Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 15:50:48
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Composer pre Android?  (Prečítané 8922 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« kedy: 19. Január , 2013, 02:01:39 »

Obcany, viete mi poradit, ci existuje nieco na styl Guitar Pro do smradfonu? Obvykle ma totiz napadaju veci v robote a pod., ked nemam pri sebe gitaru ani pc. Kludne aj nejaka primitivna jednoducha vec, nejaky midi editor, len aby sa dalo nieco zapisat a nech to vie zahrat.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #1 kedy: 19. Január , 2013, 03:57:49 »

Existuje. Hladaj.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #2 kedy: 19. Január , 2013, 13:03:27 »

Guitar Pro existuje aj vo verzi pre Android a IOS
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #3 kedy: 20. Január , 2013, 06:43:20 »

Existuje. Hladaj.
Dal si radu jak vino. :)
Zaznamenané

BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #4 kedy: 20. Január , 2013, 10:54:04 »

Pozri na cas. Pisat sa vtedy moc nedalo.

Kazdopadne na iOS devices uz existuju paradne kompaktne MIDI prevodniky + pojrocile studiove softy. (BeatMaker, Music Studio)
Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 20. Január , 2013, 14:55:16 »

Pozri na cas. Pisat sa vtedy moc nedalo.

Kazdopadne na iOS devices uz existuju paradne kompaktne MIDI prevodniky + pojrocile studiove softy. (BeatMaker, Music Studio)

Ale ja nechcem prevodniky ani pokrocile studiove veci, chcem primitivny midi sequencer, kde mozem rychlo a lahko zaznamenat napad.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #6 kedy: 20. Január , 2013, 15:04:30 »

Predaj ten Android a kúp si iPhone jediná rada odomňa.  Bavím sa skvele
Rozbil som si iPhone tak reku skúsim S3 ku druhý týždeň laborujem, prečo mi vydrží 10h pri plnom nabití.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 20. Január , 2013, 17:45:21 »

Predaj ten Android a kúp si iPhone jediná rada odomňa.  Bavím sa skvele
Rozbil som si iPhone tak reku skúsim S3 ku druhý týždeň laborujem, prečo mi vydrží 10h pri plnom nabití.  Bavím sa skvele

Chybu by som nehladal v telefone.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #8 kedy: 20. Január , 2013, 18:44:30 »

Chybu by som nehladal v telefone.
V čom by si hľadal chybu?
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 20. Január , 2013, 19:21:09 »

V čom by si hľadal chybu?

Pouzite aplikacie napriklad, su rozne hovadiny co zeru mrtne baterku. Pouzivas Task Killera?
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #10 kedy: 20. Január , 2013, 19:30:31 »

Pouzite aplikacie napriklad, su rozne hovadiny co zeru mrtne baterku. Pouzivas Task Killera?
spravil som factory reset, aby to nebolo aplikáciami a stále sa objavujú ďalšie a ďalšie možnosti čo môže všetko žrať baterku, poslednú noc to bol nejaký wlan_ctrl_wake či čo, že nejaký DHCP problém , keď je slabší signál na wifi a podobne, zaujímavé že iOS s takýmito blbosťami nikdy nemal problémy a som mal zapnuté neustále wifi, location, mobilné dáta a o vypínaní aplikácií kvôli baterke sa mi ani nesnívalo.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 21. Január , 2013, 10:51:31 »

spravil som factory reset, aby to nebolo aplikáciami a stále sa objavujú ďalšie a ďalšie možnosti čo môže všetko žrať baterku, poslednú noc to bol nejaký wlan_ctrl_wake či čo, že nejaký DHCP problém , keď je slabší signál na wifi a podobne, zaujímavé že iOS s takýmito blbosťami nikdy nemal problémy a som mal zapnuté neustále wifi, location, mobilné dáta a o vypínaní aplikácií kvôli baterke sa mi ani nesnívalo.

Task killer je zaklad pri androide, kolega ma s3 a v pohodke 2 dni. Treba sa s tym pohrat, ponastavovat a bude to ok. V tom je vyhoda androidu, ze si ho prisposobis podla seba, ako to tebe vyhovuje, ak chces telefon na volanie a chat, kup si opat iphone.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #12 kedy: 21. Január , 2013, 10:55:53 »

Task killer je zaklad pri androide, kolega ma s3 a v pohodke 2 dni. Treba sa s tym pohrat, ponastavovat a bude to ok. V tom je vyhoda androidu, ze si ho prisposobis podla seba, ako to tebe vyhovuje, ak chces telefon na volanie a chat, kup si opat iphone.

Presne tak. Ja mam HTC One , na nete som vkuse, obcas aj pocuvam, hram sa a vydrzi mi 2 a pol dna. Ak chodim iba na net a malo volam, vydrzi aj 3 a pol.
Zaznamenané
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #13 kedy: 26. Január , 2013, 10:30:40 »

http://bit.ly/Wsut5E

http://www.appszoom.com/android_applications/music_and_audio/midsequer_czydn.html?nav=related
http://www.appszoom.com/android_applications/music_and_audio/music-composer-lite_bqkuf.html

ked vyskusas daj vediet
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Dugerr
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 143


« Odpoveď #14 kedy: 26. Január , 2013, 17:33:11 »

take niečo by sa mi tiež hodilo, nedavno som kupil google nexus 7 :) alternativu na guitar pro už mam a take niečo tiež chcem, akurat že mam obmedzeny net Smútim čo ma psychicky deptá
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 22 otázok.