Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 10:10:19
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mark Knopfler - BA NTC 23.6.2013  (Prečítané 2029 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« kedy: 23. Jún , 2013, 21:58:11 »

Presiel nejaky cas a zase som mal tu cest vidiet jeden z najlepsich koncertov v zivote. Hned sa vrhnem na zvuk Knopflerovej gitary a musim konstatovat ze live som nic lepsie zatial nepocul. Nadherna hra, citatelnost, dynamika a prieraznost zvuku. Ako inak takmer na kazdu piesen mal inu gitaru, ale na rozdiel o image tu islo pri vybere gitar naozaj o charakter kazdeho nastroja.

Najviacej sa mi pacil ako inak Fender strat (oba modely a aj doprovodneho giatristu) a Gibson Les Paul. Hlasitostou bol Mark K. dominantny, ale dobre bolo pocut kazdy nastroj. Fender bol prirazny a ostry a Gibson zase hutny a naozaj dynamika a kvalita zvuku bola uzasna. Zvukarov musim pochvalit.  Zdravíčko

Co sa zosikov tyka pouzival boutique ampy 2x klon Marshall ampu (Reinhardt The Sultan - http://theamphouse.com/asccustompages/products.asp?fav=0&fpage=1&page=1&categoryID=37&productID=198&pstart=0&recNum=16) a 1x klon Fender ampu (ToneKing Imperial kombo - http://www.toneking.com/products/index.html).

Vrelo odporucam, velmi pohodova muzika a vyborny muzikanti, ktory si koncert naozaj uzivali a este k tomu Knopflerova uzasna dynamicka hra bez zavahania.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 12. December , 2015, 14:02:59 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 23. Jún , 2013, 22:05:01 »

chcel som ist do Regensburgu v stredu, ale mitingy a daleka cesta ma odradili. skoda, ale dufam ze ho uvidim coskoro.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 23. Jún , 2013, 22:14:04 »

chcel som ist do Regensburgu v stredu, ale mitingy a daleka cesta ma odradili. skoda, ale dufam ze ho uvidim coskoro.

Inak hala bola podla mna komplet vypredana a dost ma prekvapilo ze malde hostesky (typujem oko 20 rokov) svorne pocuvali muziku, bavili sa. Bola tam naozaj siroka skala posluchacov a vladla prijemna, pohodova atmosfera.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 23. Jún , 2013, 22:14:29 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 23. Jún , 2013, 22:41:11 »

Tu sa take nenosi - malo gaynu, staromodne gitary a prekonane aparaty. Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #4 kedy: 24. Jún , 2013, 05:42:21 »

...Hlasitostou bol Mark K. dominantny, ale dobre bolo pocut kazdy nastroj....

Kukal som asi 5 minut, ze co je to kua za model Mesy  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 24. Jún , 2013, 05:50:26 »

Kukal som asi 5 minut, ze co je to kua za model Mesy  Bavím sa skvele

Tak ja som pozeral este dlhsie a nevedel som si spomenut na ten amp, aj ked som bol presveceny, ze to je boutique amp co som uz urcite pozeral, lebo ten design je jedinecny. Podobne to bolo aj s tym kombom. som sa nakoniec musel ist pozriet az k podiu a pofotit.
Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.241 sekund, 22 otázok.