Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 00:59:28
Strán: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 96 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Teoretizovanie o Fenderoch  (Prečítané 342677 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #870 kedy: 13. Február , 2014, 11:36:18 »

Ako som uz pisal, radsej treba viac chodit na pivo alebo zenske nahanat. Bavím sa skvele

chalapi ale veď aj to robím. veď pozrite na bazoš. inzerátov je tam 5 a pol dokopy. niekedy sa stane, že za týždeň nikto nový nepridá takže ten čas strávený pri tom je zanedbateľný. to nie je burza  ha ha ha
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #871 kedy: 13. Február , 2014, 11:36:45 »

tak ani sa mi tomu nechcelo veriť, že že niekedy môže nastať situácia, že fender takto skončí v číne. ....

Odbornost : Muziker - 1:0  Bavím sa skvele

... viac krát som takto videl ako ľudia menia ceny... ...
rád sledujem ako ľudia špekulujú kde koho ako odrbať.



ale vsak to je kazdeho vec, ako predava. kym nepredava total ojeby a nepise tam bludy, tak zvysok je vyslovene na predavajucom. Tebe sa zda, ze ked pred mesiacom niekto mal na gitare v inzerete cenu 500€ a teraz vidis ten inzerat za 600€, ze to je ojeb ? v com ? ty mas pravo na tu nizsiu cenu myslis ?

robim v obchode roky a zdrazit nepredajny leziak je rovnako legitimna pomoc predaju, ako zlacnenie. mozno to znie absurdne, ale divil by si sa, kolko staych veci sme vypredali prave po vycisteni, vystaveni na inom mieste a riadnom zdvihnuti ceny  Žmurk Ja som čert..
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #872 kedy: 13. Február , 2014, 11:39:13 »

chalapi ale veď aj to robím. veď pozrite na bazoš. inzerátov je tam 5 a pol dokopy. niekedy sa stane, že za týždeň nikto nový nepridá takže ten čas strávený pri tom je zanedbateľný. to nie je burza  ha ha ha


Unika mi zmysel, ale tak ked ho vidis ty, nie je co riesit a hreje ma to pri srdiecku  :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #873 kedy: 13. Február , 2014, 11:42:24 »

da sa z toho vytiahnut aj pivot table?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #874 kedy: 13. Február , 2014, 11:43:50 »

no dobre, venujme sa Fendrom, a nech si kazdy robi co chce :)

 Na zdravie!
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #875 kedy: 13. Február , 2014, 11:50:48 »


robim v obchode roky a zdrazit nepredajny leziak je rovnako legitimna pomoc predaju, ako zlacnenie. mozno to znie absurdne, ale divil by si sa, kolko staych veci sme vypredali prave po vycisteni, vystaveni na inom mieste a riadnom zdvihnuti ceny  Žmurk Ja som čert..

tak ano toto beriem. ale boli tam aj iné situácie.
napr. kamoš raz takto kupoval strat od chlapíka neďaleko od mesta kde som býval. bol to obyčajný mexičan z 2008. a bolo to v apríli 2012. Ja som nevedel o tom, že on ide kupovať.
chlapík čo predával mal dlho zavesený inzerát. potom ho dal dole a pravidelne raz za týždeň ho nahadzova/zhadoval a menil ceny od výmyslu sveta.
chalanisko kúpil za 590. pričom ho mohol mať za 490 lebo to bola najnižšia cena na ktorú časom vždy prišiel. Kamoš videl pôvodne cenu 620 a potom tú 590 a tak kúpil. myslím, že spravil chybu - za prvé mal sledovať dlhšie tie inzeráty a za druhé tá cena nebola adekvátna si myslim. Dosť nad.

ked mi potom  natešený povedal, že ako dobre kúpil (ďalšia chyba tá, že nesluduje ceny nových kusov) tak mu zmrzol usmev keď som mu povedal, že ho mohol mať za 490 keby počkal alebo skusil na chlapika trochu "pritlačiť". a vysvetlil som mu, že odkaiľ viem o tej cene.

