Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 10:58:08
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Radio Rockova Republika  (Prečítané 18384 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #30 kedy: 30. Január , 2013, 10:47:59 »

a najlepsi kebab v BA, hned vedla Irishu v st meste  Popiskujem si

Vsak tam mi to typek vysvetloval.  Bavím sa skvele Je fajn, ale ja jem iba telaci kebab.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #31 kedy: 30. Január , 2013, 10:53:40 »

Ja nejako stale nechapem v dnesnej dobe potrebu takehoto radia a vlastne vobec radii ako takych (mimo robenia kulisy a dopravneho servisu). Ved pokial ma zaujima nejaky zaner, tak si v nom najdem co len chcem a pustim si tiez co chcem. Aj do auta si dam USB kluc a idem... Popiskujem si

tiež mam podobny nazor. Jedine miesto kde pocuvam radio je sluzobne auto kedze je to Fabia v zaklade kam dal niekto radio za 5korun ktore nema mechaniku no prehrava z USB. Po prehrani troch skladieb sa zasekne zapnute a kedze nema resetovacie tlacitko nejde vypnut ani dokonca po vytiahnuti kluca zo zapalovania. Ak teda nechcem aby to vy*ebalo baterku musim ho vybrat von vypojit kable a zapojit nazad. ked sa mi to stalo 3ti krat za jenu jazdu naladil som si radsej 106,1
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #32 kedy: 30. Január , 2013, 11:04:10 »

Nepodporuj moslimov ani kupovanim kebabu! Ja som čert.. Žmurk

ani nevies kolkokrat mi ten moslim zachranil zivot pocas pivnych vecerov, len sa tak zaprasi  Bavím sa skvele
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #33 kedy: 30. Január , 2013, 11:11:17 »

Ja nejako stale nechapem v dnesnej dobe potrebu takehoto radia a vlastne vobec radii ako takych (mimo robenia kulisy a dopravneho servisu). Ved pokial ma zaujima nejaky zaner, tak si v nom najdem co len chcem a pustim si tiez co chcem. Aj do auta si dam USB kluc a idem... Popiskujem si

lebo clovek teraz ma v pici cele usbcko. pusti radio a nech hra a neriesi. aj ja si doma mozem spravit steak ale jebem na to a v meste si dam kebab, tresku, menucko  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 30. Január , 2013, 11:12:53 od joey » Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #34 kedy: 30. Január , 2013, 11:15:40 »

Preco ste taky neprajnici rockovych radii ? je sice pravda ,ze to co vysiela Aligator a 106,1 Rockova gubernia su tak strasne otrepane veci ,ze mam pocite ze ich vyhodim doma z archyvu,ale radsej budem v aute pocuvat 4x denne milion krat omielane pecky od DP alebo PF ako Sakyru , Lejdy gaga a podobne tatramatky ,ale zdielam tuto nazor ,ze v radiu by nemali chybat diskusie ,nake pokeci o kapelach atd ale hlavne nejaka programova dramaturgia ,aby sa neomylal stale dokola tie iste skladby lebo aj taky dinosauri ako DP maju vo svojej tvorbe neskutocne pecky ,ktore som v radiu este ani nepocul.

Par rokov do zadu sa tak jebem okolo obeda z krizovatky do krizovatky v BA a od nervozity preladujem secky mozne dostupne radia a neverim vlastnym usiam. Na 88,6 o pol dvanastej v strede tyzdna hraju JH Band of Gypsies ,Who knows  Fuuha zíram
Kedy ste niekto v na rokovom radiu zazili taketo prekvalenie ?
No ja este nie.
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #35 kedy: 30. Január , 2013, 11:20:53 »

pretoze to ludia pocuvaju a je to overene. chces byt uspesnym restauraterom v BA? tak si zaloz Mcdonalda!  Bavím sa skvele

slabucky argument. si zober take CT2 - obrovska telka, tam sa ake bomby pustaj po veceroch_ experimentalne kino, jazzove/fusion koncerty, fajnsmekerske pecky ktore by si ani vo sne necakal a pochybujem, ze by zrovna cesi boli nejaki mega labuznici na kvalitnu alternativu. a takto sa to ma kua robit, nie pustat kanal 24/7 ako u nas, ci uz radio, alebo tv. specialne ta telka podla mna nemam vo svete obdoby
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #36 kedy: 30. Január , 2013, 11:24:00 »

