Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. Apríl , 2024, 10:51:49
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bicie - program  (Prečítané 21956 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #15 kedy: 06. Jún , 2013, 15:52:15 »

ked sa ti to zda vela, tak to nepouzivaj.
Zaznamenané

stoka!
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #16 kedy: 06. Jún , 2013, 15:54:44 »

ja teraz skusam MDrummer, potrebujem to zatial len na cvicenie...ale vyzera to fajn, zvuk tiez.

http://www.meldaproduction.com/plugins/product.php?id=MDrummer+Large
Zaznamenané
Freedom
nováčik
*
Príspevkov: 54



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 06. Jún , 2013, 16:24:12 »

Thomann ho ma za 59,-

http://www.thomann.de/cz/toontrack_ezx_metal_machine_expansion.htm
Zaznamenané

Fender Stratocaster 1996 Mexico
http://www.rkm.sk
Matt
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 75


« Odpoveď #18 kedy: 06. Jún , 2013, 22:43:27 »

Hľadal som nejaké tie bicie, ktoré sa na nete dali stiahnuť... sada Metal Machine sa stiahnuť nedala, no našiel som túto Metalheads sadu... stiahol som to, všetko sa v pohode nainštalovalo, no keď som zapol EZ Drummera v Reaperi a vybral som sadu Metalheads, začalo ju načitavať a potom mi vyhodil tabuľku že program reaper_host32.exe prestal pracovať... Neviete čo by s tým mohlo byť? Všetko mi v pohode ide, aj Drumkit From Hell ktoré je nainštalované rovnako ako metalheads, len s tým rozdielom že metalheads nevie načítať
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #19 kedy: 06. Jún , 2013, 23:34:00 »

nainstaluj si 64bit verziu Reapera, zrejme ides pracovat s viac ako 3GB samplov

btw bolo by fajn keby si sa drzal jedneho topiku, lebo takymto tempom bude tvoje problemy s ez drummerom riesit v desiatich topikoch...
« Posledná zmena: 06. Jún , 2013, 23:37:56 od styrioci » Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 07. Jún , 2013, 07:43:59 »

nainstaluj si 64bit verziu Reapera, zrejme ides pracovat s viac ako 3GB samplov

btw bolo by fajn keby si sa drzal jedneho topiku, lebo takymto tempom bude tvoje problemy s ez drummerom riesit v desiatich topikoch...

Myslim ze to nebude problem s pamatou, EZXs nemaju take mnozstva dat (ani len sady v Superior drummer nemaju viac ako 4GB RAM).
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #21 kedy: 07. Jún , 2013, 08:12:25 »

Myslim ze to nebude problem s pamatou, EZXs nemaju take mnozstva dat (ani len sady v Superior drummer nemaju viac ako 4GB RAM).

ked si naloadujes komplet sadu, pripadne nejaku velku kombinovanu tak maju. uz som sa tak parkrat dostal cez 5GB samplov, ktore si SD natiahol  Bavím sa skvele hoc by mal aj mensiu sadu, tak staci este prihodit nejaky dalsi samplovany VSTi a appka sa pokaka. presne ten isty problem som mal s x86 Reaperom. Proste 4GB je limit, s ktorym vie x86 fungovat, ked chce viac a dnes nevidim v tom problem, treba pouzit x64.

mozno to nebude jeho pripad, ale moja skusenost je taka.
Zaznamenané
Matt
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 75


« Odpoveď #22 kedy: 07. Jún , 2013, 11:01:44 »

Skúsim ten metalheads nainštalovať na PC... noťas mám 64 bitový a PC 32... lenže neviem či to bude tým pretože reapera som sťahoval 32 bitového na PC a 64b. na noťas... ale už potom keď som sťahoval drumkit from hell, to som nainštaloval tú istú verziu aj na PC aj na noťas a ide mi to aj na pc... tak neviem... skúsim to a uvidím

// no takže po nainštalovaní do PC sa nedal spustiť už ani EZ Drummer... ten sa ani nezapol a vypol sa celý program
« Posledná zmena: 07. Jún , 2013, 11:35:21 od Matt » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #23 kedy: 07. Jún , 2013, 11:54:21 »

na notebooku s x64 OS a x64 Reaperom si to skusal? btw RAM mas kolko?

min v superior drummer, ale nemal by byt problem ani v EZ sa v nastaveniach da nastavit maximalny limit pre sample, ktore natiahne. je to presne pre take pripady
Zaznamenané
Matt
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 75


« Odpoveď #24 kedy: 07. Jún , 2013, 12:24:20 »

2 GB ram... to som neskúšal... ja som proste reapera stiahol z oficiálnej stránky podľa verzie buď na 32 alebo 64 bit. systém.. netuším prečo to nejde... skúsil som stiahnuť z iného serveru ale stále to robí to isté
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 07. Jún , 2013, 12:42:33 »

Mna by skor zaujimalo ze aky program sa da pouzit na vytvaranie jednotlivych patternov. Napriklad 90% djentlistov si klika cez klavesy a tak programuje midi co mi pride strasne zdlhave a hlavne zistovat ktory klaves aky zvuk robi. X rokov dozadu som pouzival acoustica beatcraft kde sa dalo vytvorit v pohode patterny aj vsetko len to nefungovalo na midi baze ale uz predpripravenymi samplami. Nasiel som nieco podobne s nazvom Hydrogen (povodne robene na Linux aj sice ked urobili na XP alebo windows 98 mozno aj na 7cku ci Vistu ale asi to microsoft neschvalil) len je to nestabilne ked uz robim viac ako 20 patternov  Bavím sa skvele

Ja na tom robím aj viac ako 20 patternov. Ale s inštalom so stránky to blblo. Potom som našiel kdesi nejakú inú a ide to stabilne.
« Posledná zmena: 07. Jún , 2013, 12:43:38 od Sanchez » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #26 kedy: 07. Jún , 2013, 13:06:28 »

2 GB ram... to som neskúšal... ja som proste reapera stiahol z oficiálnej stránky podľa verzie buď na 32 alebo 64 bit. systém.. netuším prečo to nejde... skúsil som stiahnuť z iného serveru ale stále to robí to isté
skus si nastavit v ez ten max limit pre sample, daj ho tam na 1300MB, to musi bohate stacit na nejaku zakladnu sadu na klopak, snare, 2x prechod, 2x kotol, hi hat + par cinelov
Zaznamenané
Matt
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 75


« Odpoveď #27 kedy: 07. Jún , 2013, 14:59:57 »

kde sa to presne nastavuje?
Zaznamenané
RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« Odpoveď #28 kedy: 20. Október , 2014, 20:44:01 »

Ja len ktomu exportovaniu MIDI stopy na bicie, ja pouzivam Fruity loops a raz som to tam robil. Tiez EZdrummer, mozes si tam porobit aj bassu, gitaru a ostatne kraviny :)
Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.