Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Apríl , 2024, 08:39:58
Strán: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 96 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Teoretizovanie o Fenderoch  (Prečítané 343284 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #825 kedy: 13. Január , 2014, 12:14:29 »

Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #826 kedy: 13. Január , 2014, 14:15:42 »



Vzhladovo pekne, ale zvukovo mi to moc nesedi. Pozrel som si aj ine videa, aj s Custom Shop americkymi a su to miestami slusne huhlaky veru.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #827 kedy: 13. Január , 2014, 14:36:35 »

od celopalisandru sa ani ine cakat neda
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #828 kedy: 11. Február , 2014, 12:49:18 »

380€ za USA??? sa mi zdá málo. nebude niečo za tým? a čo myslel tým custom body  Huh!

http://hudba.bazos.sk/inzerat/34268688/Predam-Fender-gitaru.php
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #829 kedy: 11. Február , 2014, 13:31:38 »

to bude contour body, asi sa pomýlil
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #830 kedy: 11. Február , 2014, 13:34:25 »

to bude contour body, asi sa pomýlil

to sú dosť rozdielne slová na to , aby sa až tak pomýlil.. ak keď  Popiskujem si
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #831 kedy: 11. Február , 2014, 14:43:07 »

mozno to myslel tak, ze cele je to fender okdem tela (ze ako custom vyrobene) ...aj ten finiš sa mi zda dajaky neobvykly  Neviem
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #832 kedy: 11. Február , 2014, 14:52:36 »

380€ za USA??? sa mi zdá málo. nebude niečo za tým? a čo myslel tým custom body  Huh!

http://hudba.bazos.sk/inzerat/34268688/Predam-Fender-gitaru.php

nac sa nad takymi inzeratmi zamyslas ? cele je to ojeb, popis, aj fotky. ktory novy USA Strat stoji 690€ ? si pozri, jak je urezany ten koniec krku v tele, to si uz na akom Fendri videl ?
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #833 kedy: 11. Február , 2014, 14:59:58 »

nac sa nad takymi inzeratmi zamyslas ? cele je to ojeb, popis, aj fotky. ktory novy USA Strat stoji 690€ ? si pozri, jak je urezany ten koniec krku v tele, to si uz na akom Fendri videl ?

len tak sa zamýšlam, sledujem ponuky. robím si už dlhú dobu taký zoznam do excelu kde si zapisujem čo, kto predáva a za čo. By ste sa divili ako idú inzeráty. len pre islustráciu - povedzme, že niekto nahodí inzerát, že predá strat taký a taký a dá cenu napr. 600€. inzerát je tam možno mesiac. potom ho zmaže. za pár dní vytvorí nový a cenu dá napr. 640 a tak... :D tak sa bavím a sledujem z času na čas.

a ano máš pravdu, ten koniec krku mi príde ako z nejakej najhoršej čínskej produkcie.
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #834 kedy: 11. Február , 2014, 15:06:50 »

toto mi vysvetli. aky ma zmysel robit si excelovu tabulku a pisat si do nej ceny z inzeratov ? co Ti to ako ma dat ? vsak to je strata casu jak hovado. pochopim, ked si niekto uklada fotky zaujimavych gitar, ked zapli internet, tiez som to chvilu robil. ale ceny z inzeratov do excelu ?  Fuuha zíram navyse ked ani nerozoznas nakoniec z fotky, ci sa jedna vobec o original ? neni lepsie predsa len zbieranie obrazkov, ako zbieranie cien od internetovych ojebavacov ?
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #835 kedy: 11. Február , 2014, 15:10:52 »

Fake jak vysity.
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #836 kedy: 11. Február , 2014, 15:12:19 »

toto mi vysvetli. aky ma zmysel robit si excelovu tabulku a pisat si do nej ceny z inzeratov ? co Ti to ako ma dat ? vsak to je strata casu jak hovado. pochopim, ked si niekto uklada fotky zaujimavych gitar, ked zapli internet, tiez som to chvilu robil. ale ceny z inzeratov do excelu ?  Fuuha zíram navyse ked ani nerozoznas nakoniec z fotky, ci sa jedna vobec o original ? neni lepsie predsa len zbieranie obrazkov, ako zbieranie cien od internetovych ojebavacov ?


 Na zdravie!   Bavím sa skvele
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #837 kedy: 11. Február , 2014, 15:21:31 »

toto mi vysvetli. aky ma zmysel robit si excelovu tabulku a pisat si do nej ceny z inzeratov ? co Ti to ako ma dat ? vsak to je strata casu jak hovado. pochopim, ked si niekto uklada fotky zaujimavych gitar, ked zapli internet, tiez som to chvilu robil. ale ceny z inzeratov do excelu ?  Fuuha zíram navyse ked ani nerozoznas nakoniec z fotky, ci sa jedna vobec o original ? neni lepsie predsa len zbieranie obrazkov, ako zbieranie cien od internetovych ojebavacov ?

tak par krat som takto pomohol známim keď kupovali stratocaster. v tom exceli som mal meno predávajúceho, mesto, tel. číslo, cenu a nejakú drobnú poznámku (zväčša serial nr) podľa ktorého som si pamatal gitary.

Stalo sa, že niekto chcel kúpil gitaru - tak sme behli na bazoš a pozeralis me čo je v ponuke. a zistili sme, že napr. chlapík, ktorý predával si menil x-krát meno, cenu tej istej gitary. takže keď sme vedeli akú dával najnižšiu cenu za trebars aj pol roka čo nevedel predať gitaru tak sme ju sním vyjednali. bola by škoda dať za strat 690€ kěd 2 mesiace dozadu vedel dať chlapík 550€ - a to bola realita niekedy v júny/júly 2013.

a mne sa nezdala tá gitara. chcel som sa len ujistiť.
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #838 kedy: 11. Február , 2014, 15:30:33 »

ze ty si nezamestnany?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #839 kedy: 11. Február , 2014, 15:31:23 »

...bola by škoda dať za strat 690€ kěd 2 mesiace dozadu vedel dať chlapík 550€ ...

dnes je tak strasny pretlak veci na trhu, ze az. vsetci by predavali, nikto nic nekupuje. cim chcem povedat, ze ak by som si zmyslel, ze potrebujem nejaku konkretnu gitaru, tak sadnem k internetu a pokial to nie je nieco velmi specificke alebo raritne, tak najdem rovno niekolko skvelych ponuk z kade-tade a vyberam podla uplne inych veci, ako nejakych poznamok zozbieranych zo "slovenskeho internetoveho trhu" :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 96 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 23 otázok.