Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 22:57:38
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Carpathian guitars - MULEN  (Prečítané 129485 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #270 kedy: 15. Február , 2013, 13:57:25 »

Vidim ze mam asi inu predstavu o gitarach ako vy ..... len som sem chcel dat fotku hotoveho nastroja ...... toť moj posledný príspevok na tomto fore
Preco by to mal byt tvoj posledny prispevok na fore ? Zato, ze niekto vyjadri svoj nazor ? Sak jebat, nie ? Je to diskusne forum, tak diskutujeme.
Zaznamenané

BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #271 kedy: 15. Február , 2013, 13:57:40 »

Neblbni, tesi ma sledovat co vytvoris. Patris k par ludom co tu na fore nieco vedia okrem kecania, tak pokracuj, makaj a posielaj fotky :) Drzim palce!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #272 kedy: 15. Február , 2013, 13:59:52 »

ked sem niekto chodi len na odobrenie vlastneho vkusu a nazoru tak potom je zmazanie svojho uctu asi najrozumnejsim riesenim  Je mi do plaču
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #273 kedy: 15. Február , 2013, 14:19:13 »

ale no tak, uspojit veškeré slovanstvo je nemozne..... ti budou pyskovat vzdycky a vypichovat kazdy negativni detail, misto toho co by pochvalili. Je to narodni povahovy rys, na rozdil treba od anglosasu, kteri pochvali i sracku aby meli klid :)

me se to libi, je to takove "dřevní", zemité.... trochu jsem se bál toho vykladani na hmatniku jak pujde ke zbytku, ale i to nakonec docela sedlo. To ze tele se dvema HB neni tele, to je jasne, ale Mulen uz jedno tele prece ma, sedi mu tvar, tak si vyrobil dalsi kytaru pro sebe, s jinym osazenim. Urcite nikomu nebude tvrdit ze to hraje jako tele. I prispevky o bliti ze drevenych ramecku jsou cennejsi nez prispevky zadne, aspon je videt ze to nekomu stoji za vyjadreni Žmurk

Jsme domluveni ze v utery si je prohmatam, tak pak poreferuju...
« Posledná zmena: 15. Február , 2013, 14:19:48 od hyenik » Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #274 kedy: 15. Február , 2013, 14:26:23 »

ale no tak, uspojit veškeré slovanstvo je nemozne..... ti budou pyskovat vzdycky a vypichovat kazdy negativni detail, misto toho co by pochvalili. Je to narodni povahovy rys, na rozdil treba od anglosasu, kteri pochvali i sracku aby meli klid :)

me se to libi, je to takove "dřevní", zemité.... trochu jsem se bál toho vykladani na hmatniku jak pujde ke zbytku, ale i to nakonec docela sedlo. To ze tele se dvema HB neni tele, to je jasne, ale Mulen uz jedno tele prece ma, sedi mu tvar, tak si vyrobil dalsi kytaru pro sebe, s jinym osazenim. Urcite nikomu nebude tvrdit ze to hraje jako tele. I prispevky o bliti ze drevenych ramecku jsou cennejsi nez prispevky zadne, aspon je videt ze to nekomu stoji za vyjadreni Žmurk

Jsme domluveni ze v utery si je prohmatam, tak pak poreferuju...

Ešte by si mohol upresniť, čo si prehmatáš:-)))
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #275 kedy: 15. Február , 2013, 14:48:50 »

Ešte by si mohol upresniť, čo si prehmatáš:-)))

to slovanské veškerenstvo, ne? Žmurk
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #276 kedy: 15. Február , 2013, 14:53:18 »

Vidim ze mam asi inu predstavu o gitarach ako vy ..... len som sem chcel dat fotku hotoveho nastroja ...... toť moj posledný príspevok na tomto fore

len sa nenechaj odradiť, iba niektorí tu majú inú predstavu ako ty. Žmurk

Ja mám z tej gitarky dobrý pocit, oveľa radšej mám priznané drevo, tvoja sa mi páči a je super, že je to vlastný výtvor. O to lepší pocit z nej budeš mať aj ty pri hraní.   Zdravíčko
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #277 kedy: 15. Február , 2013, 14:55:54 »

mne sa ta gitara lubila v surovom stave, vsetko sa rysovalo dobre.. ale akonahle tam siel ten lak a vyzera to ako to vyzera s tym inlayom tak je to pre mna asi o 70% menej zaujimave vizualne  Zdravíčko
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #278 kedy: 15. Február , 2013, 15:06:31 »

Je škoda, že tá kresba vrchnej dosky nevyšla po nalakovaní viac, po vybrúsení je vidieť výraznejšie.
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #279 kedy: 15. Február , 2013, 15:10:59 »

Vidim ze mam asi inu predstavu o gitarach ako vy ..... len som sem chcel dat fotku hotoveho nastroja ...... toť moj posledný príspevok na tomto fore

....ješiš mariš, ešte koľko faciek dostaneš od života a to sa potom zakaždým zdekuješ Huh! ber to predsa s nadhľadom Ja som čert.. ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #280 kedy: 15. Február , 2013, 15:17:16 »

Ale preco by mal, ved toto je len obycajne slonenske gitarove forum + nejaky ten sociopat ako bonus Žmurk
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #281 kedy: 15. Február , 2013, 15:18:00 »

Slonenskooo
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #282 kedy: 15. Február , 2013, 15:26:53 »

to slovanské veškerenstvo, ne? Žmurk

Aha:-)
Zaznamenané

tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #283 kedy: 15. Február , 2013, 18:11:26 »

ja som velky fanusik pekneho natural dreva ala blackmachine, mayones / skervesen, ale mulenova tvorba sa mi paci a prax robi predsa majstra :)

skoda, ze na slovensku nie su platy prave najvyssie, inak by mal mulen hned niekolko zakaziek na nove gitary :)

Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #284 kedy: 19. Február , 2013, 22:19:12 »

tak sem si ohmatal mulenovy nastroje Žmurk
ten zeleny potrebuje jeste trochu polecit, ten nabytkovy je super.
Ve skutecnosti je jeste peknejsi nez na fotce.
« Posledná zmena: 20. Február , 2013, 12:52:10 od hyenik » Zaznamenané

Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.109 sekund, 23 otázok.