kazdopádne neriešme tie ceny a nechytajme sa tu za slová. toto bol len príklad toho, že niekedy sa oplatí si tie inzeráty pozerať. a toto bola špecifická situácia aj v tom,že on nechcel pozerať gitary z iných okresov trebasr alebo tak...
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #876 kedy: 13. Február , 2014, 11:51:02 »


To ti predavac nepvedal co je to za seria? .

a to tam teraz maju regulernu produkciu (myslim v Cine) alebo len nejake kvazy jednorazove serie, ako ked robili v Korei ? ci v tej Korei sa uz dnes tiez vyraba bezne ? nesledujem to... ...
« Posledná zmena: 13. Február , 2014, 11:53:28 od rastis » Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #877 kedy: 13. Február , 2014, 11:51:43 »


Unika mi zmysel, ale tak ked ho vidis ty, nie je co riesit a hreje ma to pri srdiecku  :)

+1
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #878 kedy: 13. Február , 2014, 11:52:11 »

no dobre, venujme sa Fendrom, a nech si kazdy robi co chce :)

 Na zdravie!

+1
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #879 kedy: 13. Február , 2014, 11:55:58 »

a to tam teraz maju regulernu produkciu alebo len nejake kvazy jednorazove serie, ako ked robili v Korei ? ci v tej Korei sa uz dnes tiez vyraba bezne ? nesledujem to... ...

no ono to bolo tak, že som len pozrel na tú gitaru a zdala sa mi nejaká "odfláknutá". tak som ju chytil do rúk a na nej nápis, že made in china. myslím, že to bola čierna s RW hmatníkom.

zrovna šiel okolo spomenutý predavač a pozrel na mňa. ja na neho a hovorím, že made in čína  Huh! a on, že ano. už k tomu prišlo. zasmiali sme sa a hotovo. gitaru som odložil a nechcel som sa jej viac venovať.

ale rozmýšlal som nad tým, že prečo nezoštelovávajú tie gitary tam aspon tak, aby boli hrateľné. darmo to človek naladí keď oktávy sú "v ťahu"  Neviem

a čo sa týka tej produkcie - tak asi to tak bude keď to tam hrdo tlačia na tú gitaru
« Posledná zmena: 13. Február , 2014, 11:56:55 od PS1984 » Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #880 kedy: 13. Február , 2014, 12:06:37 »

a to tam teraz maju regulernu produkciu (myslim v Cine) alebo len nejake kvazy jednorazove serie, ako ked robili v Korei ? ci v tej Korei sa uz dnes tiez vyraba bezne ? nesledujem to... ...


Modern player sa tam regulerne robi. To ci je tak len kratkodobo netusim, ale myslim si, ze si treba zvykat, takto to uz bude asi u kazdej znacky.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #881 kedy: 13. Február , 2014, 12:19:21 »

fender pre kazdeho, chapem. aj ked naco maju potom preboha ten skvajer, ale zase kto som ja, aby som hodnotil marketing tak velkej firmy  Bavím sa skvele
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #882 kedy: 13. Február , 2014, 12:25:40 »

fender pre kazdeho, chapem. aj ked naco maju potom preboha ten skvajer, ale zase kto som ja, aby som hodnotil marketing tak velkej firmy  Bavím sa skvele

no tie peniaze čo naliali do tej číny radšej mohli dať do tých squierov keď už...
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #883 kedy: 13. Február , 2014, 12:29:29 »

To by nemohlo byt kolko ludi na svete, ktorym ide o  ten napis na hlave..aj  ked je tam aj MICH, ale to je malym, takze pohoda  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #884 kedy: 13. Február , 2014, 12:34:37 »

Squier Vibe budu o 20 rokov vyhladavanejsie, ako Squier JV. to uz bude Fender uplny brak vyrabany v dielni v garazach na pristavnej  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 96 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.