Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
18. Apríl , 2024, 23:21:43
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rolling stones  (Prečítané 13393 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #60 kedy: 30. November , 2012, 15:44:07 »

tak na rolling stones sa chodi vyvalovat oci na tie zazraky aka "vylieceni" fetaci ze  este vobec vedia stat na nohach :-)
Zaznamenané

KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #61 kedy: 30. November , 2012, 15:55:54 »

tak na rolling stones sa chodi vyvalovat oci na tie zazraky aka "vylieceni" fetaci ze  este vobec vedia stat na nohach :-)
to je pravda, že je to vlastne "iba" Rock and roll cirkus, ale tak pozri koľko kapiel z tej doby hraje a aké majú koncerty, Yardbirds hrajú po kluboch a je to dosť nuda (sorry, ale ukazovať aký som Van Halen v takejto muzike je trapne), Gerry an the Pacemakers, kedysi dvojka po Beatles v Liverpoole hrajú nejaké unplugged koncerty v puboch, Swinging blue jeans hrajú v nemeckých estrádach, Hank Marvin hrá staré veci Shadows na komický half-playback... držia sa tak The Who, Stones a McCartney.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #62 kedy: 30. November , 2012, 16:01:23 »

som pred 2 rokmi videl to co ostalo z the Who a tiez to bola bieda  Bavím sa skvele
Zaznamenané

KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #63 kedy: 30. November , 2012, 16:14:49 »

som pred 2 rokmi videl to co ostalo z the Who a tiez to bola bieda  Bavím sa skvele
tak oprava, držia sa iba Stones a McCartney
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #64 kedy: 30. November , 2012, 16:17:04 »

McCartney je ppci dufam ze bude este dlho zit, rad by som si ho kukol ..aj McCulkin je v poho
Zaznamenané

KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #65 kedy: 30. November , 2012, 16:26:20 »

McCartney je ppci dufam ze bude este dlho zit, rad by som si ho kukol ..aj McCulkin je v poho
Ta ja dúfam, že ke´d dokonnčí ten sľubovaný (psychedelický) rockový album, tak príde do Prazy, alebo do Viedne  Na zdravie!
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #66 kedy: 30. November , 2012, 17:00:21 »

to je pravda, že je to vlastne "iba" Rock and roll cirkus, ale tak pozri koľko kapiel z tej doby hraje a aké majú koncerty
suhlasim s tebou. sranda je, ze moj otec dychtivo caka na kazdy koncert v okruhu 700km lebo ze: Co ked je to uz ten naozaj posledny? :D :D :D
Zaznamenané

KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #67 kedy: 30. November , 2012, 17:04:27 »

suhlasim s tebou. sranda je, ze moj otec dychtivo caka na kazdy koncert v okruhu 700km lebo ze: Co ked je to uz ten naozaj posledny? :D :D :D
Bavím sa skvele Inak tak ma napadá, Tvoj otec je jeden z Buttons? Väčších fandov Stones tu totiž asi nemáme  Bavím sa skvele
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #68 kedy: 30. November , 2012, 17:11:44 »

nie nie je :-) tych velkych fandov stones v tejto generacii je vela.. len oni sa nikdy nemali potrebu organizovat :-)
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #69 kedy: 30. November , 2012, 17:33:50 »

moj nazor na rolling stones je taky ze dlhy cas som ich neriesil, nepacilo sa mi to (odverklikoval som si svojich 5 rokov v coverkapelach stylu z kazdej dediny jeden pes a tak tie notoricke veci sme hrali ale bral som to cisto ako povinnu jazdu), potom ma to majba z maybe prinutil pocuvat a zistil som ze niektore veci su v tej diskografii naozaj zaujmave, teraz myslim konkretne tracky. no a potom som videl na ct2 jeden koncert ktory ma posadil na prdel, ze napriek vsetkemu, napriek krivym tonom su to stale strasni frajeri ktorym to verim. Nie som die hard fanusik, nemam ich tvorbu a ani ich nejak pravidelne nepocuvam, duplom nie tie fetacke sessions co sa tu zavesili. Ale nedovolim si tvrdit ze si svoj fame a money nezasluzili. Pravom su to legendy.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #70 kedy: 30. November , 2012, 17:39:28 »

suhlasim s tebou. sranda je, ze moj otec dychtivo caka na kazdy koncert v okruhu 700km lebo ze: Co ked je to uz ten naozaj posledny? :D :D :D


ajaj, ci nie sme bratia .. toto iste mam v rodine tiez
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #71 kedy: 30. November , 2012, 18:43:39 »

ajaj, ci nie sme bratia .. toto iste mam v rodine tiez

bratia sme istotne, o tm nepochybujem :-) skus sa tatka spytat na Slava Ondrejicku :-)

predpokladam ze tvoj tato tiez pozbieral tie neoficialne nahravky zivakov od tusim flying pig records alebo co to bolo :D
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #72 kedy: 08. December , 2012, 10:53:00 »

som pred 2 rokmi videl to co ostalo z the Who a tiez to bola bieda  Bavím sa skvele

bieda v com? Videl som aj zivaky terajsie a jasne, neni to to, co bolo - uz su starsi, len dvaja povodni clenovia, ale ze by to bolo krive a falosne ako rolling stones... Popiskujem si :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #73 kedy: 08. December , 2012, 10:55:06 »

bieda v com? Videl som aj zivaky terajsie a jasne, neni to to, co bolo - uz su starsi, len dvaja povodni clenovia, ale ze by to bolo krive a falosne ako rolling stones... Popiskujem si :)

no skor to bolo take ze vsetky songy uplne rovnake, rovnako otravne a jedine co tomu dodalo tu spravnu atmosferu boli zhuleni 70tnici pod podiom obleceni v poncaaach a samozrejme na nohach sandale s ponozkami.. co okrem cechov robi myslim uz len spyros.. pre mna to bolo velmi poucne  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #74 kedy: 08. December , 2012, 11:14:01 »

nezainteresovanemu sa to moze zdat rovnake mozno (aj ked nechapem), niektore veci si je nutne napocuvat, ale musis uznat, ze muzikalnosti tam je daleko viac a z Baba o riley mam zimomriavky stale :) aj rok v akom to vznikalo, ta hudba bola nadcasova podla mna
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.