Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 15:29:01
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Radio Rockova Republika  (Prečítané 18397 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #45 kedy: 30. Január , 2013, 11:37:30 »

Sila Lasky je DDR produkcia a chodi epizoda denne. Cize na celej Jednotke Dvojke ide len jedna telenovela raz za den. Napr. pochybujem, ze si vobec niekto vsimol, ze na Jednotke chodi napr BBC Sherlock a v poslednej dobe sa kupuju naozaj dobre veci. To, ze nie je ziadne promo je uz druha vec.

Sherlock je mega na STVckarske pomery, pravidelne pozeram s frajerkou.  Zdravíčko
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #46 kedy: 30. Január , 2013, 11:37:44 »

Sila Lasky je DDR produkcia a chodi epizoda denne. Cize na celej Jednotke Dvojke ide len jedna telenovela raz za den.

otazka znie, odkial toto cele kua vies?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #47 kedy: 30. Január , 2013, 11:38:04 »

treba to brat tak ze toto radio je zatial ako konicek.
aj konicek sa da robit poriadne alebo slendriansky. dost suhlasim s mn, ze masmedia maju mat vychovnu funkciu. maju schopnost ovplyvnit dav a s tym ide zodpovednost. tvarit sa, ze hraju/pustaju to, co chcu ludia je alibisticke kratkozrake radenie sa do indiferentnej blbej masy. navyse ludia aj tak prd vedia, co naozaj chcu, pretoze keby to tak bolo, neexistoval by marketing.

tym nechcem picovat na predmetne radio alebo jeho zakladatelov, urcite je aj takato snaha lepsia, nez nic. u nas doma si baby ten aligator pustaju pomerne casto a ked to porovnam s mtv, co si k upratovaniu pustal byvaly spolubydla, je to urcite znacne lepsie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #48 kedy: 30. Január , 2013, 11:40:19 »

otazka znie, odkial toto cele kua vies?  Bavím sa skvele

Pracujem tam
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #49 kedy: 30. Január , 2013, 11:40:46 »

Moderatori podla mna vela vody nenamutia, ako vidis Aligatori ich tiez zrusil (naco tam platit nejaku zensku?) a som celkom rad, zbytocne to rusilo. Ja ked zapnem rockove radio chcem pocuvat hudbu, a nie ze v tento den v 69tom sa Jagger potyckoval pocas koncertu a pod.
lenze to je prave o tej urovni. diskusie, moderatori a preberane temy na aligatore mali uroven programu na stuzkovej, to tam fakt radsej nemusia byt ziadni.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #50 kedy: 30. Január , 2013, 11:43:58 »

STV1 a STV2, bam! estrada a telenovyely z juznej ameriky, pripadne kinematograficky skvost od R.Pilcher, ideme sa bavit dalej?

pozrel som si program na dnes aj jednotku aj dvojku, na dvojke sú dva romantické seriály, dobre telenovely za celý deň, a teraz sa Ťa spýtam ktorý film si si pozrel v rámci pásma Križovatka SK+CZ alebo Eurokino, alebo dokumenty ktoré dáva STV Huh!

to že hudobne STVčka kríva OK kríva, dávajú len legendy popu ktoré sa oplatí pozerať kvôli muzikantom ktorý hrajú tie skladby a občas reprízujú BJD a inak nič, to je pravda že v tomto by sa mohli zlepšiť, ale inak majú úplne normálny a pozerateľný program
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #51 kedy: 30. Január , 2013, 11:45:07 »

Najviac ma na tom celom mrzi to, ze rockova republika sa prezentuje takymto bannrom



A potom si to clovek zapne a tam Okno me Lasky od Olympicu.


"Kto te liiiba kdyz ne jaaa....."


 Bleee Bleee Bleee Bleee
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #52 kedy: 30. Január , 2013, 11:45:49 »

Moderatori podla mna vela vody nenamutia, ako vidis Aligatori ich tiez zrusil (naco tam platit nejaku zensku?) a som celkom rad, zbytocne to rusilo. Ja ked zapnem rockove radio chcem pocuvat hudbu, a nie ze v tento den v 69tom sa Jagger potyckoval pocas koncertu a pod.

ono da sa aby moderator realne aj riesil sucasnu hud scenu a riesili sa aj rozhovory. ale na to ti kazdy sere, nikto ti to nezaplati. daj tam radsej dva vtipy o rannej stolici a pusti kakam style a budes radio king  Zdravíčko

dost suhlasim s mn, ze masmedia maju mat vychovnu funkciu. maju schopnost ovplyvnit dav a s tym ide zodpovednost. tvarit sa, ze hraju/pustaju to, co chcu ludia je alibisticke kratkozrake radenie sa do indiferentnej blbej masy. navyse ludia aj tak prd vedia, co naozaj chcu, pretoze keby to tak bolo, neexistoval by marketing.


