Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 13:22:44
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: lacný alarm Evolveo  (Prečítané 7159 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« kedy: 09. Máj , 2013, 15:43:20 »

http://www.hej.sk/bezdratovy-alarm-evolve-sonix-gsm-4ks-dalk-ovlad-pir-cidlo-pohybu-cidlo-na-dvere-okno-externi-repro-android-iphone/  zdar all , pre všetkých ktorí si chcú nejako lacno zabezpečit skúšobnu alebo iné  ,  totiž , ked som si chcel asi pred rokom zabezpečiť skúšobnu , musela alarmy montovať nejaká firma s licenciou , na trhu boli rozne alarmy , ALE  Si píš!!! musela to nejaká firma nainstal a na nete čo boli alarmy všetky boli bez cien , toto som dneska nainstal a čuduj sa svete funguje to , na mobil mi okamžite príde SMS a vytočí moje číslo , v alarme je mikrák , takže aj počujem čo sa vnútri deje , stačí si k tomu dokúpit simku ,    
« Posledná zmena: 09. Máj , 2013, 15:48:07 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #1 kedy: 29. Máj , 2013, 15:59:52 »

čaues all , tak alarm mi odvtedy funguje , párkrát som ho vyskúšal a všetko bez problémov , napojil som ho ešte na záložný zdroj aj keď ten alarm má sám osebe zdroj na cca 5 hodín , čo je sranda aj keď je zapnutý na záložný zdroj , svoj alebo externý , pošle mi SMS , že sa tak stalo , no vymakané
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 29. Máj , 2013, 20:14:54 »

Najhoršie bude, ak sa ti tam niekto vláme, rýchlo ukradne veci a ešte to budeš aj počuť.  Bleee

Dúfam, že sa nestane.
Zaznamenané

mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #3 kedy: 30. Máj , 2013, 14:33:01 »

uf  :)  no dúfam aj ja , že nie , len je to lepšie ako mať iba zámky , a som tam co by dup s autom , no a minule som kukal a nejaký chlapík obsmŕdal okolo dverí svojej miestnosti a mal pootvorené dvere , za chvílku prišli poliši a týpek mal vnútri konc nového Harleya , mal ho zabezpečený o zem takým hrubým ocelovým lanom , ostal z neho iba rám , šecko z neho odmontovali a ukradli  Fuuha zíram
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #4 kedy: 02. September , 2013, 13:14:20 »

naša skúšobňa zažila druhý pokus o vlámanie, jeden z nás ich našťastie vyrušil, takže nemali čas vyhútať ako sa dostať cez posledné dvere, boli to nejaký šuflíci idúci po farebných kovoch, v prilahlých miestnostiach máme totiž viacero momentálne nepoužívaných elektrických radiátorov a transformátorov na autodráhu , na všetkych pocvakali káble, ale staré studiosola nechali tak, ping pongové raketky si tiež pripravili ale sieťka ostala na stole, našťastie si zobrali len to pokazené pivo v plechovkách, dúfam, že si pochutnali Bavím sa skvele po tomto prípade sme sa rozhodli kúpiť tento alarm
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #5 kedy: 02. September , 2013, 15:16:21 »

fasa , kua ja som mal akurvát včera ,, výjazd "   :) , začal mi zvoniť telefén a dostal som sms , nakopol som auto za tri minútky som tam bol a nejaký romák sa tam obšmietal , z videnia ho poznám zbiera farebné kovy , no a otvorím dvere a to čidlo bolo spadnuté na aparáte , možno tam nejak manipuloval - trískal a odjebal ten protikus čidla , no v každom prípade zámky aj bezpečnostné sú dosť lahko prekonatelné s planžetou , to vie každý čórkar ,  a hráte sa v skúšobni s autodráhou ? paráda  :)
« Posledná zmena: 02. September , 2013, 15:19:09 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #6 kedy: 02. September , 2013, 16:19:34 »

jasné, raz dávno som to sem dával ale potom sme ju uložili, teraz dávame ping pong, dvojhry, štvorhry, sme piati tak aj kolotoč sa občas podarí Som frajer

u nás sa práveže cez dvere nedostali, ale na dvoch precvikali, prerezali mreže z kari rohože a už páčili tie posledné PDD (pancierované drevené dvere), to je vlastne dvojo dvier z masívu a medzi nimi 4ka plech, tak cez tie sa nedostali, zárubňa našťastie nepustila, ale po tomto dáme na ne ešte dve petlice.
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #7 kedy: 02. September , 2013, 16:26:39 »

Tá autodráha je super!
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.