slabucky argument. si zober take CT2 - obrovska telka, tam sa ake bomby pustaj po veceroch_ experimentalne kino, jazzove/fusion koncerty, fajnsmekerske pecky ktore by si ani vo sne necakal a pochybujem, ze by zrovna cesi boli nejaki mega labuznici na kvalitnu alternativu. a takto sa to ma kua robit, nie pustat kanal 24/7 ako u nas, ci uz radio, alebo tv. specialne ta telka podla mna nemam vo svete obdoby

ale nemozes porovnavat statnu telku so sukromnym radiom. a na tom ti to cele pada.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #37 kedy: 30. Január , 2013, 11:24:17 »

slabucky argument. si zober take CT2 - obrovska telka, tam sa ake bomby pustaj po veceroch_ experimentalne kino, jazzove/fusion koncerty, fajnsmekerske pecky ktore by si ani vo sne necakal a pochybujem, ze by zrovna cesi boli nejaki mega labuznici na kvalitnu alternativu. a takto sa to ma kua robit, nie pustat kanal 24/7 ako u nas, ci uz radio, alebo tv. specialne ta telka podla mna nemam vo svete obdoby

Poseldne radio co som inak pravidelne pocuval a to dokonca viacere relacie, bolo Ragtime. A to uz je celkom pre pamatnikov. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #38 kedy: 30. Január , 2013, 11:26:12 »

ale nemozes porovnavat statnu telku so sukromnym radiom. a na tom ti to cele pada.


STV1 a STV2, bam! estrada a telenovyely z juznej ameriky, pripadne kinematograficky skvost od R.Pilcher, ideme sa bavit dalej?
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #39 kedy: 30. Január , 2013, 11:27:21 »

Poseldne radio co som inak pravidelne pocuval a to dokonca viacere relacie, bolo Ragtime. A to uz je celkom pre pamatnikov. :)

ragtime bol vyborny, este ako decko som to nahraval na kazety, natajnasa hned ako som dorobil dejepis som tocil Alice in Chains, oni hrali ako pani!
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #40 kedy: 30. Január , 2013, 11:29:55 »

ragtime bol vyborny, este ako decko som to nahraval na kazety, natajnasa hned ako som dorobil dejepis som tocil Alice in Chains, oni hrali ako pani!

My generation bola tiez super relacia v piatok o jedenastej alebo polnoci. Popiskujem si Kvoli tomu som nesiel na pivo casto v piatok, aby som ju nezmeskal. Bavím sa skvele
Inak vtedy to radio este kvazi v predinternetovej dobe plnilo uzasnu fuknciu, som tam spoznal kvanta zaujimavych neznamych kapiel.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #41 kedy: 30. Január , 2013, 11:30:28 »

STV1 a STV2, bam! estrada a telenovyely z juznej ameriky, pripadne kinematograficky skvost od R.Pilcher, ideme sa bavit dalej?

BTW stvcka nakupila taktiez velmi dobre kusky, a hlavne na 2ke coraz castejsie mozno vidiet ozaj celosvetove kusky. a fakt verim tomu ze STVcku a CTcku nemozno vobec porovnavat z hladiska rozpoctu a narodu.
Zaznamenané
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #42 kedy: 30. Január , 2013, 11:30:42 »

pokial viem rozhovory atd v radiu budu a momentalne sa zhanaju moderatory po pripade uz tusim aj nejaky su. treba to brat tak ze toto radio je zatial ako konicek.
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #43 kedy: 30. Január , 2013, 11:35:34 »

Sila Lasky je DDR produkcia a chodi epizoda denne. Cize na celej Jednotke Dvojke ide len jedna telenovela raz za den. Napr. pochybujem, ze si vobec niekto vsimol, ze na Jednotke chodi napr BBC Sherlock a v poslednej dobe sa kupuju naozaj dobre veci. To, ze nie je ziadne promo je uz druha vec.
« Posledná zmena: 30. Január , 2013, 11:36:11 od kubog » Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #44 kedy: 30. Január , 2013, 11:37:24 »

Moderatori podla mna vela vody nenamutia, ako vidis Aligatori ich tiez zrusil (naco tam platit nejaku zensku?) a som celkom rad, zbytocne to rusilo. Ja ked zapnem rockove radio chcem pocuvat hudbu, a nie ze v tento den v 69tom sa Jagger potyckoval pocas koncertu a pod.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 22 otázok.