Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 19:56:44
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Carpathian guitars - MULEN  (Prečítané 129453 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« Odpoveď #285 kedy: 20. Február , 2013, 08:06:41 »

mne sa páči aj keď mam averziu k strojovej výrobe hudobných nástrojov v konečnom dôsledku je jedno ako sa človek dopracuje- hlavne že pracuje aj rukami a nie len jazykom  /ši šikovný a pracovitý - bez debaty/ , aj tie rámiky su pekne , vyzerá fajnovo a originálne  Zdravíčko
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #286 kedy: 20. Február , 2013, 10:11:24 »

hlavne, ze tie tvoje jedinecne gitary boli vzdy handmade a ani jedna gitara nebola lacna, pasova masovka  Na zdravie!
« Posledná zmena: 20. Február , 2013, 10:11:42 od styrioci » Zaznamenané
kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #287 kedy: 20. Február , 2013, 10:33:51 »

Vidim ze mam asi inu predstavu o gitarach ako vy ..... len som sem chcel dat fotku hotoveho nastroja ...... toť moj posledný príspevok na tomto fore
Moja gitara sa tu nazvala; roztahany sopel,grc a som tu.
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #288 kedy: 01. Jún , 2013, 08:34:45 »

tak mulen to posouva na dalsi level.... uz se to rysuje, doslova :)

« Posledná zmena: 09. Október , 2013, 07:15:53 od hyenik » Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #289 kedy: 06. Október , 2013, 12:32:25 »

jedna průběžná...

Zaznamenané

kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #290 kedy: 08. Október , 2013, 13:24:34 »

Chlapcovi to pekne struha je cas sa vratit na forum.
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #291 kedy: 08. Október , 2013, 14:53:50 »

dúfam, že sa vráti na fórum. niektorí ľudia sa tu naozaj vyjadrujú ako majstri sveta. majú odpovede na všetko a ľudí dávajú dole v podstate za čokoľvek. Smútim

podľa mňa veľmi pekné gitary... nakoniec jeho osobitosťou a tzv. signatúrom bude jeho vkus

som zvedavý, že či skúšal aj scalopped...  Neviem
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #292 kedy: 08. Október , 2013, 21:04:22 »

... niektorí ľudia sa tu naozaj vyjadrujú ako majstri sveta. majú odpovede na všetko a ľudí dávajú dole v podstate za čokoľvek. Smútim...

nefnukaj, ani v beznom zivote nie su vsetky veci idealne.
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #293 kedy: 09. Október , 2013, 05:11:35 »

nefnukaj, ani v beznom zivote nie su vsetky veci idealne.
Nefnukam. Len konštatujem realitu. A bežný život?!? Ok! Ale toto je fórum pre ľudí, ktorí majú niečo podstatné spoločné - muziku. A tá by ich mala spájať . Toto fórum by nemal byť battlefield. Alebo niektorí sa pomýlili a myslia si, že vypli tú povestnú hru a dohrali... Chyba býva medzi stolickou a klavesnicou...
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #294 kedy: 09. Október , 2013, 07:00:46 »

z morálneho hľadiska máš pravdu, ale z praktického hľadiska Ti radím troška sa vôči tomu obrniť a rozlišovať, medzi fórovým folklórom, iróniou, osobným vkusom a reálnou kritikou, lebo je pravda že teraz sa to týka tu tohto fóra, ale rovnako sa s tým môžeš stretnúť v práci, v rodine, v okruhu kamarátov a potom čo spravíš utečieš na inú planétu Huh! Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 09. Október , 2013, 07:01:16 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #295 kedy: 09. Október , 2013, 08:20:07 »

toto je bezny zivot...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #296 kedy: 09. Október , 2013, 09:16:47 »

z morálneho hľadiska máš pravdu, ale z praktického hľadiska Ti radím troška sa vôči tomu obrniť a rozlišovať, medzi fórovým folklórom, iróniou, osobným vkusom a reálnou kritikou, lebo je pravda že teraz sa to týka tu tohto fóra, ale rovnako sa s tým môžeš stretnúť v práci, v rodine, v okruhu kamarátov a potom čo spravíš utečieš na inú planétu Huh! Bavím sa skvele

keby som nebol obrnený tak tu už dávno nie som.  ha ha ha
ja v podstate toho vydržím dosť, ale fakt je ten, že sa mi nepáčia spôsoby niektorých ľudí tu. Úplne inak sa správajú ľudia na zahraničných fórach. Pokiaľ nemusím - nechcem a nejdem na zahraničné fórum, pretože ja som neni chronický "utekač" za hranice tohto štátu. Nie som z tých, ktorí glorifikujú všetko čo je na západ od BA a neverím tomu, že rakúsky prd je lepší ako slovenský. Snažím sa zisťovať si veci tu na Slovensku a s ľudmi, ktorí sú tu. Ale keď ťa niekto hned v prvom komente odjebe, že čo sa tu pýtaš sprostosti, alebo tu podáva svoje názory tak, že zhadzuje iných - tak potom sa naozaj zamýšľam nad tým či ozaj nie je lepšie ísť poprostiť o radu niekam inam.

a nejde tu len o komenty na otázky. ale o to, keď sem človek niečo prinesie. V duchu sa teší, že niečo sem dal čo môže niekomu po môcť a stretne sa tu s reakciami, že načo si to sem dal.. a teraz čo?... a pod...
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #297 kedy: 09. Október , 2013, 09:25:20 »

PS1984..nie si ty nahodou Brano Mojsej? :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #298 kedy: 09. Október , 2013, 09:25:48 »

Nic si z toho nerob, ked sa chces nieco ozaj dozvediet, chod na zahranicne fora, tu je to skor o zabave. :) Tie prekaracky sa tu mozu javit ako pomerne tvrde obcas, ale to si vacsinou len robime prdel, kedze sa tu vela clenov osobne pozna, kamosi sa a chodi spolu na pivo a rype sa tu vacsinou zo zabavy. Proste je to tu dost specificke a rodinne. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #299 kedy: 09. Október , 2013, 09:26:51 »

PS1984..nie si ty nahodou Brano Mojsej? :-)
?§!.
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.