Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 00:24:00
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nona  (Prečítané 2460 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« kedy: 22. Február , 2013, 07:35:48 »

po dhlšom čase som zase začal navštevovať fórum :)

za tu dobu som postíhal nejake veci...  konkrétne rok dozadu nahrať album s mojou kapelou Nona.
Tak ma napadlo, že tu na fóre ešte nemáme tému, tak ju zakladám teraz. Prikladám linky na dve songy.




čo sa týka kapely, tak by som v skratke povedal, že sme z Popradu a hráme dajme tomu metal/hardrock...
neviem to a ani to nechcem nijako škatulkovať :)

a inak sa mám dobre  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 22. Február , 2013, 09:44:33 »

pohoda.. uplne by som zrusil ale ten kalkulackovy zvuk toho klavesu v oboch songoch, lebo to co hra vyznie ze tam je zbytocne a aj ten zvuk to kvalitativne posuva dole.. text songov - to je vykopcene z biblie ze?
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #2 kedy: 22. Február , 2013, 09:55:43 »

jj, ten zvuk klavesov nie je zrovna idealny... robime teraz na novych veciach s novymi klavesmi a myslim, ze o hodne lepsimi zvukmi co sa klavesu tyka.. texty su tym co si myslime.. nepisem ich(na to absolutne nemam  ?§!. Bavím sa skvele)...
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #3 kedy: 22. Február , 2013, 09:56:31 »

texty píše spevacka
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 22. Február , 2013, 10:06:06 »

Fajn ďalšia kapelka na našej scéne.

Neviem, aké sú ambície. Trochu sa obávam, že na Slovensku zo strany médií bude ignorácia aj tohoto žánru, ale keď už vznikajú rôzne rockové rádiá, treba im to poposielať. Žmurk
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #5 kedy: 22. Február , 2013, 10:32:36 »

 ked som videl, ze si tu hodil koment, tak som sa kusok bal.... ale mi odlahlo  Nechajte ma vydýchať

no, media sa o to urcite nebudu trhat... koncertov sice nemavame nejako vela, ale mozem povedat, ze kde sme hrali tam na to ludia reagovali myslim, ze dobre. niekedy az super :) urcite sa tym neopijam, len je fajn pocit, ked nieco ma aspon trochu zmysel.. ambicie su teraz take, ze chceme dat dokopy druhy album... moja osobna ambicia je skor viac hrat koncerty ako sa niekde ukazovať na silu v mediach.. ale rozhodne rockove a pod. radia su dobra moznost :)

Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 22. Február , 2013, 12:52:48 »

Čo sa ma máš čo báť, prosím ťa..  Bavím sa skvele

Album by sa mal nahrávať preto, aby sa dostala muzika k ľuďom. To je prípad nás, menšinových žánrov.. :)
Potom treba veľa koncertovať, aby sa mohol predávať alebo rozdávať. Posielať ho ľuďom, čo by ho mali počuť, alebo ho zavesiť na net na vypočutie, prípadne stiahnutie zadarmo.
A samozrejme poslať tiež do rádií, ktoré by eventuálne mohli tie skladby púšťať, takisto poslať nejaké promo do rôznych hudobných magazínov, ktoré môžu o tom napísať. Netreba nič podceniť, nech sa o albume a skupine dozvedá čo najviac ľudí.

Možno motyka vystrelí a podarí sa preraziť aspoň tak, aby si album na seba minimálne zarobil. :)


Chcel som mrknúť váš web, ale nejde.   Popiskujem si
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #7 kedy: 22. Február , 2013, 13:02:46 »

no sme taka divna parta.. web bude dufam coskoro  ha ha ha

co sa tyka recenzii je ich vcelku dosť, ale skôr v zahraniči.. celkom aj dobre dopadli.. na koncertoch sa stale paru kusov CD predá... dal by som ten album aj ja cely na net.. ale to sa musime najprv dohonut v kapele.. urcite by to len pomohlo.. v nasej pozicii je absurdne cakat na to ze si vsetky cd niekto proste kupi  Nezahrávaj sa... ale to je moj nazor.. nie nazor celej kapely...

Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #8 kedy: 22. Február , 2013, 13:19:13 »

pohoda.. uplne by som zrusil ale ten kalkulackovy zvuk toho klavesu v oboch songoch, lebo to co hra vyznie ze tam je zbytocne a aj ten zvuk to kvalitativne posuva dole.. text songov - to je vykopcene z biblie ze?
Si necital co?  Bavím sa skvele

Ale paci sa mi to celkom fajn sa to pocuva, ma to trecha taky domorobo feeling, ale ako demo urcite super.  Zdravíčko

...v nasej pozicii je absurdne cakat na to ze si vsetky cd niekto proste kupi  Nezahrávaj sa... ale to je moj nazor.. nie nazor celej kapely...


Moj nazor je taky, ze vase CD /alebo CD inej zacinajucej kapely/ si ludia nekupia preto, ze sa neda upiratit, ale preto ze sa im hudba pacila a chcu podporit autorov. Takze to, ze sa da stiahnut vobec neovplyvni alebo len minimalne predajnost CD ciek.
« Posledná zmena: 22. Február , 2013, 13:31:24 od reeller_sk » Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #9 kedy: 22. Február , 2013, 13:29:54 »

Si necital co?  Bavím sa skvele

Ale paci sa mi to celkom fajn sa to pocuva, ma to trecha taky domorobo feeling, ale ako demo urcite super.  Zdravíčko

domorobo feeling? to je co? :) no to nie je demo, je to vlastne uz z hotoveho albumu...
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #10 kedy: 22. Február , 2013, 13:39:37 »

domorobo feeling? to je co? :) no to nie je demo, je to vlastne uz z hotoveho albumu...
Myslim tym presne take malickosti ako kaolko pisal, zvuky sintaku, celkovo master a produkcia nie je taka ako ked si pustis nejaku nahravku nejakej zahranicnej komercnej kapely. Nehovorim, ze to hra nejak zle alebo co, ale proste este su tam veci ktore mi evokuju ten pocit. Kebyze mi povies, ze vymenuj teda, tak vela krat presne ani neviem povedat presne co to je. Ale z vacsiny tunajsich nahravok to proste citit. Su nejake vynimky ako napriklad niektore nahravky z toho vyhypovaneho metlackeho studia v BA, ale povacsine tam pocut nieco take slovenske.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #11 kedy: 22. Február , 2013, 13:43:44 »

Myslim tym presne take malickosti ako kaolko pisal, zvuky sintaku, celkovo master a produkcia nie je taka ako ked si pustis nejaku nahravku nejakej zahranicnej komercnej kapely. Nehovorim, ze to hra nejak zle alebo co, ale proste este su tam veci ktore mi evokuju ten pocit. Kebyze mi povies, ze vymenuj teda, tak vela krat presne ani neviem povedat presne co to je. Ale z vacsiny tunajsich nahravok to proste citit. Su nejake vynimky ako napriklad niektore nahravky z toho vyhypovaneho metlackeho studia v BA, ale povacsine tam pocut nieco take slovenske.

rozumiem a súhlasim :) robime na druhom albume aktualne, a verim, ze sa nam podari ten zvuk posunut dalej teda...
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #12 kedy: 22. Február , 2013, 14:43:42 »


Moj nazor je taky, ze vase CD /alebo CD inej zacinajucej kapely/ si ludia nekupia preto, ze sa neda upiratit, ale preto ze sa im hudba pacila a chcu podporit autorov. Takze to, ze sa da stiahnut vobec neovplyvni alebo len minimalne predajnost CD ciek.


jj, stymto suhlasim
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.