Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 21:06:24
Strán: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 96 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Teoretizovanie o Fenderoch  (Prečítané 343656 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #840 kedy: 11. Február , 2014, 15:34:58 »

veď práve, toto má zmysel robiť dajme tomu na ebay-i, ale nie na bazoši, že sa veľmi ale veľmi nudíš Huh! Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #841 kedy: 11. Február , 2014, 15:40:02 »

ze ty si nezamestnany?  Bavím sa skvele

som zamestnaný. a takáto vec ti zaberie denne tak 5 - 10 minut podľa toho ako veľa toho sleduješ. ak si napr. zoberieš len stranku bazos a zadas si chceš strat len z lokality BA tak ti tam vyhodí inzeráty len na jednu stranu. a to dáš fakt za 5 minut.

mňa to baví. teraz to síce až tak nesledujem - teda nezapisujem po tom čo som si kúpil už druhú gitaru. teraz to už len očami prebehnem.

poznám však kopu ľudí čo si takto sledujú autá a tomu už hovorím psycho... a poznám aj takých, ktorý ešte za najväčšiho rozmachu Avíza sledovali takto inzeráty - to si nedokážem predstaviť ako sa dá.
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #842 kedy: 11. Február , 2014, 17:41:01 »

nac sa nad takymi inzeratmi zamyslas ? cele je to ojeb, popis, aj fotky. ktory novy USA Strat stoji 690€ ? si pozri, jak je urezany ten koniec krku v tele, to si uz na akom Fendri videl ?

Je to český Fokus.
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #843 kedy: 11. Február , 2014, 17:45:12 »

Fotus to nie je.
Zaznamenané
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #844 kedy: 11. Február , 2014, 18:27:06 »

JE to Fokus.

Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #845 kedy: 11. Február , 2014, 19:09:51 »

Zaujimave, doteraz co som videl fokus, tak ziadna nemala v diere na imbus ten tmavy obvod. Ako aj tu, co predava RobG. V tomto pripade sorry.



* IMAG0002tguyhi.jpg (106.06 KB, 360x1024 - prehliadnuté 297 krát.)
Zaznamenané
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #846 kedy: 11. Február , 2014, 19:42:19 »

Asi preto, že sú 2 fokusy. Oni sa rozdelili a jeden je Fokus a druhý Fokus-H. Inak všimni si, že tie krky sú úplne iné, nielen diera na thruss-rod a je to práve tým, že každý je od inej firmy.
Zaznamenané

dibbo
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #847 kedy: 12. Február , 2014, 16:14:28 »

380€ za USA??? sa mi zdá málo. nebude niečo za tým? a čo myslel tým custom body  Huh!

http://hudba.bazos.sk/inzerat/34268688/Predam-Fender-gitaru.php

zdravim vas, som tu novy :-)
co sa tyka tejto gitary, volal som s tym clovekom kedze v sms uvadzal ze je to Made in Korea (MIK) co by nebolo az take zle lebo okolo roku 1990 sa vyrabali Made in USA Fendre aj v Korei.
dal mi seriove cislo z00957269 a dosiel som k tomuto:
http://www.backstagemusic.com/index.php/education
cize ta gitara je cinsky fake
clovek sa mi ale zdal v pohode nie nejaky kseftar skor sa toho asi potreboval nejako zbavit
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #848 kedy: 12. Február , 2014, 16:19:57 »

zdravim vas, som tu novy :-)
co sa tyka tejto gitary, volal som s tym clovekom kedze v sms uvadzal ze je to Made in Korea (MIK) co by nebolo az take zle lebo okolo roku 1990 sa vyrabali Made in USA Fendre aj v Korei.
dal mi seriove cislo z00957269 a dosiel som k tomuto:
http://www.backstagemusic.com/index.php/education
cize ta gitara je cinsky fake
clovek sa mi ale zdal v pohode nie nejaky kseftar skor sa toho asi potreboval nejako zbavit

super, toto tu este nebolo - cinsky fake made in USA Fender stratu vyrobeneho v korei. to uz je skoro ako zelezna palica vyrobena z umelej hmoty  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #849 kedy: 12. Február , 2014, 16:22:53 »

...lebo okolo roku 1990 sa vyrabali Made in USA Fendre aj v Korei.
dal mi seriove cislo z00957269 a dosiel som k tomuto:
http://www.backstagemusic.com/index.php/education
cize ta gitara je cinsky fake
clovek sa mi ale zdal v pohode nie nejaky kseftar skor sa toho asi potreboval nejako zbavit


ludia, co mate v tych hlavach nakakane ?

