Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 18:30:15
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ibanez TS808 True Bypass mod  (Prečítané 5994 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #15 kedy: 04. Apríl , 2013, 21:33:32 »

Aky som ja rad, ze nemusim riesit podobne picoviny ako kolko ma kabel pF (ci co), pripadne nejake nepatrne vysky, ktore mi ukradne nejaka krabicka.  Bavím sa skvele pici, sak naco mate EQ na aparate ?  :)
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #16 kedy: 04. Apríl , 2013, 21:37:21 »

Kraaasne vam to jebe, naaadherne  :)
Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #17 kedy: 04. Apríl , 2013, 21:39:16 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #18 kedy: 04. Apríl , 2013, 21:51:15 »

Aky som ja rad, ze nemusim riesit podobne picoviny ako kolko ma kabel pF (ci co), pripadne nejake nepatrne vysky, ktore mi ukradne nejaka krabicka.  Bavím sa skvele pici, sak naco mate EQ na aparate ?  :)
image mamvpicistu na fore je jedna vec, ale ked si ides daco kupit, obvolas 500 ludi  Bavím sa skvele sorry, ze to vytahujem, ale uz ma serie jak do kazdej podobnej debaty prides jak blesk z jasneho neba s tym, ze jak mas pici a nic neriesis a pritom je realita uplne inde, ked nemas co k teme tak aspon nepis  Na zdravie!  Zdravíčko
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #19 kedy: 07. Apríl , 2013, 11:49:50 »

image mamvpicistu na fore je jedna vec, ale ked si ides daco kupit, obvolas 500 ludi  Bavím sa skvele sorry, ze to vytahujem, ale uz ma serie jak do kazdej podobnej debaty prides jak blesk z jasneho neba s tym, ze jak mas pici a nic neriesis a pritom je realita uplne inde, ked nemas co k teme tak aspon nepis  Na zdravie!  Zdravíčko
Asi si si ma splietol s tvojim kamaratom.  Bavím sa skvele  Na zdravie!

Nemusis prehanat, bratu.  Je to frajer Je rozdiel poradit sa a riesit picoviny, pripadne tak male nuansy, ze v kapele/v mixe sa to strati ani nevies ako. Az sa ti cudujem.
Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.