Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 00:16:51
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Carpathian guitars - MULEN  (Prečítané 129510 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #210 kedy: 07. Január , 2013, 12:10:08 »

akurat pozeram jeho stranku a určite mu zavolám :) a inak som zabudol uvies cenu tak 80€ na snimač by som obetoval a este by som chcel dlhý sustain.
Mam Slapakove single v strate, hraju fakt vyborne, kludne ich viem porovnat so snimacmi od Kevina Smita, ale ako pise Miso, predajna cena prudko klesa.

Dlhy sustain dosahuj skor kvalitnym nastrojom nez snimacmi.  Na zdravie!
Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #211 kedy: 07. Január , 2013, 12:22:52 »

lepsie ako chalani z dimarzio/SD/Bareknuckle?
tam je to istota, konstatna kvalita, v pripadne potreby to predas v pohode za normalne prachy. ci?

Ja nespochybnujem kvalitu znackovych snimacov, ale Slapak chalanovi poradi individualne a presne na mieru, kedze chalan nema skusenosti si snimacmi. Napr. na Dimarzio stranke je to sice pekne porozpisovane, ale ked clovek nema skusenosti a nevie si predstavit ako hra napr. Evo s jasenom pri kobyle, tak mu je nakokot vidiet grafy a je lepsie, ked mu osobne poradi chlapik, ktory sa s tym zaobera uz roky. A s tym pripadnym predajom neskor... Podla mna je jedno, ci strati 40e z 90e snimaca, alebo 20e z 50e snimaca  Žmurk
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #212 kedy: 07. Január , 2013, 12:31:54 »

pozri si hudebnibazar.cz tam mas kopu aj SD, Dimarzio aj ceskych snimacov. vyber si nejaku sadu, vyskusaj a uvidis. ak sa ti nebude pacit za podobne prachy to predas a kupis nejaky iny model. osobne si myslim, ze s nejakymi beznymi standardnymi modelmi nic nepokazis, pokial nebudes kombinovat nejake extremne blbosti ako snimac s vyslovene basovejsou charakteristikou do temne znejucej gitary a na podladene ladenie, resp naopak uvrestany snimac do jasne znejucej gitary na standardne ladenie  :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #213 kedy: 07. Január , 2013, 12:33:12 »

Ja nespochybnujem kvalitu znackovych snimacov, ale Slapak chalanovi poradi individualne a presne na mieru, kedze chalan nema skusenosti si snimacmi.

prepac ale toto je zakladny problem vzniku velmi vela zakazkovo robenych veci - ze clovek vlastne nevedel co chce a nechal si poradit ze co vlastne chce. mozno nakoniec zisti ze su tie snimace ok, mozno to budu dalsie snimace v inzercii, v ktorej sa mimochodom pravidelne  objavuju snimace svetovych znaciek za uplne normalne ceny, takze ked nesadnu, tak sa daju v pohode predat bez vyraznej straty.
Zaznamenané

o-yep sro
1Mulen1
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #214 kedy: 07. Január , 2013, 12:37:48 »

Mam Slapakove single v strate, hraju fakt vyborne, kludne ich viem porovnat so snimacmi od Kevina Smita, ale ako pise Miso, predajna cena prudko klesa.

Dlhy sustain dosahuj skor kvalitnym nastrojom nez snimacmi.  Na zdravie!

Tak o dlhy sustain s kvalitnym nastrojom o to sa snažím.... všetko robím precizne ale som predsa len začiatočnik a nastroj v konečnom dosledku moze byt hluchý jak poleno. Ale to sa stane podla mna aj hocijakej profi firme.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #215 kedy: 07. Január , 2013, 12:42:59 »

... nastroj v konečnom dosledku moze byt hluchý jak poleno. Ale to sa stane podla mna aj hocijakej profi firme.
Osobne som este nedrzal v rukach "hluchu" gitaru. Skor zle nastavenu.
Zaznamenané

