Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 10:17:32
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Composer pre Android?  (Prečítané 8920 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 27. Január , 2013, 17:32:23 »

V tom je vyhoda androidu, ze si ho prisposobis podla seba, ako to tebe vyhovuje,...

no zasa vyhoda-nevyhoda, lebo nemale percento ludi chce mat zariadenie, ktore zapnu a dokazu s tym okamzite fungovat tak, ako to vymyslel Apple a nejebkat sa 3 dni  s hladanim, instalovanim a konfigurovanim appiek, ktore ti z toho spravia funkcny smartfon.
V restike chces take jedlo, ktore kuchar vymyslel, alebo si ho este dorabat na stole? Tu sol a korenie iphone ma :)

...ale aby som bol on-topic, tak neviem ci existuje lepsia appka na nahravanie a pracu s muzikou nez Garage band. Avsak bohuzial (nastastie?) len iOS/OSX.
« Posledná zmena: 27. Január , 2013, 17:33:57 od iMbUS » Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 27. Január , 2013, 18:38:59 »

no zasa vyhoda-nevyhoda, lebo nemale percento ludi chce mat zariadenie, ktore zapnu a dokazu s tym okamzite fungovat tak, ako to vymyslel Apple a nejebkat sa 3 dni  s hladanim, instalovanim a konfigurovanim appiek, ktore ti z toho spravia funkcny smartfon.
V restike chces take jedlo, ktore kuchar vymyslel, alebo si ho este dorabat na stole? Tu sol a korenie iphone ma :)

Vsak v poriadku, len nech potom vazeny uzivatel iphonu nepride za mnou, ze potrebuje nieco stiahnut, alebo nebodaj nabit mobil

S tym  kucharom a jedlom bolo asi najhorsie prirovnanie ake som kedy pocul Na zdravie!
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #17 kedy: 27. Január , 2013, 18:57:04 »

Jaaj dopice, zas iPhone vs zvysok sveta  Bavím sa skvele
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #18 kedy: 27. Január , 2013, 19:02:01 »

Vsak v poriadku, len nech potom vazeny uzivatel iphonu nepride za mnou, ze potrebuje nieco stiahnut, alebo nebodaj nabit mobil

S tym  kucharom a jedlom bolo asi najhorsie prirovnanie ake som kedy pocul Na zdravie!
nechcem moc OT, už posledné dni iba to píšem, ale nedá mi nezareagovať.
Ten micro USB je snáď najhorší možný konektor na nabíjanie aký poznám. Občas sa bojím vôbec zastrčiť kábel aby sa to nevylomilo nie to ešte položiť vedľa seba na gauč, keď sa mi to nabíja, lebo mám pocit, že jeden neopatrný pohyb a môžem kupovať nový telefón.
A s tými systémami to je veľmi podobne ako tu bolo písané. Mal som tú s3ku týždeň, teraz je mimochodom v reklamácií, lebo sa pokazila, som sa hral s nastavovaním a hľadaním prečo sa mi vybíja nenormálne, prečo mi nejde wifi ako by mala a podobne viac ako za 3 roky používania iPhone, keď to je to čo chceme tak máš pravdu no.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #19 kedy: 28. Január , 2013, 14:35:12 »

nechcem moc OT, už posledné dni iba to píšem, ale nedá mi nezareagovať.
Ten micro USB je snáď najhorší možný konektor na nabíjanie aký poznám. Občas sa bojím vôbec zastrčiť kábel aby sa to nevylomilo nie to ešte položiť vedľa seba na gauč, keď sa mi to nabíja, lebo mám pocit, že jeden neopatrný pohyb a môžem kupovať nový telefón.
A s tými systémami to je veľmi podobne ako tu bolo písané. Mal som tú s3ku týždeň, teraz je mimochodom v reklamácií, lebo sa pokazila, som sa hral s nastavovaním a hľadaním prečo sa mi vybíja nenormálne, prečo mi nejde wifi ako by mala a podobne viac ako za 3 roky používania iPhone, keď to je to čo chceme tak máš pravdu no.

To bolo na margo toho, ze apple-aci su spokojni a nikomu sa nevnucuju?
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.