Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 14:31:20
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gil Yaron  (Prečítané 12784 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #30 kedy: 03. Jún , 2013, 07:27:32 »

UPS ti rada vsetko poisti mozes si tam napisat sumicku aku len srdco ziada. Len ci nasledne uspejes pri obhajovani toho ze si to mal adekvatne zabalene to je vec druha :D mozes tam lepit aj Fragile na Fragile taka nalepka nema v UPS ziaden vyznam este sa viac pousmeju a hodia to aj tak cez pol skladu
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #31 kedy: 03. Jún , 2013, 07:28:52 »

tu budu lietat trestne oznamenia
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #32 kedy: 03. Jún , 2013, 07:28:58 »

ocakavam sudne rozhodnutie do 3 dni..


* cccp.jpg (4.05 KB, 284x177 - prehliadnuté 348 krát.)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #33 kedy: 03. Jún , 2013, 07:29:29 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #34 kedy: 03. Jún , 2013, 07:35:58 »

UPS ti rada vsetko poisti mozes si tam napisat sumicku aku len srdco ziada. Len ci nasledne uspejes pri obhajovani toho ze si to mal adekvatne zabalene to je vec druha :D mozes tam lepit aj Fragile na Fragile taka nalepka nema v UPS ziaden vyznam este sa viac pousmeju a hodia to aj tak cez pol skladu

Ja som raz posielal gitaru cez Fedex (u nas Inspekta tusim) do Spanielska a chcel som ju poistit na plnu sumu (3 litre). Vyslovene ma otravovali, ze ci to je dobre zabalene a nechceli mi to najprv poistit, ze som si to mal dat zabalit u nich. Nakoniec sa mi tam nechcelo cakat, tak som spustil na polovicu aj ked to bol risk.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #35 kedy: 03. Jún , 2013, 09:01:57 »

Ja som raz posielal gitaru cez Fedex (u nas Inspekta tusim) do Spanielska a chcel som ju poistit na plnu sumu (3 litre). Vyslovene ma otravovali, ze ci to je dobre zabalene a nechceli mi to najprv poistit, ze som si to mal dat zabalit u nich. Nakoniec sa mi tam nechcelo cakat, tak som spustil na polovicu aj ked to bol risk.

Presne pre toto nechapem ako moze niekto tvrdit, ze gitarar (nech ma vo svete akekolvek meno) si moze dovolit fusersky zabalit nastroj za 8 litrov. Za tie prachy mam novu daciu sandero a nedovezu mi to s puknutym celnym sklom, preliacenou kapotou a nefunkcnou klimou
Zaznamenané
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #36 kedy: 03. Jún , 2013, 09:33:57 »

Vidim, ze vacsina prispievatelov, je tu takych istych ako amici na rig-talku. Odsudit niekoho okamzite bez dostatku informacii a vyjadrenie oboch stran.
Precitajte si prosim vyjadrenie Yarona, k tomuto problemu na rig-talku a potom sa mozeme pobavit o tom, kto sa snazil koho odrbat

http://www.rig-talk.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=137942&hilit=yaron&start=100#p1597349

Myslim, ze sa diskusia moze vratit k povodnej teme a to kvalite nastrojov, vychadzajucich z dielne Gil Yaron-a
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #37 kedy: 03. Jún , 2013, 09:39:39 »

Vidim, ze vacsina prispievatelov, je tu takych istych ako amici na rig-talku. Odsudit niekoho okamzite bez dostatku informacii a vyjadrenie oboch stran.
Precitajte si prosim vyjadrenie Yarona, k tomuto problemu na rig-talku a potom sa mozeme pobavit o tom, kto sa snazil koho odrbat

http://www.rig-talk.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=137942&hilit=yaron&start=100#p1597349

Myslim, ze sa diskusia moze vratit k povodnej teme a to kvalite nastrojov, vychadzajucich z dielne Gil Yaron-a

Ono tu nejde vobec o Yarona, ale o princip.  :) Cize kludne sa mozeme vratit k nastrojom.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #38 kedy: 03. Jún , 2013, 10:04:15 »

a co je teda zle na gitare poslanej v hard case?
Zaznamenané
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #39 kedy: 03. Jún , 2013, 10:31:55 »

a co je teda zle na gitare poslanej v hard case?

ze sa mame vsetci konecne vykaslat na stare plesniviny - ma to naprd dizajn a praskne tomu hlava pri vystuhe, lebo tam je vela vyfrezovane.
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
oblaty
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 235



