Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
26. Apríl , 2024, 02:21:37
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Luken  (Prečítané 17390 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Luken
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101


« kedy: 20. Apríl , 2013, 00:36:38 »

Zdravim, prikladam link na jeden moj maly basovy cover kapely Streetlight Manifesto. Viem, ze to nieje nic svetoborne ani technicky narocne, ale kedze som mal rok s hranim prestavku tak sa snazim rozbiehat na niecom nenarocnom, co ma aj bavi a budem rad za kritiku odbornikov. Tie dychy tam neberte vazne, rad by som ich spravil v nejakom poriadnom programe, no momentalne k ziadnemu nemam pristup tak musel stacit vystup z Guitar Pro. V minulosti som nahral jeden cover priamo do skladby a dost ludi sa stazovalo, ze to nieje poriadne pocut, tak som tentokrat zvolil takuto cestu aby bolo pocut kazdu chybicku a nepresnost. Urcite casom pribudnu aj lepsie a zlozitejsie covery :)

Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #1 kedy: 20. Apríl , 2013, 07:48:28 »

Cele dobre, super dynamika.
Zaznamenané
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 309



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 20. Apríl , 2013, 15:15:49 »

Cirkusová hudba ?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 20. Apríl , 2013, 15:31:36 »

super  Zdravíčko
Zaznamenané
Luken
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101


« Odpoveď #4 kedy: 08. Máj , 2013, 21:30:58 »

Pridavam dalsi z coverov, tentokrat nieco zivsie

Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #5 kedy: 08. Máj , 2013, 21:51:25 »

super  Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané
Luken
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101


« Odpoveď #6 kedy: 18. September , 2013, 16:30:33 »

Jedna z mojich velmi oblubenych veci od Paula Gilberta, urcite to nieje zhodne s originalom, ale osobne sa mi to takto celkom paci Na zdravie!

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 19. September , 2013, 11:57:15 »

nemam tomu co vytknut, snad len miernu zvukovu poddekovost

 Na zdravie!
Zaznamenané
Luken
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101


« Odpoveď #8 kedy: 19. September , 2013, 14:05:12 »

Dakujem, to je moj velky problem, neviem spravne nastavit pomery zvuku, ked to nastavujem na sluchatkach ktore mam jedine po ruke (Koss porta pro) tak mi ten zvuk prid euplne skvely, ale verim, ze na inych to neznie tak dobre. Musim sa s tym nejako popasovat este
Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 19. September , 2013, 14:20:28 »

Mne sa to prve paci najviac. BTW, kolko mm su vzdialenosti medzi strunami pri kobyle na tej B5?
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Luken
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101


« Odpoveď #10 kedy: 19. September , 2013, 15:02:56 »

Skusam rozne styly, velmi sa mi osobne pacia tie Gilbertove veci, ale obcas si rad zahram aj ten Streetlight...
Pri kobylke je to 15mm od stredu priemeru strun. Ja som skor gitarista, ako basak, ale ked som tu Cortku chytil prvy krat do ruk, mal som pocit akoby som ani nedrzal basu, hmatnik mi perfektne sedi a na hru prstami ma velmi prijemne odstupy strun, chvilu som si na to musel zvykat pri slape, ale tym az tak moc nehram. Ale pri tom ako tento rok zdrazeli, by som uz mozno pozeral aj po Ibanezach, neviem no...ja som za nu dal len dakych 320 eur.
« Posledná zmena: 19. September , 2013, 15:03:47 od Luken » Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 19. September , 2013, 15:59:26 »

...
Pri kobylke je to 15mm od stredu priemeru strun. Ja som skor gitarista, ako basak, ale ked som tu Cortku chytil prvy krat do ruk, mal som pocit akoby som ani nedrzal basu, ...

Ved ja som tiez original gitarista po novom fusujuci do basoveho remesla. Mam rad basy, co maju struny blizko seba, takze si ma s tou info potesil. Pojdem si to niekam obchytat. Mam totiz Action V, aj gitary Cort a su to vymakane nastroje za tie ceny.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Luken
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101


« Odpoveď #12 kedy: 19. September , 2013, 16:26:09 »

Ja som mal kedysi Squier P-Bass a to bolo uplne veslo...Teraz mam tuto Cort B5 a gitaru Schecter Damien Platinum (predpokladam tiez vyobeny v snad aj tej istej tovarni) a som maximalne spokojny, pre mna konecne nastroje, ktore mi sadli aj su na slusnej urovni za dobre peniaze. Ale ako vravim, tie ceny sli hore zial u oboch tychto nastrojov a keby kupujem terazm, mozno by som siahol po inych kuskoch.
Zaznamenané
Luken
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101


« Odpoveď #13 kedy: 14. Október , 2013, 09:50:19 »

Tak konecne aj moj prvy pokus o cover na novej gitarke, to video je zial nahrate zvlast...
Zaznamenané
Luken
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101


« Odpoveď #14 kedy: 24. Január , 2014, 12:36:07 »

Viem, ze su tu borci na uplne inej urovni ako ja, ale rad si vypocujem kritiku skutocnych gitaristov takze tu je kratka ukazka z mojej "detskej" tvorby.
Zvukovo by to chcelo este dotiahnut, nahravane cez Behringer UC6102.



Video je len tak dodatocne, aby som si zhruba pamatal ako som hral solo, kedze momentalne sa ku gitare dostanem tak raz za dva tyzdne ked mam stastie ha ha ha
« Posledná zmena: 24. Január , 2014, 12:36:33 od Luken » Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.