Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 21:22:01
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: The Who - Quadrophenia Tour - Europe  (Prečítané 1190 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« kedy: 28. Február , 2013, 09:34:03 »

Chysta sa niekto na nejaky EU koncert? Pochvalim sa, idem 15.6 do Londyna, neviem sa dockat  Na zdravie!
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #1 kedy: 03. Jún , 2013, 07:10:45 »

No co, s nikym sa nevidime buducu sobotu?  Zdravíčko
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #2 kedy: 18. Jún , 2013, 06:16:07 »

Vcera som sa vratil domov, velmi popici zazitok.
Zacnem negativami, strasne ma nasralo ze cela hala bola na sedenie (co nie je negativum ale dostanem sa k tomu). Mali sme miesto, kde byva bezne statie (boli tam operativne dorobene stolicky, cize cela hala mala sediet), cakal som ze si to paradne uzijem v komornej a pompeznej atmosfere, ale samozrejme ked prisla kapela na scenu, vsetci vpredu sa postavili, co vyvolalo lavinovi efekt a uz stali vsetci  Bavím sa skvele Sadnut sa uz nedalo, cize rozjebany chrbat na salat, ale tak co uz.
Predomnou asi na siestu pesnicku (kto pride na koncert o 2130?) prisiel totalne najebany typek co to strasne prezival, rozhadzoval rukami, hadzal sa kade tade ze som mal sto chuti mu prijebat, ale tak budiz, prezil som  Bavím sa skvele


Ako predkapela bola Vintage Trouble, taky bluesik s celkom popici cernym spevakom. Zvuk, spev, vsetko fajn, ale neskutocna nuda + to malo take tie zborovne USA kostolne prvky ako tomu ja hovorim, co ja velmi nemusim. Ani publikum to velmi nebralo, typka mi bolo normalne luto lebo praca s publikom bola velmi tazka. Hrali asi polhodku co bolo tak akurat.
cca 2045 prisli na scenu The Who.

Zvuk neskutocny, asi zatial najlepsie co som pocul. Koncert nebol zbytocne nahlas bol uplne na tej optimalnej urovni, vobec som nebol ohucany (na rozdiel od ACDC v 2008, to mi piskalo v usach 3 dni), velmi to ocenujem, ked je koncert prilis nahlas, tak z toho nic nemam.
Kapela paradne zohrata, video sprievod, dorobene vstupy uz zosnulych clenov, vsetko tip top.
Line up bol cela Quadrohpenia + Who Are you, Baba O´Riley, tusim Pinball Wizard a Wont get Fooled again + Tea and Theatre, taka vybrnkavacka so spevom na zaver. Uz uz to vyzeralo ze bude pridavok, ale nakoniec sa rozsvietili svetla a zacalo sa balit.
Trochu ma sklamalo ze nehrali My Generation, ale to zatial podla info z netu nehrali nikde, takze mi to nie je az tak luto.  Je to frajer
Organizacne vsetko paradne zmaknute, koridory, organizacia, metro z haly kazdu minutu a pod. Velka spokojnost a zazitok na cely zivot  Na zdravie!


Fotecky http://thewho.com/gig/june-15-o2-arena/
« Posledná zmena: 18. Jún , 2013, 06:37:01 od kubog » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #3 kedy: 18. Jún , 2013, 10:48:39 »

nejde o who, ide o to, ci si bol pozriet vyrobu Blekmechin, ked uz si bol v tom londyne (?) !
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #4 kedy: 18. Jún , 2013, 10:51:54 »

Nebol som dokopy nikde, primarny bol koncert.
Piatok som neskoro v noci prisiel len na letisko, do hotela mozno okolo 0230AM, nadrbany som bol zu v buse, chrnel som do 14tej, isiel na hambac, trochu sa presiel a isiel do O2 areny. Nedelu som tiez spal dlho dlho na izbe a kukal telku a odisiel vecer lebo celu noc som bol na letisku a cakal na lietadlo domov, ktore islo skoro rano. Takze asi tak  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.