde :D :D :D)
bol som na troch mega koncertoch a napriek tomu, ze ich tvorbu viac nemam rad ako mam rad, cural som magi kocky.
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #51 kedy: 30. November , 2012, 13:33:51 »

Takze po novom sa to hodnoti podla zisku?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #52 kedy: 30. November , 2012, 13:50:54 »

Tuším to bolo práve 2-3 roky dozadu čo hrali (v Brazílii?) pre vyše milióna ľudí. Detaily si nepamätám ale už len to číslo je hardcore!!! Na ktorú ďalšiu kapelu by toľko ľudí prišlo? Management ktorej kapely by toto zmákol? Ondreee má pravdu, sú to premakaní dinosauri
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #53 kedy: 30. November , 2012, 13:58:13 »

Rolling stones už zase pomaličky začínajú koncertovať, šlape im to jak sa patrí  :)


ja sa na tom musim ujebavat :)

ale zase je to prva pesnicka podla vsetkeho a ktovie ako dlho predtym nekoncertovali, takze kludne druha polka koncertu mohla byt uplne dobra a siesty koncert v serii za sebou tiez, lebo vsak tak to byva, hrat sa zabuda lahko a pochybujem ze hentaki dedovia skusaju pravidelne 2-3x do tyzdna (kdesi v istrocheme)  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #54 kedy: 30. November , 2012, 14:33:54 »

ja sa na tom musim ujebavat :)



Ja sa ujebevam na tomto, stelesnenie hippies ery toto video (hlavne neskor). Bavím sa skvele Jedine plus, ze tam mali hajvoty same, Richards dokonca hral na 200ke.  :)
« Posledná zmena: 30. November , 2012, 14:34:25 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #55 kedy: 30. November , 2012, 14:57:24 »

Mám pocit, že tu niekto zo Stones pretiahol frajerky polovici "osadenstva"  Bavím sa skvele
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #56 kedy: 30. November , 2012, 15:11:12 »

Ramones su pre mna ovela lepsi, napaditejsi muzikanti ako tito predpotopni pankaci.

cojaviem? Ramones dokola to iste one, two three, four. Az na par veci ako bonzo goes to bittburg a pod. Ako melodicke to je, aj si to niekedy pustim, ale je to na jedno kopyto. To uz radsej mam Clash. To ma s pankom nieco spolocne a london calling je super jak je. Ramones to boli taki slusaci hravali si pri tych krasnych farebnych svetlach v amerike...tych to punku moc neradim osobne
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #57 kedy: 30. November , 2012, 15:18:00 »

napriek tomu, ze nepatrim k fanusikom stounov, som synom jedneho z najvacsich slovenskych RS fanusikov a cely moj zivot sledujem RS spoza jeho ramena a vsetci co tu na RS pi^uju si mozu fajcit kar, vazeni :-)
uplne dokonale chapem preco su taky slavni.
je to jedna dokonala masineria na tvorbu zisku. niekolko rokov za sebou to bola najlepsie zarabajuca koncertujuca kapela na svete (nepisem o starych casoch ale o dobe spred troch rokov)
mali vacsi zisk (myssim, ze to bolo cez miliardu dolarov cisty zisk) nez U2, ktore odohralo raz tolko koncertov.
ukazte mi na svete kapelu, ktora ma dokonalejsie prepracovany merch nez RS (sam vdaka mojmu uz 64rocnemu otcovi vlastnim asi 10 RS triciek)
ukazte mi kapelu, ktora by mala lepsi live performance (nehovorim o kvalite hry preboha / ale o to predsa vobec nejde :D :D :D)
bol som na troch mega koncertoch a napriek tomu, ze ich tvorbu viac nemam rad ako mam rad, cural som magi kocky.


plne suhlasim. inak vsetky picungy sa tu tocia vzdy okolo ich hry a nie zarobku. to aj legenda Kaja vypreda hocijaku halu v ceskoslovensku so spravnou reklamou a to poslednych 20rokov to dava na playback a karieru si zalozil na prerabani zahranicnych songov Bavím sa skvele

takze sa bavme o kvalite hudobnika a serte na tie lova, lebo aj slepa opica vie zarobit lova s dobrym manazerom  Na zdravie!
« Posledná zmena: 30. November , 2012, 15:18:54 od joey » Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #58 kedy: 30. November , 2012, 15:39:04 »

cojaviem? Ramones dokola to iste one, two three, four. Az na par veci ako bonzo goes to bittburg a pod. Ako melodicke to je, aj si to niekedy pustim, ale je to na jedno kopyto. To uz radsej mam Clash. To ma s pankom nieco spolocne a london calling je super jak je. Ramones to boli taki slusaci hravali si pri tych krasnych farebnych svetlach v amerike...tych to punku moc neradim osobne

ale zas bez Ramones by Sex pistols ani Clash nehrali takú muziku ako hrali...ak by vôbec hrali
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #59 kedy: 30. November , 2012, 15:43:53 »

takze sa bavme o kvalite hudobnika a serte na tie lova, lebo aj slepa opica vie zarobit lova s dobrym manazerom  Na zdravie!

Čo je kvalitný hudobník? Mám pocit, že to je už hanlivé označenie  Bavím sa skvele Stones sú jednou z naj kapiel, ktoré kedy hrali, výborné skladby a funkčné aranžmány, žiadne onanie, špina ako sa na blues patrí, ale energia rockandrollu :)
« Posledná zmena: 30. November , 2012, 15:44:36 od KubBasak » Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 22 otázok.