Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 21:03:05
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Whitesnake 16. Jún NTC Bratislava  (Prečítané 9482 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 17. Jún , 2013, 07:24:13 »

velmi pekne hrali , na mna moc ticho... synťák trocha ticho...

Fajn to bolo, tichý zvuk bol preto, lebo ten aparát viac nedal, celý čas bol na hranici skreslenia, posledné 2 veci za ňou. Ale to nie je technický problém, ale ekonomický (čiže neriešiteľný). Tiež mi vadila absencia klávesu, nebol tam takmer nikdy. Páčilo sa mi, že zvuk nebol prebasovaný, zadunený, nemám to rád, ale tí, čo to majú radi zase nemajú radi mňa ako zvukára  ?§!.
Mne sa veľmi páčil aj Grexabat (Naozaj nie preto, že ma tam Marian dostal zadarmo). Tu na Slovensku nemáme veľa naozajstných rockerov.
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 17. Jún , 2013, 08:43:14 »

Zvuku Greksabatu som velmi nerozumel a v dnesnej hudbe urcite chyba druha gitara a je to pocutelne. WS mali samozrejme velmi dobry zvuk, aj ked som mal pocit ze posledne veci som pocul o chlp konkretnejsie. NEbeolo to sice nahlas ale aj tak som mal po koncerte vysky odidene :D no prijemney koncertik, zohrata kapela vynikajuci muzikanti a cela ta rutina co okolo dobrych muzikantov je samozrejmostou :)
Zaznamenané

glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #17 kedy: 17. Jún , 2013, 08:55:27 »

Fajn to bolo, tichý zvuk bol preto, lebo ten aparát viac nedal, celý čas bol na hranici skreslenia, posledné 2 veci za ňou. Ale to nie je technický problém, ale ekonomický (čiže neriešiteľný). Tiež mi vadila absencia klávesu, nebol tam takmer nikdy. Páčilo sa mi, že zvuk nebol prebasovaný, zadunený, nemám to rád, ale tí, čo to majú radi zase nemajú radi mňa ako zvukára  ?§!.
Mne sa veľmi páčil aj Grexabat (Naozaj nie preto, že ma tam Marian dostal zadarmo). Tu na Slovensku nemáme veľa naozajstných rockerov.

Ked je grexa prototyp rockera tak som z fleku radsej rapper  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 17. Jún , 2013, 11:21:18 »

Zvuku Greksabatu som velmi nerozumel a v dnesnej hudbe urcite chyba druha gitara a je to pocutelne. WS mali samozrejme velmi dobry zvuk, aj ked som mal pocit ze posledne veci som pocul o chlp konkretnejsie. NEbeolo to sice nahlas ale aj tak som mal po koncerte vysky odidene :D no prijemney koncertik, zohrata kapela vynikajuci muzikanti a cela ta rutina co okolo dobrych muzikantov je samozrejmostou :)


A nehral v Graksabate svojho casu aj Michal Kovalcik?
Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 17. Jún , 2013, 11:24:19 »

A nehral v Graksabate svojho casu aj Michal Kovalcik?

Hral, ale uz hodne dlho nehra, hra tam mlady Micinec (myslim ze bol vitaz gitariady z minuleho roka)
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #20 kedy: 17. Jún , 2013, 13:50:33 »

Ked je grexa prototyp rockera tak som z fleku radsej rapper  Bavím sa skvele

no tak si jednoducho rapér Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #21 kedy: 17. Jún , 2013, 13:55:29 »

Hral, ale uz hodne dlho nehra, hra tam mlady Micinec (myslim ze bol vitaz gitariady z minuleho roka)

presne tak.. zhodou okolnosti to bolo aj obdobie kedy tesne po tom zavesil lacrosse gitaru na klinec a siel radsej jebat bubony..:D
Zaznamenané

mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #22 kedy: 17. Jún , 2013, 15:10:48 »

Grexabat bol PRE MŇA  Si píš!!! o ničom , gazdzinej sa páčil , pre mna o ničom pre to , pretože absolútne nechápem tej muzike , nezapametatelné rifi pre mna , + tie jazzové vsuvky som nechápal vobec , nekdo má rád dolky - nekdo kluky , nepáči sa mi ani to neustále pindanie v textoch , a politika v muzike , ale ako jednotlivci sú všetci výborný muzikanti , Marián G je zas dosť taký démon , dúfam , že ho neurazím , strašne mi pripomína , foto z Barbar Conan


* 3281463.m.jpg (5.92 KB, 320x136 - prehliadnuté 386 krát.)
« Posledná zmena: 17. Jún , 2013, 15:15:41 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 17. Jún , 2013, 17:28:38 »

A nehral v Graksabate svojho casu aj Michal Kovalcik?
Hral, akurat si myslim, ze uhrat muziku s jednou gitarou a dosiehnut tam plnost zvuku je  dost tazka vec a tak fungovali rockove tria v 70. rokoch typu RUSH. Ja nekomentujem greksabat ani ich muziku aj ked polemiky okolo toho preco tam hrali prave oni mozu byt rozneho typu. Len vravim, ze rockove tria si tiez na albumy nahravaju dve gitary ale na koncerte tak nehraju a mi to tam chyba
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #24 kedy: 17. Jún , 2013, 17:39:25 »

aj ja som hral v grexabate :-) ako sekundant miskovi gonovatchukowi :-) az dva koncerty!  Som metlak
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 17. Jún , 2013, 19:40:24 »

aj ja som hral v grexabate :-) ako sekundant miskovi gonovatchukowi :-) az dva koncerty!  Som metlak
no ale vtedy to malo ondrik samozrejme uplne inee gule    Bravooo
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 17. Jún , 2013, 20:42:00 »

Grexabat bol PRE MŇA  Si píš!!! o ničom , gazdzinej sa páčil , pre mna o ničom pre to , pretože absolútne nechápem tej muzike , nezapametatelné rifi pre mna , + tie jazzové vsuvky som nechápal vobec , nekdo má rád dolky - nekdo kluky , nepáči sa mi ani to neustále pindanie v textoch , a politika v muzike , ale ako jednotlivci sú všetci výborný muzikanti , Marián G je zas dosť taký démon , dúfam , že ho neurazím , strašne mi pripomína , foto z Barbar Conan

 Bravooo
Zaznamenané
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #27 kedy: 18. Jún , 2013, 15:23:07 »

Fantastický koncert, super zvuk aj hudobníci - nenudil som sa ani minútu . A zaujímavé že obaja gitaristi hrali na káble...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #28 kedy: 18. Jún , 2013, 15:38:21 »

Fantastický koncert, super zvuk aj hudobníci - nenudil som sa ani minútu . A zaujímavé že obaja gitaristi hrali na káble...
X svetovych muzikantov hra na kable. Nevidim na tom nic nezvycajne. Ci ?
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #29 kedy: 18. Jún , 2013, 16:30:45 »

X svetovych muzikantov hra na kable. Nevidim na tom nic nezvycajne. Ci ?

kable hraju jednozacne rychlejsie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 22 otázok.