Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 01:01:03
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Radio Rockova Republika  (Prečítané 18359 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #15 kedy: 30. Január , 2013, 06:59:39 »

V tychto ,,rockovych" radiach by mali zakazat najprv kompletne cele 80s a potom zamestnat za dramaturga cloveka, ktory v zivote pocul aj nieco ine ako machine head od Deep purple, tri pesnicky od Ac/dc a nieco progresivnejsie v podobe Another brick in the wall.

Amen.

Ja som tam inak pisal mail minuly tyzden, dokonca som dostal odpoved (A to som pisal aj do Vivy pred nedavnom a pod., vzdy sa na mna vyjebali  Bavím sa skvele), za co ma u mna p. Lengyel +. Snad sa nenahneva, ak to sem da. Moj mail cca upozornoval na preprate pesnicky a v podstate to, co napisal tuto kubo vyssie.

"
Dobry den,

dotkli ste sa zlozitej temy.
Medzi nami a Aligatorom je aj nie je rozdiel. Oni hraju skladby, ktore my ano a opacne. Ale priblizne polovicu skladieb mame rovnakych. Aj oni su rock, cize je to prirodzene.

Pokial ide o to, co hrame, hudbu sme testovali a budeme pravidelne testovat a budeme hrat veci vyhovujuce ludom, ktori maju radi rockovu hudbu.

Moderovane vysielanie nam do vysielania umozni zaradit viac "neznamych" skladieb, pretoze budeme vediet o nich posluchacom aj nieco viac povedat, nez ich len pustit.

Kedze hudbu testujeme drzime sa pri zaradovani tychto kriterii:

pacivost
unava z konkretnej pesnicky
znamost/neznamost

Pri novych veciach sa snazime drzat intuicie.
Popri vsetkom, ale vzdy bude skupina ludi, ktorej jednoducho nevyhovieme, lebo je to nemozne vyhoviet vsetkym.

Ak mate tip na skladbu, ktoru chcete pocut, poslite mi ju.

Dik.
"
« Posledná zmena: 30. Január , 2013, 07:00:40 od kubog » Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 30. Január , 2013, 07:08:22 »

v BA mame aj radio SUPER, ktore sa tvari byt "rock pre kazdeho". Nehraju tam stare vajca, ani odrhovacky ale skor moderne veci.

Dik za tip :) dokonca vysielaju na dvoch frekvenciach, tak ako idem po BA, sem tam prepnem na tu co ma prave lepsi signal Bavím sa skvele nehraju nejake hitovky, ale aspom z toho nelezu elektronicke a hiphopove sracky.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 30. Január , 2013, 07:11:43 »

Ak mate tip na skladbu, ktoru chcete pocut, poslite mi ju.

Dik.
"

A dal si tip na skladbu? napr. Sweet child o mine Bavím sa skvele
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #18 kedy: 30. Január , 2013, 07:49:37 »

Amen.

Ja som tam inak pisal mail minuly tyzden, dokonca som dostal odpoved (A to som pisal aj do Vivy pred nedavnom a pod., vzdy sa na mna vyjebali  Bavím sa skvele), za co ma u mna p. Lengyel +. Snad sa nenahneva, ak to sem da. Moj mail cca upozornoval na preprate pesnicky a v podstate to, co napisal tuto kubo vyssie.

"
Dobry den,

dotkli ste sa zlozitej temy.
Medzi nami a Aligatorom je aj nie je rozdiel. Oni hraju skladby, ktore my ano a opacne. Ale priblizne polovicu skladieb mame rovnakych. Aj oni su rock, cize je to prirodzene.

Pokial ide o to, co hrame, hudbu sme testovali a budeme pravidelne testovat a budeme hrat veci vyhovujuce ludom, ktori maju radi rockovu hudbu.

Moderovane vysielanie nam do vysielania umozni zaradit viac "neznamych" skladieb, pretoze budeme vediet o nich posluchacom aj nieco viac povedat, nez ich len pustit.

Kedze hudbu testujeme drzime sa pri zaradovani tychto kriterii:

pacivost
unava z konkretnej pesnicky
znamost/neznamost

Pri novych veciach sa snazime drzat intuicie.
Popri vsetkom, ale vzdy bude skupina ludi, ktorej jednoducho nevyhovieme, lebo je to nemozne vyhoviet vsetkym.

