Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 12:06:51
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Whitesnake 16. Jún NTC Bratislava  (Prečítané 9483 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« kedy: 31. Január , 2013, 12:54:13 »

Tak kto z vás pôjde? Po 19 rokoch opäť v BA!
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
pyro
nováčik
*
Príspevkov: 19



« Odpoveď #1 kedy: 31. Január , 2013, 13:04:03 »

Urcite si nenechám ujst :)

uz som ich videl raz na forevermore tour v Budapesti a bola to pecka :)
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #2 kedy: 31. Január , 2013, 13:37:00 »

Yeaaaaah..Bol som vo Viedni, keď hrali s JUDAS PRIEST, super koncert..ideme určite  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 31. Január , 2013, 13:39:17 »

nikde to zatial neni potvrdene.. odkial je ta info?
Zaznamenané

FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #4 kedy: 31. Január , 2013, 13:57:57 »

Info je od organizátora  Žmurk
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
metal_man
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 424


« Odpoveď #5 kedy: 31. Január , 2013, 14:04:24 »

dufam ze pravdive. urcite tam pojdem
Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #6 kedy: 31. Január , 2013, 14:06:42 »

Ešte neklamal, tak nevidím dôvod prečo by tak robil teraz
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
animus2
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #7 kedy: 31. Január , 2013, 19:05:41 »

Prave to dali na Ticketportal: http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=11404
Zaznamenané
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #8 kedy: 31. Január , 2013, 21:15:48 »

Fuuuuu - veľmi teším    :    
Zaznamenané
Osiris666
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 260


If you try to fuck with me, I shall fuck you too..


« Odpoveď #9 kedy: 03. Február , 2013, 10:26:28 »

videlsom aj vo Viedni naposledy s Judas a aj v Cechach, oba koncerty neskutocna pecka, urcite aj sem pojdem
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 04. Február , 2013, 15:47:10 »

silne hudobne leto bude
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 16. Jún , 2013, 21:30:08 »

Tak kto z vás pôjde? Po 19 rokoch opäť v BA!

Tak prave som sa vratil z koncertu WhiteSnake a musim povedat ze boli uzasny. Vsetko znelo ako malo, nic zbytocne nerevalo, nepiskalo, nerezalo usi a hlavne bolo dobre pocut kazdy detail a co je podstatne kapela aj dobre hrala. David Coverdale spieval pekne, aj ked uz to nie je ako za mlada, ale este stale vie spievat, co sa o vela jeho rockovych kolegoch neda povedat (napr, Ian Gillan). Doug Aldrich hral super a uzival si koncert, ako koniec koncov cela kapela. Inak zvukovo mi sedeli jeho standardy okrem GoldTopu a pacil sa mi aj biely Custom, aj ked ho pouzil len v jednej skladbe. Podium vyzeralo dobre, hradba z Marshall Plexin vyzerala velmi efektne. Bubenik tak isto na urovni, ale to sa da naozaj povedat o kazdom clenovi kapely. Musim skonstatovat, ze aj ked tuto kapelu nemam moc opocuvanu, urcite koncert stoji za to. Odporucam vidiet a hlavne pocut. Spravil som aj nejake foto, casom pridam.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 16. Jún , 2013, 21:34:17 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #12 kedy: 16. Jún , 2013, 21:37:47 »

 Na zdravie! potvrdzujem. Doug má na všetkých LP vymenené nultý pražec za mosadzný, Plexiny ale len svietili..zvuk ťahal z upravených JMP 2203 v racku vzadu...bol som na WHITESNAKE 2x a veľmi odporúčam..rock ako z učebnice.. Na zdravie!
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #13 kedy: 17. Jún , 2013, 00:05:54 »

velmi pekne hrali , na mna moc ticho , išli sme trochu dopredu tam to bolo lepšie , rockový zvuk jak z knižky , všetko vymakané , synťák trocha ticho , bubenícke sólo s rukami nemalo chybu , svetlá, dym štandard , aspoň dve kapely som tam založil so starými kámošmi  Bavím sa skvele , nič sa na nič nehralo , to bolo fasa  Som metlak , pivo vonku blivajz , vnútri super  Na zdravie!
« Posledná zmena: 17. Jún , 2013, 00:07:46 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 17. Jún , 2013, 06:16:20 »

velmi pekne hrali , na mna moc ticho , išli sme trochu dopredu tam to bolo lepšie , rockový zvuk jak z knižky , všetko vymakané , synťák trocha ticho , bubenícke sólo s rukami nemalo chybu , svetlá, dym štandard , aspoň dve kapely som tam založil so starými kámošmi  Bavím sa skvele , nič sa na nič nehralo , to bolo fasa  Som metlak , pivo vonku blivajz , vnútri super  Na zdravie!

To, ze nahrali nahlas, pokladam za to najlepsie, co mohli ako kapela spravit pre celkovy zvuk kapely ako celku. Prave preto bolo vsetko dobre pocut a pritom nebol clovek ohucany a nepiskalo mu v usiach. Tak by to malo byt vsade. Jedine na otvorenom priestranstve moze kazdy pustit co to da a nie je to na ukor celkoveho zvuku kapely podla mna. Nahral som si par ukazok aj na mobil a bol som prekvapeny, ze to bolo aj z mobilu dobre pocut. Ked si predstavim predkapelu Greksabat a jeho gitaristu ktoremu gitara revala, bola uvrieskana - rezala usi a nie vsetko bolo pocut  tak to bolo min. o triedu lepsie (hral na MB Dual Rec. a Blackstar Series One).   Zdravíčko
« Posledná zmena: 17. Jún , 2013, 06:18:51 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.