ano, silny suhlas ale penaze a sledovanost nepusti. dobre, tlacme do stvcky len kvalitu a garantujem ti ze do pol roka skrachuje.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #53 kedy: 30. Január , 2013, 11:47:35 »

co je zle na fan radiu ? davaju tam veci, ktore si dobrovolne doma v zivote nepustim, tak mam aspon prehlad co je in  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #54 kedy: 30. Január , 2013, 11:48:15 »

tak mam aspon prehlad co je in  Ja som čert..

A to Ti je preboha naco? Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 30. Január , 2013, 11:51:38 »

co je zle na fan radiu ? davaju tam veci, ktore si dobrovolne doma v zivote nepustim, tak mam aspon prehlad co je in  Ja som čert..

Na Funradio Ti staci raz za stvrtrok zbehnut sem http://www.funradio.sk/archiv/?funradio_archive%5Bcategory%5D=50&funradio_archive%5Bmonth%5D=&funradio_archive%5Byear%5D= a mas odfiltorvanu hudbu.

Ja v aute pocuvam USB alebo obcas Radio_FM alebo v poslednej dobe aj Devin.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #56 kedy: 30. Január , 2013, 11:59:31 »

ťažko povedať či to rádio má byť zamerané na ludí ktorý proste očakávajú že keď si to zapnú tak každú pol hodinu budú počuť deep purple alebo team a má to byť jednoducho aligátor pre tých čo nemajú radi Grexu alebo sa to bude uberať úplne inou cestou. každopádne keď s nimi najbližšie budem vyzistím nejaké ich plány v najbližšej dobe.
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #57 kedy: 30. Január , 2013, 12:08:38 »

ono da sa aby moderator realne aj riesil sucasnu hud scenu a riesili sa aj rozhovory. ale na to ti kazdy sere, nikto ti to nezaplati. daj tam radsej dva vtipy o rannej stolici a pusti kakam style a budes radio king  Zdravíčko

ano, silny suhlas ale penaze a sledovanost nepusti. dobre, tlacme do stvcky len kvalitu a garantujem ti ze do pol roka skrachuje.
nuz, ja si myslim, ze keby sa ten program postavil poriadne a dali si ludia naozaj zalezat na tej dramaturgii (a tym nemyslim stravit s tym jedno popoludnie v brainstormingu ale naozajstnu analyzu moznosti), tak by si to naslo aj publikum a teda zarobilo. akurat je za tym ovela viac roboty, nez spolahnut sa na overene otrepane. to zarobi hned a skoro urcite (zjednodusujem), kym vlastna cesta je riskantna a namahava - ak to vyjde, zarobi to aj viac, ale aj to az neskor. a to nie je len o tom, ze 'strcme tam kvalitu', to prave musis aj omarketingovat, aby si nahradil u publika pocit 'jej to poznam, to si necham zapnute' pocitom 'to sice nepoznam, ale zaujalo ma to dost', ktory nevyvola len cisty 'kvalitny' obsah.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #58 kedy: 30. Január , 2013, 12:18:54 »

nuz, ja si myslim, ze keby sa ten program postavil poriadne a dali si ludia naozaj zalezat na tej dramaturgii (a tym nemyslim stravit s tym jedno popoludnie v brainstormingu ale naozajstnu analyzu moznosti), tak by si to naslo aj publikum a teda zarobilo. akurat je za tym ovela viac roboty, nez spolahnut sa na overene otrepane. to zarobi hned a skoro urcite (zjednodusujem), kym vlastna cesta je riskantna a namahava - ak to vyjde, zarobi to aj viac, ale aj to az neskor. a to nie je len o tom, ze 'strcme tam kvalitu', to prave musis aj omarketingovat, aby si nahradil u publika pocit 'jej to poznam, to si necham zapnute' pocitom 'to sice nepoznam, ale zaujalo ma to dost', ktory nevyvola len cisty 'kvalitny' obsah.

ty jo, toto je tak krasne napisane jak idea komunizmu. len ten kkt clovek ne a ne to zrealizovat  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #59 kedy: 30. Január , 2013, 12:30:57 »

A to Ti je preboha naco? Popiskujem si

aby som si doma mohol pripravit tie spravne tance, ked pojdem na didzinu
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.12 sekund, 22 otázok.