1Mulen1
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #216 kedy: 07. Január , 2013, 12:43:52 »

a skoro som zabudol podakovat všetkym za rady a obzvlašt Bhlokvva. Myslim ze zavolat panovi Slapakovi ma určite velky vyznam pre mna presne tak graf mi nič nepovie lebo je to pre mna španielska dedina. A ked mu poviem aky zvuk by som chcel a ako robim nastroj s použitím akych driev určite mi poradí čo by sa tam hodilo a to či si uz necham spravit snimač na mieru alebo kupim podobny typ značkoveho snimača to uz je na mojom rozhodnutí ale ide o to ze uz budem vediet po akych snimačoch mam siahnut :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #217 kedy: 07. Január , 2013, 12:52:27 »

Ja nespochybnujem kvalitu znackovych snimacov, ale Slapak chalanovi poradi individualne a presne na mieru, kedze chalan nema skusenosti si snimacmi. Napr. na Dimarzio stranke je to sice pekne porozpisovane, ale ked clovek nema skusenosti a nevie si predstavit ako hra napr. Evo s jasenom pri kobyle, tak mu je nakokot vidiet grafy a je lepsie, ked mu osobne poradi chlapik, ktory sa s tym zaobera uz roky. A s tym pripadnym predajom neskor... Podla mna je jedno, ci strati 40e z 90e snimaca, alebo 20e z 50e snimaca  Žmurk

jasen som pri kobyle este nemal... just kiddin  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #218 kedy: 07. Január , 2013, 13:01:58 »

Osobne som este nedrzal v rukach "hluchu" gitaru. Skor zle nastavenu.

Tak to mas asi stastie, alebo siahas do cenovych hladin, kde niet miesta pre nepodarky.

jasen som pri kobyle este nemal... just kiddin  Bavím sa skvele

Muro ma myslim kusok jasena doma, tak dones gitaru a dolepime ku kobyle. Moze ti to vyrezat do tvaru medvedzika alebo jelena alebo kludne aj rychlovravnej kanvice  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #219 kedy: 07. Január , 2013, 13:38:26 »

ja chcem julena
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #220 kedy: 07. Január , 2013, 13:45:44 »

domorobo gitara a nevies co do nej dat?
tocil by som jazdene snimace o dusu a skusal, skusal a skusal kym nenajdes to co chces.

nezmysel si davat robit snimac, ked nevies co chces a hlavne .. ked nevies ty, tipek nebude vediet dvakrat. na bazaroch najdes miliardu cenovo dostupnych, jazdenych pickupov od legendarnych firiem, letovat vies; podla mna nemas o com
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #221 kedy: 07. Január , 2013, 15:25:56 »

Odporúčan poskúšať jazdené ducany, dimarzia. Hlavnou výhodou je, že keď ti nesadnú, pošleš ich za identickú cenu ďalej. Ak by si chcel investovať viac napíš do bkp. Tim ti odporučí snímač podľa dreva, ak ti snímač nesadne dá sa vymeniť za iný, platíš len poštovné.
Zaznamenané

1Mulen1
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #222 kedy: 07. Január , 2013, 20:51:17 »

taaak borci stavil som na klasiku a kupil som snimac aj ku krku aj ku kobylke seymour duncan SH-55B seth lover
Zaznamenané

1Mulen1
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #223 kedy: 14. Január , 2013, 22:03:43 »

Trošku som sa flakal čo sa tyka gitarky lebo mam na svete novopečenú dcérku, ale cez vikend sa mi podarilo zafrezovat dražky pre pražce a osadit pražce, mam novu mašinu na pražce a ide to s nou uplne genialne  Žmurk


* re 187.jpg (91.44 KB, 1024x414 - prehliadnuté 593 krát.)

* re 188.jpg (74.56 KB, 1024x297 - prehliadnuté 580 krát.)

* re 189.jpg (90.21 KB, 1024x429 - prehliadnuté 621 krát.)

* re 190.jpg (78.88 KB, 1024x323 - prehliadnuté 590 krát.)

* re 191.jpg (90.31 KB, 1024x390 - prehliadnuté 586 krát.)

* re 192.jpg (122.37 KB, 600x795 - prehliadnuté 602 krát.)
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #224 kedy: 14. Január , 2013, 23:24:13 »

super  Bravooo
ja uz cekam na nejaky HW, a mivam obcas cestu do Bolerazu, tak bych se nekdy zastavil probrat to "DC3"
Zaznamenané

Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.