Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 16:10:24
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nux efekty  (Prečítané 9150 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« kedy: 24. Jún , 2013, 11:38:12 »

Zdravým má niekto skúsenosti so značkou Nux ? V ponuke ju má Muziker http://www.muziker.sk/vyhladavanie?q=nux konkrétne ma zaujal ten Chorus core a rád by som si pozrel aj Mod core.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 24. Jún , 2013, 11:53:59 »

Zdravým má niekto skúsenosti so značkou Nux ? V ponuke ju má Muziker http://www.muziker.sk/vyhladavanie?q=nux konkrétne ma zaujal ten Chorus core a rád by som si pozrel aj Mod core.
niekde som cital, ze vykradaju tc electronic modely. netestoval som ich ale.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #2 kedy: 25. Jún , 2013, 15:49:34 »

Je to čínska kopírovačská produkcia. Ja mám asi 4 mesiace ten multi delay Time Core a hrá v celku dobre, aj spracovanie je na úrovni, až ma to prekvapuje. A funkčne tiež nezaostáva.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #3 kedy: 25. Jún , 2013, 16:30:25 »

Je to čínska kopírovačská produkcia. Ja mám asi 4 mesiace ten multi delay Time Core a hrá v celku dobre, aj spracovanie je na úrovni, až ma to prekvapuje. A funkčne tiež nezaostáva.
ma ten delay spill-over efekt?
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #4 kedy: 25. Jún , 2013, 16:50:18 »

ma ten delay spill-over efekt?
nasiel som, ma. :)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #5 kedy: 26. Jún , 2013, 17:55:56 »

Na tom Nuxe sa to volá Tail.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 06. August , 2013, 11:20:17 »

Práve dnes mi prišiel Nux Time Core. Objednal som ho na Ebay. Všade píšu, že je true bypass, ale mne sa to nezdá, nakoľko bez baterky alebo zdroja cez neho v režime off neprechádza signál. Vraj sa to dá niekde prepnúť (True Bypass vs Buffered), ale nejako neviem zistiť kde a do vnútra sa mi veľmi nechce ísť, keď je to nové. Dík za radu.
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #7 kedy: 06. August , 2013, 11:22:49 »

kludne moze byt, ze to ma vnutri nejaky jumper na prepinanie, vsak pozri manual co pisu   Na zdravie! dnes je celkom moda davat  aj aj bypass. ale ked chces vyuzivat spilover (doznievanie delayu po vypnuti efektu), tak true bypass aj tak nebudes vyuzivat
« Posledná zmena: 06. August , 2013, 11:23:07 od styrioci » Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 06. August , 2013, 11:26:30 »

Manuál som už prečítal celý (má jednu stranu), aj som pozrel ich stránku, nič.
Tak som pozrel dnu. Má to obrovský DSP čip, kopu malých čipov a veľa ďalších súčiastok (pripomína mi to grafickú kartu), ale žiaden switch. Navyše ten prepínač určite nie je true bypass - je to obyčajné mikrotlačidlo. Takže ďalší ojeb od Číňanov. Našťastie som to kúpil za smiešnu cenu 38,-EUR aj s poštovným. Ešte trochu poskúšam a asi to pôjde na bazoš.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 06. August , 2013, 11:35:39 od arnysimilar » Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
yngwie31
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 315


však som krasny?


« Odpoveď #9 kedy: 29. August , 2013, 12:29:24 »

si snim spokojny?
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #10 kedy: 29. August , 2013, 13:12:10 »

Nie je true bypass, ale zas skoro kazdy vacsinou pouziva doznievanie, takze by ho clovek aj tak malo vyuzil.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 29. August , 2013, 18:17:23 »

Za tie peniaze je to bezkonkurenčné. Vie toho skutočne dosť, je stereo, ak navolím analog resp. tape delay, tak sa nevtiera do čistého signálu, má to tap tempo, viem si uložiť jeden preset a má to vynikajúci looper. Navyše všetko pekne "zabalené" v kovovej krabičke. Vôbec to nešumí, nezvyšuje brum. Nie je to true bypass, ale nepocítil som, žeby nejako veľmi žral výšky so signálu. Ten prepínač ale vyzerá dosť lacno, takže asi toho veľa nevydrží. Na druhej strane nie je problém ho vymeniť za niečo lepšie.
Páči sa mi že Číňania k niečomu čo okopírovali, pridali aj čosi "svoje". Takže všetkým odporúčam.
« Posledná zmena: 29. August , 2013, 18:17:49 od arnysimilar » Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #12 kedy: 21. Júl , 2017, 08:09:52 »

http://www.nuxefx.com/index.php?m=content&c=index&a=show&catid=72&id=272

Neviem, ci ste spozorovali, ale vyzera to na paradnu masinku, plnu ujebanych fajnovych pedalov.  Bavím sa skvele

4cable method, midi, USB, delaye, hally, barsco... ceknite

 Na zdravie!
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #13 kedy: 21. Júl , 2017, 08:19:13 »

IR loader?  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #14 kedy: 21. Júl , 2017, 09:17:21 »

IR loader?  Nechajte ma vydýchať

IR Loader!

Citácia
features including inside routing, IR loader,
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.