Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 16:34:52
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rolling stones  (Prečítané 13448 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 10. November , 2012, 14:54:02 »

to by znamenalo, ze vo zvysku sveta by RS nebol vobec popularny, lebo tam socik nebol...ale boli :)
Tak to mozme zvalit na kvanta ludi, ktori sa o rock zaujimaju len povrchne a beru, co na nich ako prve vyskocilo z casopisov + sem tam nejaky skandal Ja som čert.. Ale nechcem sa zapajat do podobnej debaty :)
Zaznamenané

KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #31 kedy: 10. November , 2012, 15:19:29 »

Podceňuje sa tu ich hudba, ale ak niekto napíše veci ako As Tears Go By, Out of time, Angie... tak asi neschopný nebude :)

A ani novinka Doom and Gloom nieje na zahodenie  Ja som čert..
« Posledná zmena: 10. November , 2012, 15:25:31 od KubBasak » Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #32 kedy: 11. November , 2012, 10:23:53 »

Podceňuje sa tu ich hudba, ale ak niekto napíše veci ako As Tears Go By, Out of time, Angie... tak asi neschopný nebude :)

A ani novinka Doom and Gloom nieje na zahodenie  Ja som čert..


To mas to iste ako keby som ti tu napisal, ze Lady Gaga ma dobre pesnicky a nemozeme podcenovat jej muziku, lebo napisala Paparazzi a neviem co este. To uz by si tu vyletel na plafon, ze je to p*čovina a konzumne umenie. Podla mna, v tom nie je ziadny rozdiel. Stones su popicek, dookola rovnaky, su vobec radi, ze v studiu su uz dneska moznosti, aby to dokazali zahrat. Ako uz bolo napisane, Who ma na jednom albume viac zaujimaveho materialu ako cela tvorba Stones a Beatles maju na jednom albume viac hitov ako v celej tvorbe Stones.
Zaznamenané
hombre
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 74


Jsem jako narkoman co drogy někde stratil.


« Odpoveď #33 kedy: 11. November , 2012, 11:47:50 »

A co jste složil Vy pane,že to zná celej svět?Miluju tyto kritiky co asi mají nějaké komplexy,chápu že se R.S. nemusí někomu líbit ale..................PPU a Katapult je muzika jen pro znalce.Sorry za jedovatost.

S tou muzikou pro znalce je to samozřejmě nadsázka.
Zaznamenané

Hombre
yeah
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 11. November , 2012, 12:06:32 »

To mas to iste ako keby som ti tu napisal, ze Lady Gaga ma dobre pesnicky a nemozeme podcenovat jej muziku, lebo napisala Paparazzi a neviem co este. To uz by si tu vyletel na plafon, ze je to p*čovina a konzumne umenie. Podla mna, v tom nie je ziadny rozdiel. Stones su popicek, dookola rovnaky, su vobec radi, ze v studiu su uz dneska moznosti, aby to dokazali zahrat. Ako uz bolo napisane, Who ma na jednom albume viac zaujimaveho materialu ako cela tvorba Stones a Beatles maju na jednom albume viac hitov ako v celej tvorbe Stones.
Suhlasim
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #35 kedy: 11. November , 2012, 13:07:57 »



 Nechajte ma vydýchať To je normalne zombicky horor toto. Bleee

ja mam pocit, ze tu dochadza k akemusi nepochopeniu. to video je skvele, ma hovadsku atmosferu a perfektne vypoveda o tej dobe, kamerove efekty uzasne podtrhuju herny vykon. osobne sme odohrali s nasim ska bandom podstatne horsie koncerty, boli aj take, co si takmer nikto z nas nepamata, ale dojem sme nechali perfektny, ludia sa tesili jak hovado - podobne jak v tomto pripade. ja len dufam, ze z tych koncertov neexistuje zaznam, lebo by som sa hanbou prepadol a zvysok kapely tiez. no a co teraz ?

naopak - videl som aj par skvelych koncertnych zaznamov Rolling Stones, kde bol perfektny zvuk, vsetko ladilo, vsetko slapalo jak hovado, spev bol docela kultivovany, ako aj hra oboch gitaristov.

a aka ina kapela ma byt legendarnejsia, ako tato ? vsak tito dnes uz 70tnici su od puberty na podiu, cely zivot robia len to, na kazdom koncerte hraju odusu, nech uz to vypalilo hocijako, pozna ich cela zemegula a polku ich repertoaru tiez. co znamena ze su precenena kapela ? naco porovnavat s Who ? este hraju ? nahravaju ? ci ? alebo treba porovnavat s dnes zabudnutymi kapelami a vo svojej dobre tiez nijak zvlast znamymi ? ja si myslim, ze ziadna ina kapela nema mat "pravo" na take postavanie, ako Stones a to osobne nie som az taky fanusik, sam pocuvam, aj som pocuval inu hudbu...
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #36 kedy: 11. November , 2012, 13:56:57 »

sam pocuvam, aj som pocuval inu hudbu...
co vlastne pocuvas?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #37 kedy: 11. November , 2012, 14:14:52 »

co vlastne pocuvas?

akurat som doobedoval, jem kremes a hra mi tu nasladly soundrack od Ramina Djawadiho.
Zaznamenané
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #38 kedy: 30. November , 2012, 10:06:54 »

Rolling stones už zase pomaličky začínajú koncertovať, šlape im to jak sa patrí  :)
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #39 kedy: 30. November , 2012, 10:22:11 »

Rolling stones už zase pomaličky začínajú koncertovať, šlape im to jak sa patrí  :)


nikdy som stouny nemal nejak extra rad, ale toto je uz fakt skapate. ako myslim na velke podia, mozno do mensich "smotankovskych" klubov OK. ale taketo podium je im uz akosi privelke.
Zaznamenané
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #40 kedy: 30. November , 2012, 10:37:04 »

Podceňuje sa tu ich hudba, ale ak niekto napíše veci ako As Tears Go By, Out of time, Angie... tak asi neschopný nebude :)

A ani novinka Doom and Gloom nieje na zahodenie  Ja som čert..


Doom and gloom sa mi celkom paci, moze byt  Na zdravie!
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #41 kedy: 30. November , 2012, 10:52:28 »

Rolling stones už zase pomaličky začínajú koncertovať, šlape im to jak sa patrí  :)


Toto je seriozna nocna mora. Horsie jak stevinove nahravky.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #42 kedy: 30. November , 2012, 10:54:52 »

nikdy som stouny nemal nejak extra rad, ale toto je uz fakt skapate. ako myslim na velke podia, mozno do mensich "smotankovskych" klubov OK. ale taketo podium je im uz akosi privelke.

som si to kukol a suhlas.. mumie mumate  Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #43 kedy: 30. November , 2012, 10:56:45 »

Toto je seriozna nocna mora. Horsie jak stevinove nahravky.

Veru na stevina by som isiel urcite 100x radsej ako na toto... Na tomto sa neda ani zabavit a hudobne tam tiez nie je velky rozdiel  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #44 kedy: 30. November , 2012, 11:32:41 »

Toto sa mi páči - hlavne tá časť klipu od 2:03  :
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 23 otázok.