Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. September , 2024, 11:35:15
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Automatic pick  (Prečítané 20683 krát)
0 užívateľov a 16 Hostí prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #30 kedy: 15. Júl , 2013, 12:43:38 »

cize ty mozes mat nazor, ale hocikto, kto pocuje, ze si rozladeny sa ma zdrzat komentara lebo uz je to navazanie sa do teba? tato logika mi inac dost pripomina kakaovu mensinu  Je to frajer
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #31 kedy: 15. Júl , 2013, 12:45:24 »

tato logika mi inac dost pripomina kakaovu mensinu  Je to frajer

Tato tema tu uz dlhsie nebola. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
stevino179
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 15. Júl , 2013, 12:46:59 »

ale mne nevadí koment že som rozladený - trocha ma mrzí že ine na tej skladbe nikoho nezaujíma ale ok  /asi sa jej iné vytknut neda  ha ha ha / , len ma vytočilo prečo by ma mali vyhadzovat a prečo by som mal byť rad že som                         tu
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 15. Júl , 2013, 12:49:05 »

Progi  Na zdravie! , ked ma raz vyhodia kontakt mam a ked  pôjdem zas do Ba zapijeme  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #34 kedy: 15. Júl , 2013, 13:17:52 »

Progi  Na zdravie! , ked ma raz vyhodia kontakt mam a ked  pôjdem zas do Ba zapijeme  Na zdravie!

No minule to nevyslo, ale uz sa raz snad zadari a nas aj s Rastom mozno uvidis. :)
A nic sa neboj, nevyhodia Ta. Potom by to tu uz uplne umrelo a by bola nuda. Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #35 kedy: 15. Júl , 2013, 13:23:50 »

tomu ver ze nevyhodia..

ak chces aby sa niekto vyjadroval k skladbe, musia byt aspon ako tak vychytane zakladne veci.. napriklad to ladenie.. preto to hned x ludi okomnetovalo, tak ako vlastne vZdy ked das ukazku.. k skladbe by som sa rad vyjadril ale za danych okolnosti sa to neda.. je to podone ako keby si pytal na dojebanu skodu 120 ze co si myslite, ako si to auto vedie na nurnburgringu.. nuz, vedie si tak, ze ak opusti pit stop bude rado..
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 15. Júl , 2013, 13:29:52 »

Progi raz to isto vida to si neodpustím  Na zdravie!
a s Kajom si o skladbe pokecam osobne po koncerte  ked to odohráme a budeme rozoberať nuansi zvuku a ladenia  Je to frajer  ak náhodou nebude inak pracovne zaneprázdnený
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #37 kedy: 15. Júl , 2013, 13:31:03 »

a s Kajom si o skladbe pokecam osobne po koncerte  ked to odohráme a budeme rozoberať nuansi zvuku a ladenia  Je to frajer  ak náhodou nebude inak pracovne zaneprázdnený

Kaja tam bude po Tvojom koncerte smutne pozerat ako Tebe fanynky budu strkat jazyky do ust a jemu nie. Žmurk Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
stevino179
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 15. Júl , 2013, 13:35:15 »

žial pre ne už som zadaný , vernosť je silný stav v obklopený žien , ale ja sa budem venovať len kajovi - mame si toho toľko čo povedať
 Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #39 kedy: 15. Júl , 2013, 13:39:07 »

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
stevino179
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 15. Júl , 2013, 13:39:54 »

ozaj a ešte by som chcel podotknut že v každej skladbe budem mat ešte aspon 3minutove sólo ktoré bude samozrejme na každom koncerte iné  Zdravíčko
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #41 kedy: 15. Júl , 2013, 13:52:30 »

tak si to ujasnime.. budem to ja kto mu bude pchat jazyk do ust...
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #42 kedy: 15. Júl , 2013, 13:55:03 »

 Bravooo no pokiaľ to nebudú päste  Je to frajer
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #43 kedy: 15. Júl , 2013, 13:56:18 »

každej skladbe budem mat ešte aspon 3minutove sólo ktoré bude samozrejme na každom koncerte iné  Zdravíčko
ty normalne das dole aj Dream Theater  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 15. Júl , 2013, 13:56:36 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #44 kedy: 15. Júl , 2013, 13:57:09 »

Bravooo no pokiaľ to nebudú päste  Je to frajer

ja som pacificsta.. ja iba jazykom..
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.