« Odpoveď #40 kedy: 05. Jún , 2013, 08:32:19 »

Vidim, ze vacsina prispievatelov, je tu takych istych ako amici na rig-talku. Odsudit niekoho okamzite bez dostatku informacii a vyjadrenie oboch stran.
Precitajte si prosim vyjadrenie Yarona, k tomuto problemu na rig-talku a potom sa mozeme pobavit o tom, kto sa snazil koho odrbat

http://www.rig-talk.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=137942&hilit=yaron&start=100#p1597349

Myslim, ze sa diskusia moze vratit k povodnej teme a to kvalite nastrojov, vychadzajucich z dielne Gil Yaron-a

Zhrniem to... u Gila si typek zo saudskej arábie objednal gitaru, Gil ju spravil a podla priania zakaznika ju poslal poctivo a overene zabalenú jeho mame do USA jeho overenym dodavatelom.... od momentu kedy gitara opustila USA je to plne nejasnosti. Typkovi do SA ju poslala mama z USA nepoistenú, ďalej boli z obalu odstránené nápisy Fragile a pod. a viditelne bola inak zabalená....
čiže všetko zlé sa stalo uplne mimo dosahu Gila... navyše Typek s Gilom vôbec nekomunikoval po tom, odmietol Gilovu ponuku mu to prerobiť a dal si to spraviť inému človekovi.... následne mu Gil ponúkol úplne vrátenie nákladov, resp výrobu nového nástroja... pre info, tá gitara Týpka vyšla 12tis dolárov  ?§!.
Zaznamenané

Niečo z mojej tvorby - vyrobene, upravene, opravene gitary - http://www.facebook.com/PKGuitars
Kontakt: oblaty@gmail.com   www.facebook.com/pksinan
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #41 kedy: 05. Jún , 2013, 08:33:38 »

tá gitara Týpka vyšla 12tis dolárov  ?§!.

Ciste sialenstvo taka cena.  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
oblaty
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 235



« Odpoveď #42 kedy: 05. Jún , 2013, 08:45:04 »

Ciste sialenstvo taka cena.  Nechajte ma vydýchať
Ano... nesnažim si klamať že nie  Zdravíčko
ale pre mňa ako výrobcu je to poloboh.. mám zmapovanú jeho činnosť a všetky jeho projekty a musim dať ten pomyselný klobúk dolu. Bohužial v každom biznise sa nájde nespokojný zákazník viac alebo menej nespokojný kvôli výrobcovi. Na každý problém sa ale treba pozrieť z oboch strán. Kto vie anglicky tak fakt je o čom čítať
Zaznamenané

Niečo z mojej tvorby - vyrobene, upravene, opravene gitary - http://www.facebook.com/PKGuitars
Kontakt: oblaty@gmail.com   www.facebook.com/pksinan
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #43 kedy: 05. Jún , 2013, 08:55:00 »

Zhrniem to... u Gila si typek zo saudskej arábie objednal gitaru, Gil ju spravil a podla priania zakaznika ju poslal poctivo a overene zabalenú jeho mame do USA jeho overenym dodavatelom.... od momentu kedy gitara opustila USA je to plne nejasnosti. Typkovi do SA ju poslala mama z USA nepoistenú, ďalej boli z obalu odstránené nápisy Fragile a pod. a viditelne bola inak zabalená....
čiže všetko zlé sa stalo uplne mimo dosahu Gila... navyše Typek s Gilom vôbec nekomunikoval po tom, odmietol Gilovu ponuku mu to prerobiť a dal si to spraviť inému človekovi.... následne mu Gil ponúkol úplne vrátenie nákladov, resp výrobu nového nástroja... pre info, tá gitara Týpka vyšla 12tis dolárov  ?§!.
ja hlavne nerozumiem tomu, ze typek zo saudskej arabie si da vyrobit gitaru od typka z izralea a da si to poslat cez pol zemegule do usa a spat do vedlajsieho statu. neverim, ze aj vzhladom na politicku situaciu v regione sa to nedalo zriesit jednoduchsie. lebo takymto stylom si ten typek koledoval o to co sa stalo, hoc by to bolo zabalene v titanovej rakve.
Zaznamenané
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #44 kedy: 05. Jún , 2013, 08:59:00 »

este dodam, ze Gil poistil gitaru pri poslani na 8.5k$ - podla jeho slov, aby pri pripadnej strate bol schopny vyrobit novu gitaru.
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 22 otázok.