Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 08:30:37
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kto tu ma aky Gibson  (Prečítané 78877 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #135 kedy: 03. Júl , 2013, 17:05:39 »

komu sa chce nieco vyhladavat aby odbural tie tvoje vzite dogmy? ty tu basnis o v podstate rovnakych gitarach, ze taky rocnik je na blues, hentaky neni na metal bo hento. bachnem ti tu dvoch metlakov co dali moderny metal na singlovych stratoch, co je este diametralnejsie odlisnejsia gitara jak tie tvoje diametralne odlisne rocniky jednej gitary a ty mas zase nejaku vyhovorku.. na co mam nad tebou vyravat?  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 03. Júl , 2013, 17:25:24 od styrioci » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #136 kedy: 03. Júl , 2013, 17:32:11 »

komu sa chce nieco vyhladavat aby odbural tie tvoje vzite dogmy? ty tu basnis o v podstate rovnakych gitarach, ze taky rocnik je na blues, hentaky neni na metal bo hento. bachnem ti tu dvoch metlakov co dali moderny metal na singlovych stratoch, co je este diametralnejsie odlisnejsia gitara jak tie tvoje diametralne odlisne rocniky jednej gitary a ty mas zase nejaku vyhovorku.. na co mam nad tebou vyravat?  Bavím sa skvele

Ja som len reagoval na Tvoju poznamku o tom, ze vlastne vsetky gitary su pouzitelne na vsetko, co je nezmysel. Na moderny metal nie su bez uprav vhodne ani stare Straty ani stare Gibsony, minimalne nie bez zavoskovania snimacov, pripadne ich vymeny, co uz je zasah. Tym len naburavam Tvoje tvrdenie, ze pouzitelnost gitar zavisi len na gitaristovi. Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #137 kedy: 03. Júl , 2013, 17:35:50 »

Ja som len reagoval na Tvoju poznamku o tom, ze vlastne vsetky gitary su pouzitelne na vsetko, co je nezmysel. Na moderny metal nie su bez uprav vhodne ani stare Straty ani stare Gibsony, minimalne nie bez zavoskovania snimacov, pripadne ich vymeny, co uz je zasah. Tym len naburavam Tvoje tvrdenie, ze pouzitelnost gitar zavisi len na gitaristovi. Bacha na vec kamo!
hej? a preco? v dnesnej dobe?  malo gainu? mas vysokoziskove zosilovace. spatna vazba kvoli nezavoskovanym snimacom? nahras cez simulaciu, reampnes bez spatnej vazby. zvuk? vsak sam tvrdis, ze cez vysokoziskovy zosik sa rozdiely medzi gitarami stracaju..  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #138 kedy: 03. Júl , 2013, 17:39:16 »

nahras cez simulaciu, reampnes bez spatnej vazby.

Ano, to je typicky postup majitelov 50s a 60s Fendrov a Gibsonov, ktori na nich masovo hraju moderny metal alebo po tom tajne tuzia. Bavím sa skvele

Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #139 kedy: 03. Júl , 2013, 17:48:42 »

Ano, to je typicky postup majitelov 50s a 60s Fendrov a Gibsonov, ktori na nich masovo hraju moderny metal alebo po tom tajne tuzia. Bavím sa skvele
neprekrucaj  Žmurk debata bola bola o gitarach, nie o ich majiteloch. kebyze niekto velmi chcel pouzit nejaku staru plesnivinu na metal, tak neobstoji ani jeden z tvojich argumentov, ze preco tie gitary nie su vhodne na metal. cize cele to tvoje generalizovanie rocnikov a ich vhodnosti/nevhodnosti na nejaky styl, vsestrannosti je jeden velky BS  Ja som čert..
« Posledná zmena: 03. Júl , 2013, 17:49:11 od styrioci » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #140 kedy: 03. Júl , 2013, 17:52:46 »

neprekrucaj  Žmurk debata bola bola o gitarach, nie o ich majiteloch. kebyze niekto velmi chcel pouzit nejaku staru plesnivinu na metal, tak neobstoji ani jeden z tvojich argumentov, ze preco tie gitary nie su vhodne na metal. cize cele to tvoje generalizovanie rocnikov a ich vhodnosti/nevhodnosti na nejaky styl, vsestrannosti je jeden velky BS  Ja som čert..