ak mi niekto povie, ze Made in USA sa vyraba v Korei tak sa mi najrpv zastavi rozum, co za logicku kokotinu vypotil. potom sa urazim, ze za jakeho debila ma ma a potom sa otocim na opatku a dotycneho kazdemu na pockaie ohovorim, ze je to ojebavac. ale ist este skumat nejake seriale na net ? lebo co ked nahodou rozpravky existuju ?

gitara na fotke NIE JE Fender, zo ziadnej ich fabriky. doporucujem kazdemu, co straca cas na nete skumanim vymyslenych serial. numbers a zapisovanim si cien do Excelu, aby ten cas venovali skumaniu obrazkov gitar a nacvicili si, ako taky NE-Fender rozoznat. neni to zase az taka veda. v opacnom pripade si to ojebavanie kseftarskymi hajzlikmi ZASLUZITE Si píš!!!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #850 kedy: 12. Február , 2014, 16:54:58 »

Hlavne ludia preboha radsej trochu vzdy dosetrite, kupte cosi potom od niekoho seriozneho alebo z obchodu, trebars aj cez net z cudziny.

Lebo poznam par "expertov", co pokupili takto aj rozne dojebane dost drahe Gibsony, ale hlavne ze usetrili 3 alebo 4 kila. Nechapem toto proste Nechajte ma vydýchať.
« Posledná zmena: 12. Február , 2014, 16:55:28 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
dibbo
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #851 kedy: 12. Február , 2014, 17:35:04 »

ludia, co mate v tych hlavach nakakane ?

ak mi niekto povie, ze Made in USA sa vyraba v Korei tak sa mi najrpv zastavi rozum, co za logicku kokotinu vypotil. potom sa urazim, ze za jakeho debila ma ma a potom sa otocim na opatku a dotycneho kazdemu na pockaie ohovorim, ze je to ojebavac. ale ist este skumat nejake seriale na net ? lebo co ked nahodou rozpravky existuju ?

gitara na fotke NIE JE Fender, zo ziadnej ich fabriky. doporucujem kazdemu, co straca cas na nete skumanim vymyslenych serial. numbers a zapisovanim si cien do Excelu, aby ten cas venovali skumaniu obrazkov gitar a nacvicili si, ako taky NE-Fender rozoznat. neni to zase az taka veda. v opacnom pripade si to ojebavanie kseftarskymi hajzlikmi ZASLUZITE Si píš!!!

no dobre, neviem ako je s tou Koreou tiez to mam len z netu, tak ako ine nazory (nie z tohoto fora) ze Made in USA neznamena aicky ze cela gitara je made in usa ale moze to byt len vacsina jej casti.
Povedz mi ale co je zle na tom pozriet si vyrobne cislo, to akoze ked si overujem vyrobne cislo na nete (mozes ho aj poslat do fendru) tak si zasluzim za toto byt odrbany kseftarom ??
som nevedel ze na tomto fore panuje takato bojova nalada
Zaznamenané
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #852 kedy: 12. Február , 2014, 17:45:12 »

380€ za USA??? sa mi zdá málo. nebude niečo za tým? a čo myslel tým custom body  Huh!

http://hudba.bazos.sk/inzerat/34268688/Predam-Fender-gitaru.php

Inak písal som mu:
Vážený priateľu, Vami prezentovaná gitara Fender \"custom body\" (o takej som v živote nepočul.....) okolo Fendra ani nešla. Je to posratý Fokus za 90,- eur. Takže \"nová stála 680\" to je ozaj dobrý ojeb.

Odpoveď:
choď do puše ak nemáś záujem


Proste seriózny predajca  Na zdravie!
Zaznamenané

crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #853 kedy: 12. Február , 2014, 17:59:14 »

Povedz mi ale co je zle na tom pozriet si vyrobne cislo, to akoze ked si overujem vyrobne cislo na nete (mozes ho aj poslat do fendru) tak si zasluzim za toto byt odrbany kseftarom ??
som nevedel ze na tomto fore panuje takato bojova nalada

Skusim prirovnanie: Naco budem strkat prst do vriacej vody, ci je vriaca, ked vidim, ze buble (ide o uplne zbytocny krok a namahu).
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #854 kedy: 12. Február , 2014, 18:07:10 »

no dobre, neviem ako je s tou Koreou tiez to mam len z netu, tak ako ine nazory (nie z tohoto fora) ze Made in USA neznamena aicky ze cela gitara je made in usa ale moze to byt len vacsina jej casti.
Povedz mi ale co je zle na tom pozriet si vyrobne cislo, to akoze ked si overujem vyrobne cislo na nete (mozes ho aj poslat do fendru) tak si zasluzim za toto byt odrbany kseftarom ??
som nevedel ze na tomto fore panuje takato bojova nalada
chytil si to uplne za nespravny koniec. ocividne ide o ojeb, naco sa este obtazovat nejakym serialom?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 96 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.185 sekund, 23 otázok.