Ak mate tip na skladbu, ktoru chcete pocut, poslite mi ju.

Dik.
"

cize vlastne ti neodpovedal na nic. nerozumiem preco ludia u nas nevedia pochopit, ze by radio, Tv, masmedia mali mat vychovnu funkciu. viem, ze je to scifi, ale na ktory kkt hraju v radiu stokrat prezute veci, ktore ma 99% ludi doma na storocnom disku. vsak sirme osvetu, nosme nieco nove. drbnuty deep purple vsetci poznaju

Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #19 kedy: 30. Január , 2013, 07:51:51 »

A dal si tip na skladbu? napr. Sweet child o mine Bavím sa skvele

Ano, poslal som, sice nie SCOM, ale uvidime, ci bude odozva  Bavím sa skvele

cize vlastne ti neodpovedal na nic. nerozumiem preco ludia u nas nevedia pochopit, ze by radio, Tv, masmedia mali mat vychovnu funkciu. viem, ze je to scifi, ale na ktory kkt hraju v radiu stokrat prezute veci, ktore ma 99% ludi doma na storocnom disku. vsak sirme osvetu, nosme nieco nove. drbnuty deep purple vsetci poznaju



Na to tu mas FMko  Bavím sa skvele
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #20 kedy: 30. Január , 2013, 08:01:10 »

... na ktory kkt hraju v radiu stokrat prezute veci, ktore ma 99% ludi doma na storocnom disku. vsak sirme osvetu, nosme nieco nove. drbnuty deep purple vsetci poznaju

pretoze to ludia pocuvaju a je to overene. chces byt uspesnym restauraterom v BA? tak si zaloz Mcdonalda!  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #21 kedy: 30. Január , 2013, 08:05:59 »

pretoze to ludia pocuvaju a je to overene. chces byt uspesnym restauraterom v BA? tak si zaloz Mcdonalda!  Bavím sa skvele

p*čovina, staci varit "Gordon Blue", smazak, pouzivat Eidam 30tku a si phan  Bavím sa skvele
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #22 kedy: 30. Január , 2013, 08:16:23 »

p*čovina, staci varit "Gordon Blue", smazak, pouzivat Eidam 30tku a si phan  Bavím sa skvele

tak ano, a este tu mas pandu, prip nonstopka s richmanom
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #23 kedy: 30. Január , 2013, 08:19:04 »

Staci dobry kebab. Kebab do ruky  Bavím sa skvele
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #24 kedy: 30. Január , 2013, 08:32:16 »

Staci dobry kebab. Kebab do ruky  Bavím sa skvele

schawarma  Ja som čert..
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #25 kedy: 30. Január , 2013, 10:34:35 »

schawarma  Ja som čert..

Shawarma je kebab po iransky.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #26 kedy: 30. Január , 2013, 10:37:01 »

osobne poznam aj pána Legyela aj hudobneho dramaturga tohoto radia a viem ze ich prehlad rockovej a metalovej hudby siaha az do uplneho undergroundu. nie raz som prehral stavku o flasu pri hadkach o roku vidania nejakeho albumu po pripade trvania nejakej pesnicky. treba vsak zobrat do uvahy ze toto radio pokial viem zatial robia len dvaja a nie je to ich hlavny projekt no od maja ak sa nemylim by mali prejst na silnejsi vysielac a malo by to byt uz dostupne v celej Bratislave a bude to mat moderatorov a tak vsetko.
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #27 kedy: 30. Január , 2013, 10:45:17 »

Shawarma je kebab po iransky.  Bavím sa skvele

a najlepsi kebab v BA, hned vedla Irishu v st meste  Popiskujem si
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #28 kedy: 30. Január , 2013, 10:46:38 »

Ja nejako stale nechapem v dnesnej dobe potrebu takehoto radia a vlastne vobec radii ako takych (mimo robenia kulisy a dopravneho servisu). Ved pokial ma zaujima nejaky zaner, tak si v nom najdem co len chcem a pustim si tiez co chcem. Aj do auta si dam USB kluc a idem... Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #29 kedy: 30. Január , 2013, 10:47:22 »

a najlepsi kebab v BA, hned vedla Irishu v st meste  Popiskujem si

Nepodporuj moslimov ani kupovanim kebabu! Ja som čert.. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.