No ano, ak by niekto podla tohto Tvojho pohladu silou mocou chcel, tak nejaky ten moderny higain dz dz dz metal by teoreticky zahral aj na lubovke ES175 alebo Gretsch White Falcon so vsakovakymi zazracnymi simulaciami, ze? Len preco to nikto nerobi? Popiskujem si

Lebo nietore gitary proste na metal nie su vhodne. Bavím sa skvele Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #141 kedy: 03. Júl , 2013, 17:58:51 »

snad sa bavime o normalnych elektrofonickych gitarach a nie nejakych spanielkach so snimacmi ha ha ha
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #142 kedy: 03. Júl , 2013, 18:01:39 »

sry , ale prečo by aj strat s origo snímačmi nebol na total šťavu ? , šak zapnem noise gate a idem
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #143 kedy: 03. Júl , 2013, 18:05:53 »

sry , ale prečo by aj strat s origo snímačmi nebol na total šťavu ? , šak zapnem noise gate a idem
ani to netreba, ten brum sa pri hre strati.. ja mam pri krku 7,8k snimac, ten este zvyknem rozopnut kvoli cistym zvukom, ale aj na skresleni pekne taha
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #144 kedy: 03. Júl , 2013, 18:11:02 »

sry , ale prečo by aj strat s origo snímačmi nebol na total šťavu ? , šak zapnem noise gate a idem

Bude to pekelne vazbit, tak ako aj stare PAFka a pod. Niektore P90ky napriklad uz riadne az neznesitelne vazbia pri naplno pustenej plexine, ale jasne, pri higain aparate budu v pohode pouzitelne na podladene dz dz dz. Bavím sa skvele Klasicke snimace mam fakt dost poskusane aj na roznych ampoch a velmi dobre poznam ich limity.

Proste este raz opakujem, klasicke gitary s povodnymi starymi snimacmi bez uprav (voskovanie, vymena snimacov) nie su vhodne na moderny metal a to mi potvrdia vsetci ti, co ich skusalli, resp. ich maju. Ale samozrejme, styrioci skusal kopec starych Gibsonov naplno cez moderny higain amp a urcite mu to nikdy nevazbilo a nepistalo. Bavím sa skvele Nehovoriac o tom, ze tie gitary zneju moc drevene a tlsto a bude sa to najma v basoch pri silnom gaine zlievat, proste aj zvukovo totalne nevhodne, tiez nehovoriac o ergonomii.
« Posledná zmena: 03. Júl , 2013, 18:20:00 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #145 kedy: 03. Júl , 2013, 18:18:40 »

len ono to asi dost závisí od nahrávky , lebo henten gangnam style má popiči zvuk , len bohvie kolkokrát tam tí gitky vrstvil , v sóle je počut že to je singel ale doprovod je taký fasa nadupaný , výškový , čo je ale fakt pakáreň , tak si v poslednej dobe najlepšie zahrám na EMG 89 na rozopnutom , takže na singly , podobný zvuk z toho leze , taká rinčavá štava  Fuuha zíram  Fuuha zíram
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #146 kedy: 03. Júl , 2013, 18:21:36 »

co ti povim, progac ide davat rozumy o metale, ked to v zivote nehral Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #147 kedy: 03. Júl , 2013, 18:23:38 »

co ti povim, progac ide davat rozumy o metale, ked to v zivote nehral Bavím sa skvele

Ani manouche jazz alebo country nehram ale neskusal by som ho hrat so sedemstrunkou s EMG snimacmi a Diezlom zrovna. Žmurk
« Posledná zmena: 03. Júl , 2013, 18:23:54 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #148 kedy: 03. Júl , 2013, 18:27:06 »

no a to je tá sranda , lebo LOJZO  spravil dve 7- čky , a ja mám na nej Macho snímač a hrám s nou metal do JVM , a kamoš si do svojej dal EMG a hrá s nou jazz do jcm 800  2205 :)  Na zdravie!
« Posledná zmena: 03. Júl , 2013, 18:28:11 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #149 kedy: 03. Júl , 2013, 18:38:32 »

chlapci viacej hrat a menej kecat...kks  Pomoooc!
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 23 otázok.