Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. September , 2024, 13:30:10
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Automatic pick  (Prečítané 20718 krát)
0 užívateľov a 22 Hostí prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« kedy: 06. Február , 2013, 08:56:56 »

prve demo z skúšobne úvodna jamka , hľadáme speváka
http://www.ulozisko.sk/588632/automatipuic_zero.mp3
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1 kedy: 07. Február , 2013, 03:09:15 »

zneje to celkom fajn, co sa tyka nastrojov, gitara ma dobry zvuk. hudobne je to tiez OK. len to strasne neslape, je to neuveritelne rozbite... ani neviem, kto to tam kazi, nejaka snaha tam citit, ale fakt ako celok ee  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 07. Február , 2013, 07:32:10 »

aspoň dačo , dik   Na zdravie! , je mi jasne že treba to ešte riadne položiť na zadok a do tempa , ja sa len celkom teším že s zatiaľ  troch skúšok čo sme mali všetci traja na tejto boli ostatný dvaja pomerne triezvy  ?§!.
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 28. Jún , 2013, 17:53:38 »

hladme speváka - tu je mierny naznak vo co go , je to nahraté bez basaka a spieval mierne pomerne dost na šrot bubeník , podotýkam len že skladby su dost rozdielne a k finálnemu zvuku majú stále ešte ďaleko
http://www.ulozisko.sk/621553/petkasspevom.mp3
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 28. Jún , 2013, 17:54:59 »

kto je Petka?  Bavím sa skvele ja viem ze zas budem za burana.. ale.. neda sa to pocuvat.. kebyze som v podniku kde hra toto, vstanem a cele to tam vystrielam jak harman v devinskej tu rodinu  Bavím sa skvele

po prvej minute si hovorim pane boze nech tam je nieco pozitivne na tom.. len nech mi nedava napisat nic k tomu len nech mi neda tu moznost.. bam.. je to tu.. clovek co sa fundovane vyjadruje o nastrojoch a zvukoch a kadecom vypusti tuto ukazku.. na  rozladenych nastrojoch, krivu detsku kompoziciu a tak nezohratu ze ani neviem co by som poradil kapele ako telesu, asi len nehrat vobec.. zas budes urazeny ja viem.. ja s tebou vlastne ani nemam problem ako s clovekom ale myslim si ze link na tuto ukazku by mal svietit pod kazdym tvojim prispevkom aby bolo jasne ze vsetko co napises treba brat s rezervou..  pre tych co sem pridu novi a budu nahodou citat tvoje prispevky v roznych temach.. bez srandy.. ako vystraha..
« Posledná zmena: 28. Jún , 2013, 18:02:46 od kaolko » Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 28. Jún , 2013, 18:54:36 »

aj negatívna reklama je reklama  Na zdravie! , ja som spokojný každá skladba je inak postavená a tato je takáto a stojím si za tým , každopádne nič z našej tvorby nieje na prezentáciu ešte  toto len kvôli tomu že hladame spev ak by tak by
ps petka je piata v parí s zatial 8 kusov
pss                                           ale nič
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #6 kedy: 28. Jún , 2013, 19:16:11 »

mne ten link nefunguje, ale aj tak nie som spevak  Neviem
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 28. Jún , 2013, 19:48:58 »

škoda  Som frajer
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #8 kedy: 28. Jún , 2013, 21:29:43 »

ja radsej nic nenapisem. snad len vela stastia pri hladani.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #9 kedy: 29. Jún , 2013, 05:20:42 »

šak ale ten link ani mne nejde  Na zdravie!
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
stevino179
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 29. Jún , 2013, 08:54:40 »

nechápem včera mi to išlo dnes nejde , to asi zase ten môj hecker , však ja ešte dám nejaké ukážky
Miro  Na zdravie! ukážte sa
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #11 kedy: 29. Jún , 2013, 10:08:11 »

sak si to hod dakam na soundcloud, alebo bandzone. V dnesnych dobach ked sa da muzika pohodlne streamovat, hodit jednu mp3 na ulozto je cista blbost. Sa to dlhsie stahuje nez pocuva.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #12 kedy: 29. Jún , 2013, 10:16:51 »

asi bandzone tam je aj hitparáda , najlepší bol mkmb , kua kto to cvičil ráno na bicie o štvrť na 6 v BCT ? PRI OTVORENÝCH OKNÁCH ? Fuuha zíram  Na zdravie! né , že by mi to vadilo  :)
« Posledná zmena: 29. Jún , 2013, 10:17:51 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1379



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 29. Jún , 2013, 11:54:46 »

hladme speváka - tu je mierny naznak vo co go , je to nahraté bez basaka a spieval mierne pomerne dost na šrot bubeník , podotýkam len že skladby su dost rozdielne a k finálnemu zvuku majú stále ešte ďaleko
http://www.ulozisko.sk/621553/petkasspevom.mp3

...teraz neviem, ale ked som pisal odpoved tak by som ruku dal do ohna za to, ze si pisal, ze to je bez basaka . .. no jebal to pes....

Ako to, ze bez basaka? Ze bol uplne mimo alebo ze tam nieje aj fyzicky? Lebo toto co som stiahol tak tam basa je. Inak normalny amatersky garazovy pankacsky priemer. Moc to teda neslape, ale mozno sa to casom spravi. Bubenik s gitaristom v pohode. Ku cti gitaristu sluzi, ze nehra prasproste kila, ale aj daco ine a aj zvuk gitary sa da. Basa je mimo dost alebo tam nieje a som mimo ja :). Basak pocuva black sabbath? Toto je uz uplna haluz, ale mam pocit akoby sa stylizoval do Butlera ....ha....akurat mu to neladi a uteka rytmicky. Ked pouzijem zbytky mojej deravej fantazie tak asi viem aky spev a text tam chces mat, ale taka hudba pre mna nieje. No ved o to ani nejde. V podstate si viem predstavit, ze sa pri hrani tychto veci zabavate a ze by sa casom nasiel aj okruh kamaratov, ktori by sa bavili s vami a o to ide. Inak v refrene alebo co to je, sa ma spievat "to co stalo chlieb stoji dnes 5 chlebov...", to si tie slize odpajcol uplne Žmurk . . . no ale na to muzika je :)
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 29. Jún , 2013, 12:11:39 »

vďaka , posledná verzia 5ki zo skúšobne bez spevu , texty robí bubenik ktorí sa rozbíja vbani a píše texty do zošitka  Na zdravie! , inak jasne basa tam je somt o poplietol , basak  hra s namikratšie ešteto nema dorobene

Kód:
http://www.ulozisko.sk/621678/jaadaaDU.mp3
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.