Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 00:35:47
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rolling stones  (Prečítané 13409 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« kedy: 09. November , 2012, 18:31:26 »

Rockový dinosaury toho roku oslávili polstoročie, v týchto dňoch vydávajú album svojich najväčších hitov GRRR! na ktorej sú aj 2 nové skladby. Kapela za 50 rokov minimálne menila svoju zostavu, v 60-tych a 70-tych rokoch chrlili album za albumom, v 80-tych rokoch sa istý čas spolu ani nebavili, dnes sa zas tešia z toho keď sa vidia a hrajú.
A čudujem sa, že tu ešte nebola založená téma venované im  Neviem
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 09. November , 2012, 18:43:08 »

...
A čudujem sa, že tu ešte nebola založená téma venované im  Neviem

zachranil si forum  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 09. November , 2012, 19:05:18 »

Najviac precenena kapela v historii. Otrasni hudobnici, otravne odrhovacky, captavi. Neznasam ich.  Beeee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #3 kedy: 09. November , 2012, 19:22:40 »

Ja tiez nechapem, ako sa vlastne stali slavnymi  ?§!. Ked to pocujem v radiu, tak okrem Paint it Black ihned prepinam a stupa mi krvny tlak, ako ked pocujem Katapult, Olympic, Plastic People a ine lahodky. Az mam husiu kozu.  Bavím sa skvele Clovek moze pocuvat hocico, naco si dobrovolne dojebat den Stounami  Bavím sa skvele
A ešte na zaver, ked pocujem v radiu falosny prefalosny Ruby Tuesday, tak skutocne umieram  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 09. November , 2012, 19:27:39 od kubog » Zaznamenané
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #4 kedy: 09. November , 2012, 19:47:48 »

Keith Richards je podľa mňa výborný autor, nie každá skladba je geniálna, ale na každom albume sa nájdu nádherné kúsky. Inak už viac ako 40 rokov hrá hlavne na 5-strunovej gitare (nedáva si na gitary hrubé E), ktorú ladí do open G :)
Mne občas falošný spev či nejaký tón mimo absolútne nevadí, u Rolling stones ide aj o energiu v hudbe a tej tam je doteraz pretlak  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #5 kedy: 09. November , 2012, 19:59:47 »

Mne občas falošný spev či nejaký tón mimo absolútne nevadí, u Rolling stones ide aj o energiu v hudbe a tej tam je doteraz pretlak  Ja som čert..



 Nechajte ma vydýchať To je normalne zombicky horor toto. Bleee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
hombre
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 74


Jsem jako narkoman co drogy někde stratil.


« Odpoveď #6 kedy: 09. November , 2012, 20:19:12 »

Ja tiez nechapem, ako sa vlastne stali slavnymi  ?§!. Ked to pocujem v radiu, tak okrem Paint it Black ihned prepinam a stupa mi krvny tlak, ako ked pocujem Katapult, Olympic, Plastic People a ine lahodky. Az mam husiu kozu.  Bavím sa skvele Clovek moze pocuvat hocico, naco si dobrovolne dojebat den Stounami  Bavím sa skvele
A ešte na zaver, ked pocujem v radiu falosny prefalosny Ruby Tuesday, tak skutocne umieram  Bavím sa skvele
A co jste složil Vy pane,že to zná celej svět?Miluju tyto kritiky co asi mají nějaké komplexy,chápu že se R.S. nemusí někomu líbit ale..................PPU a Katapult je muzika jen pro znalce.Sorry za jedovatost.
« Posledná zmena: 09. November , 2012, 20:21:20 od hombre » Zaznamenané

Hombre
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #7 kedy: 09. November , 2012, 20:20:15 »

 ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #8 kedy: 09. November , 2012, 20:29:23 »

Katapult je muzika jen pro znalce.

Znalce piva? A PPU nazyvat hudbou je tiez silne kafe.  :)
« Posledná zmena: 09. November , 2012, 20:30:00 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yeah
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 09. November , 2012, 21:59:01 »

Konecne po dlhsom case kvalitna tema, dobre to tu je rozohrane  Na zdravie!

Vobec ich tvorbu nepoznam, prisiel som o nieco?

p.s. To malo co som pocul len prehlbilo moje pochybnosti o tom, ze dokazem ocenit vseobecne uznavanu kvalitu, tak som do toho velmi nesprtal  Je mi do plaču
Zaznamenané
hombre
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 74


Jsem jako narkoman co drogy někde stratil.


« Odpoveď #10 kedy: 09. November , 2012, 22:11:32 »

Znalce piva? A PPU nazyvat hudbou je tiez silne kafe.  :)
Příteli,PPU není hudba,to je underground.Myslím že víš co to je.Sorry za tykání ale jsem už opravdu dost starej(i na dohadování o PPU).
Zaznamenané

Hombre
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #11 kedy: 09. November , 2012, 22:21:23 »

Příteli,PPU není hudba,to je underground.Myslím že víš co to je.Sorry za tykání ale jsem už opravdu dost starej(i na dohadování o PPU).

PPU fakt nema zmysel riesit. Tykanie je fajn, vitaj inak na fore, nejako som Ta doteraz neregistroval.  :) Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #12 kedy: 10. November , 2012, 00:29:47 »



 Nechajte ma vydýchať To je normalne zombicky horor toto. Bleee
rok 1969, na pódiu ani jeden odposluch (neboli) a improvizované vystúpenie. Na tú dobu inak prelomový koncert.
...teraz už majú (a máme) k dispozícii iný aparát
Zaznamenané
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #13 kedy: 10. November , 2012, 00:34:59 »

A co jste složil Vy pane,že to zná celej svět?Miluju tyto kritiky co asi mají nějaké komplexy,chápu že se R.S. nemusí někomu líbit ale..................PPU a Katapult je muzika jen pro znalce.Sorry za jedovatost.
Tá časť o riešení komplexov sa tu hodí, presne o tom to zdá sa je, nikto tu nedokázal ani zlomok toho čo Stones, ktorí síce hrajú ako hrajú (technicky možno nič moc, ale feeling a nápad to určite má).
Dovolím si trochu oponovať ohľadom Katapultu, tí podľa mňa svoje veci nedokážu dostatočne dobre zahrať (R.S. majú drive, čo Katapultu chýba), ale Katapult doniesli jednoduché bigbítové pesničky, nič viac, nič menej, ale tie veci sú funkčné v tom najlepšom zmysle.
Zaznamenané
Mlha
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 169



« Odpoveď #14 kedy: 10. November , 2012, 00:54:31 »

rok 1969, na pódiu ani jeden odposluch (neboli) a improvizované vystúpenie. Na tú dobu inak prelomový koncert.
...teraz už majú (a máme) k dispozícii iný aparát

Ale no tak. Stones môžem, ale netreba ich odhajovať za každú cenu. Kontrapríklad: The Who rok 1970.

 Na zdravie!
Zaznamenané

Rock it!
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.