Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 13:16:20
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Haar guitars  (Prečítané 585 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« kedy: 20. December , 2022, 12:11:50 »

Mozno niektori poznate tuto holandsku znacku gitar - https://www.haarguitars.com/

Ceknite web, maju tam kopec butiku v podobe krabic, snimacov (!), ampov... Relativne fajn ceny.

Poznam ich par rokov, takze stihol som uz cosi nakupit, mierne komplikovanejsia komunikacia, chalanko vie velmi biedne hoc len zakladnu AJ, niekedy vyslovene nedorozumenie. Ale da sa. Pripadne objednavka cez klasicky formular.

Kazdopadne gitary super, smelo porovnatelne s CS, co sa tyka zakladnych tvarov (strat/tele), velmi kvalitne spracovanie, ide z toho riadny vintage smrad oproti Suhr trebars, ktory je pocitovo aj zvukovo mierne modernejsi. Pouzivaju kvalitne drevo, vratane komplet HW, hlavne sa neseru so snimacmi a vyberaju top topiek. Ceny uplne OK na spominanu kvalitu a HW.

Co sa krku tyka, mierne tucnejsi, skor take Ccko, ale nazivo velmi velmi prijemne, nastroj odpoveda hracovi, prazce Jescar. Jedina blbost, co ma mierne sklamala je vystuz, ktora je "klasicky" pod pickguardom, ale tak... dvakrat nastavis a mas pokoj.

Ak chces nieco nove, drzo znejuce, hratelne vyborne a nebojis sa ist do relativne neznamej znacky, tak odporucam.


Skusal som hladat nejake temy ohladom tejto znacky, ale nic, okrem par kratkych recenzii.

Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #1 kedy: 20. December , 2022, 22:42:46 »

Maju tam fajn veci, rozne fajne prislusenstvo (krabicky, Aged Relic pickguardy snimace ...).

Spatne som si pozrel na komunikaciu s Erikom z 2012 roku, po cirka desiatich mailoch som to vzdal. (Chcel som v tej dobe kupit Suhr strat, mali dva rozne a nebol schopny/?ochotny napisat minimum veci ako z akeho dreva je telo a kolko važia dane gitary).  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #2 kedy: 07. Január , 2023, 09:49:35 »

Maju tam fajn veci, rozne fajne prislusenstvo (krabicky, Aged Relic pickguardy snimace ...).

Spatne som si pozrel na komunikaciu s Erikom z 2012 roku, po cirka desiatich mailoch som to vzdal. (Chcel som v tej dobe kupit Suhr strat, mali dva rozne a nebol schopny/?ochotny napisat minimum veci ako z akeho dreva je telo a kolko važia dane gitary).  Bavím sa skvele
Jop,

rovnaka skusenost a nic sa nezmenilo.  Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #3 kedy: 08. Január , 2023, 23:32:12 »

Jop,

rovnaka skusenost a nic sa nezmenilo.  Bavím sa skvele Na zdravie!
evidentne nezmenilo  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.102 sekund, 23 otázok.