Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 20:47:55
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Carpathian guitars - MULEN  (Prečítané 129467 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #195 kedy: 05. Január , 2013, 12:22:20 »

no konecne poriadna robota ako sa patri na tretie tisicrocie a zda sa, ze vacsina to uz aj pochopila...  Na zdravie!

inak to by mohla byt fajn motivacia naucit sa kreslit 3D, ze si nakreslim gitaru a tuto mulen mi ju neha vystruhat do bodky ako si predstavujem. sice sa to nestane, ale je to take srandovne pomyslenie.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
1Mulen1
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #196 kedy: 05. Január , 2013, 12:33:06 »

marosisko: za mna ti mozem potvrdit ze by som to ručne zvladol .... som dlhoročny modelar a predtym som robil vela 3d veci ručne rozne kopyta na kabiny a kryt motoru, trupy na vetrone ... kopyto bud drevo alebo polystyren nasledne vyroba formy a vyroba samotneho vyrobku z laminatu. Ale uz sa tu nebudem opakovat kolko by trvala vyroba toho ornamentu ručne.

Iggy: kreslenie 3d nieje az take tazke ako som si povodne myslel uz sa do toho trošku dostávam :) takze verim tomu ze keby si mal cas tak by si to zvladol v pohodke
Zaznamenané

marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #197 kedy: 05. Január , 2013, 15:41:55 »

marosisko: za mna ti mozem potvrdit ze by som to ručne zvladol .... som dlhoročny modelar a predtym som robil vela 3d veci ručne rozne kopyta na kabiny a kryt motoru, trupy na vetrone ... kopyto bud drevo alebo polystyren nasledne vyroba formy a vyroba samotneho vyrobku z laminatu. Ale uz sa tu nebudem opakovat kolko by trvala vyroba toho ornamentu ručne.

Iggy: kreslenie 3d nieje az take tazke ako som si povodne myslel uz sa do toho trošku dostávam :) takze verim tomu ze keby si mal cas tak by si to zvladol v pohodke
uz som ticho. to ja len tak podpichujem a niekedy sa neviem ovladat. obzvlast v tejto teme ma to mrzi. Na zdravie!
Zaznamenané
1Mulen1
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #198 kedy: 06. Január , 2013, 21:50:26 »

Tak som bol dnes v dielni na chvilec a krk by som na hrubo mal .. este zafrezovat pražce a jemny šmirgel a trochu doupravit tvar okolo hlavy krku


* ure 174.jpg (140.98 KB, 996x508 - prehliadnuté 441 krát.)

* ure 175.jpg (145.19 KB, 1024x469 - prehliadnuté 446 krát.)

* ure 176.jpg (83.31 KB, 1024x558 - prehliadnuté 445 krát.)

* ure 179.jpg (141.48 KB, 1024x494 - prehliadnuté 436 krát.)
Zaznamenané

1Mulen1
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #199 kedy: 07. Január , 2013, 10:25:14 »

Taaaak chalani prosim poradit so snimačmi na moju guitar chcel by som dravé HB s rozopinatelnou cievkov ... ked to rozopnem nech to teda trocha pripomina tele ked uz to ma tele tvar. Kto ma ake skusenosti prosím pište. Snimače su pre mna zatial jedna velká neznáma Smútim
Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #200 kedy: 07. Január , 2013, 11:33:52 »

Tak v prvom rade si rozmysli aky zvuk chces aby z toho liezol a potom chod napr. na http://www.dimarzio.com/ a tam si popozeraj parametre alebo zavolaj ujovi Slapakovi http://www.electrosonic.szm.com/ a on ti vyrobi presne podla chuti. Bez toho aby si vedel co chces, ti nikto nic mudre neporadi.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #201 kedy: 07. Január , 2013, 11:36:44 »

Di marzio paf pro su vyborne!
Zaznamenané
1Mulen1
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #202 kedy: 07. Január , 2013, 11:41:22 »

Tak v prvom rade si rozmysli aky zvuk chces aby z toho liezol a potom chod napr. na http://www.dimarzio.com/ a tam si popozeraj parametre alebo zavolaj ujovi Slapakovi http://www.electrosonic.szm.com/ a on ti vyrobi presne podla chuti. Bez toho aby si vedel co chces, ti nikto nic mudre neporadi.

noooo chcem pekny tvrdy rockovy zvuk na doprovod a na solo gulate vyšky aby to neškriekalo a ked rozopnem cievky tak by to mohlo mat nadych telecatera ale neviem či sa to bude dat dosiahnut heh
Zaznamenané

1Mulen1
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #203 kedy: 07. Január , 2013, 11:43:58 »

Di marzio paf pro su vyborne!

pozeral som niečo podobne dimarzio paf joe a celkom sa mi zapačili :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #204 kedy: 07. Január , 2013, 11:49:48 »

Zalezi taktiez kolko chces investovat do snimacov. Ak chces ozaj poriadny dravy a hlavne kvalitny zvuk, tak na tvojom mieste by som siel do Bareknuckle.

Taktiez by som si pozrel snimace od Kevina: http://www.smitspickups.com/
« Posledná zmena: 07. Január , 2013, 11:50:16 od Branko » Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #205 kedy: 07. Január , 2013, 11:52:37 »

Nehanbi sa a skus zavolat tomu Slapakovi, fakt sa to oplati. Povies mu ake dreva si pouzil, aky zvuk chces z akeho snimaca a on ti uvari presne po com tuzis a nemusis spekulovat a investovat kopu penazi do niecoho, co si zle odhadol a potom spekulovat zase. SBS su kvalitne snimace a stoja polovicu z toho co znackove.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #206 kedy: 07. Január , 2013, 11:56:33 »

Nehanbi sa a skus zavolat tomu Slapakovi, fakt sa to oplati. Povies mu ake dreva si pouzil, aky zvuk chces z akeho snimaca a on ti uvari presne po com tuzis a nemusis spekulovat a investovat kopu penazi do niecoho, co si zle odhadol a potom spekulovat zase. SBS su kvalitne snimace a stoja polovicu z toho co znackove.

A pan slapak to odhadne cez telefon lepsie? O_o
Zaznamenané
1Mulen1
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #207 kedy: 07. Január , 2013, 12:02:29 »

Nehanbi sa a skus zavolat tomu Slapakovi, fakt sa to oplati. Povies mu ake dreva si pouzil, aky zvuk chces z akeho snimaca a on ti uvari presne po com tuzis a nemusis spekulovat a investovat kopu penazi do niecoho, co si zle odhadol a potom spekulovat zase. SBS su kvalitne snimace a stoja polovicu z toho co znackove.

akurat pozeram jeho stranku a určite mu zavolám :) a inak som zabudol uvies cenu tak 80€ na snimač by som obetoval a este by som chcel dlhý sustain.
Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #208 kedy: 07. Január , 2013, 12:05:01 »

A pan slapak to odhadne cez telefon lepsie? O_o

Samozrejme, pretoze ma skusenosti a dobre vie co robi.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #209 kedy: 07. Január , 2013, 12:06:28 »

lepsie ako chalani z dimarzio/SD/Bareknuckle?

tam je to istota, konstatna kvalita, v pripadne potreby to predas v pohode za normalne prachy. ci?
Zaznamenané

stoka!
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.117 sekund, 23 otázok.